Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Nalfein Do Urd EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Nalfein Do Urd EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Nalfein Do Urd EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Nalfein Do Urd EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Nalfein Do Urd EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Nalfein Do Urd EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Nalfein Do Urd EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Nalfein Do Urd EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Nalfein Do Urd EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Assadar
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Blaide
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Syla Breeze
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Terax Inferno
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Issle Iumi
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Tira
Nalfein Do Urd I_vote_lcapNalfein Do Urd I_voting_barNalfein Do Urd I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Nalfein Do Urd

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Nalfein Do Urd Empty
TémanyitásTárgy: Nalfein Do Urd   Nalfein Do Urd EmptyPént. Okt. 22, 2010 10:21 pm

Név: Nalfein Do Urd

Kor: 120 év

Nem: férfi

Faj:Sötét Elf

Város: Afranasban született de folyamatosan vándorol a küldetései miatt.

Felszerelések: 2 Kereszt markolatú fejvadász kard, 10 dobókés a bőrpáncélja különböző pontjain elhelyezve a köpenye alatt. Tolvaj kulcsok.Kis erszények amelyek a ruha övén vannak.Mászókampók. Kis fémgolyók

Küllem: Hosszú fehér haja van. Körülbelül 180-cm magas. Fekete bőrszíne van és vörös színű szemei. Legtöbbször fején csuklyát hord, és egy egész testét eltakaró köpenyt. Ami alatt egy könnyű de viszont erős bőrpáncél van.

Jellem: Általában zárkózott és nem sokat kommunikál még társaival sem. De bárkit képes meggyőzni szavaival ha kell akár hazugsággal akár rábeszéléssel. Nem érez semmi miatt megbánást csak teszi a dolgát azért hogy megélhessen.Eléggé gonosz. Néha a küldetés sikere érdekében képes a klánon kívüliek feláldozására is hogy teljesítse azt amit rá bíztak.A hatékonyság érdekében a legaljasabb húzásokra is képes, az erkölcsi aggályoktól, becsületbeli megfontolástól teljes mértékben mentes. Halálos mérgeket használ, túlerőben, lesből támad, hazudik, és könnyű szívvel gyilkol ártatlan kívülállókat.

Múlt:Egy újabb ütés azzal az utálatos pálcával. Talán ez a legelső, amire emlékszem. Igen. Apám mindig vert minket anyámmal, ha nem hoztunk elég rezet haza, pedig igazán nem volt oka panaszra. Nem sokra emlékszem, de az tisztán megmaradt, hogy anyám gyönyörű volt és olyan kis, hegyes fülei lehettek. Nagyon nem illettek össze apámmal, ő magas sötét bőrű, fekete hajú, komor fickó volt. Mindig ott volt a kezében az a nyamvadt pálca, állandóan ütlegelt miközben anyanyelvén kiáltozott. Sokáig nem értettem miért nem szeret, amíg rá nem jöttem, hogy nem is biztos, hogy az ő gyereke vagyok.
Több mint valószínű, mert amióta az eszemet tudom ezüst hajam van vörös szemekkel akárcsak anyámnak. Apa ide vagy oda a lényeg az, hogy hamar az utcára kerültem, mert nem voltam hajlandó koldulni, legalábbis atyámnak nem.
Az utca kemény. Keménynek kell lenned, hogy ezt elmondhasd másoknak is. Erre tanított meg az a hat év Afranas mocskos sikátoraiban. Na persze meg még sok mást is elsajátíthat az ember, ha itt kell élnie. Az utcán sokféle szerzettel találkoztam, volt ronda, büdös, magas, apró, és jó néhány érinthetetlen, akik gyakran emlékeztettek apámra külsejükben. De kedvessel, eggyel sem találkoztam, ki szállást adott volna.
És az a sok arc, kik gonoszul néztek rám minden sarok mögül. Sosem tudtam, miért utálnak ennyire, miért próbálják elvenni azt a keveset, amim még megmaradt és miért nem hagynak békén már. Talán nem is velem van a baj, hanem ahogy kinézek. Talán a hegyes fülek vagy a fekete bőrszín tehet róla? Nem volt kiút ebből a fergetegből. Mikor megpróbáltam kitörni, gyakran egyik veremből a másikba kerültem. Helyzetem reménytelennek látszott mindaddig, míg egy sötét csuklyás jelent meg az egyik sikátor végén. Pillanatra azt hittem, most végem van, de mikor megszólított inkább kíváncsi lettem. Az arcát sose láttam, de kisebb ellenszolgáltatások fejében élelmet, és apróbb hasznos tárgyakat kaptam tőle. A feladatom többnyire más emberek megfigyelés volt, de kaptam futár és egyéb küldetéseket is.
Talán csak ez a löket kellett, hogy kijussak ebből a koszfészekből. A hetek elteltével egyre nehezebb feladatokat kaptam csuklyás barátomtól, amíg pár hónap múlva küldetés helyett egy teli erszény várt rám és egy levél amin ez állt: Átmentél. Szóval gyere el Angosia közelében található hegyre ahol meghálálom a segítséged. Néhány hét egy nem túl kényelmes szekéren töltve. Semmi ahhoz képest, ami az elkövetkezőkben várt rám.
Eleinte nem tudtam, hogyan találjam meg utam végcélját, de hamarosan ő talált meg engem.Angosia egyik félreeső szegletében pár barátságtalan alak egy kis csevejre invitált. Később tudtam meg hova is visznek. Az egyik fejvadász klán várába. Elmondták, egyik társuk ajánlott engem, amiért hónapokig hasznos információkkal láttam el a klánt. Felajánlották, kiképeznek szolgálhatom feljebbvalóimat és velük együtt A klánunk vezetőjét is. Elkezdődött a kiképzés. Végre eljött az én időm is, mikor kitörhetek a mocskos szemétdombokról, és jobb lehetek akárki másnál, aki csúfolni merészelt.
A hosszú évekig tartó kiképzést véres verítékkel arcomon szenvedtem végig, de nem érdekelt milyen nehéz. Sokszor büntettek meg szabad természetemért, de megtanultam a leckét. Egyre jobb lettem. Megmutatták, hogyan használjam elmém erejét ellenségeim legyőzésére, hogyan csaljam ki a tudást ellenfeleim fejéből,hogyan törjek fel zárakat,a csapdák megtalálását és hatástalanítását, mások zsebéből az értékek ellopását és hogyan ontsam célpontjaim vérét némán és könyörtelenül...
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Nalfein Do Urd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nalfein Do Urd   Nalfein Do Urd EmptySzomb. Okt. 23, 2010 7:11 pm

Üdv az oldalon!

Öröm látni, hogy egy játékos ráveszi magát arra, hogy előtörténetet írjon. A staffok ezt szeretik, meg ugyebár az előtörténet által lehet több pontot szerezni. Ezért a jutalmad +15 pont, amit felírhatsz az adatlapodra, ezáltal összesen 25 pontod lesz, amiből kellően válogathatsz a varázslatok közül. Az alapvarázslatokat el ne felejtsd beírni, és jól nézz körül az oldalon, mert nem tudhatod, hogy az elfek számára hol bújik meg egy-egy alapvarázslat.

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
 
Nalfein Do Urd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nalfein Do Urd
» Nalfein Do Urd

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: