Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Kapuk - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Kapuk - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Kapuk - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Kapuk - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Kapuk - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Kapuk - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Kapuk - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Kapuk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Kapuk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Kapuk - Page 2 I_vote_lcapKapuk - Page 2 I_voting_barKapuk - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Kapuk

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Kapuk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk - Page 2 EmptyPént. Ápr. 12, 2013 9:12 pm

Végre volt valaki, akiben megbízhattam. Vagy legalábbis ezek után azt hittem, hogy bízhatok benne, mivel azt mondta, hogy nem fogja elmondani senkinek, valamint bíztatott is, hogy hatalmat és vagyont máshonnan is tudok magamnak szerezni. Ebben igaza volt, ahogyan az a kérdés is eget verengető, hogy egyáltalán van e szükségem a hatalomra. Tulajdonképpen nincs. Ugyan mit is kezdenék vele? Nem akarok nagyobb hatalmat, mivel angyal vagyok, már eleget kaptam az istenektől... elég nekem a kortalanság, az, hogy nem öregszem olyan hamar, valamint halhatatlan vagyok. Nem akarok mások fölött uralkodni, tehát ebből a szempontból tényleg nem kellene nekem a hatalom, mert semmit sem tudnék vele kezdeni. Csak megvédeni magam azoktól, akik ártani akarnak nekem és azoknak, akik valamennyire számítanak is nekem. De nincsenek ilyenek. Hiszen valamilyen szempontból tartozom is Choor nagyúrnak, amiért megmentett és családjába fogadott... hiszen mindig is jól bánt velem, sosem dorgált meg hibáimért. Ezért soha nem is fogom őt elárulni, maximum nem toborzok mellé csatlósokat.
Végül Zach is megölel, amikor kijelentem neki, hogy elviszem Tyropiába. Elmosolyodok, miután elengedem, majd ránézek.
- Ugyan! Nem tesz semmit. Ma már akárki beléphetne arra a szentségtelen helyre - nevetek fel egy kicsit, hiszen igazam van. Akárki beléphet oda anélkül, hogy kérnie kellene és engedélyt kapna rá. Főleg ilyen körülmények között. Így akár a saját szemével is láthatja, hogy mi folyik ott.
- Tulajdonképpen én is segíthetek neked, ha velem tartasz, ugyanis sok információ van a zsebemben elraktározva - értem ezt most a kis fejemre, ugyanis összeköttetésben állok a világokkal még mindig.
- Így akármi is folyik Saloniron, akárhol, arról tudok - fejezem be, aztán újra rámosolygok, s kezem nyújtom felé.
- Na, gyere, elviszlek - ha megfogja a kezem, akkor el is indulunk. Kicsit nehéz menet lesz.

//Innen írj - https://salonirthenewage3.hungarianforum.net/t250-angyalok-furdoje - ide Very Happy//
Vissza az elejére Go down
 
Kapuk
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Afranas-
Ugrás: