Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_lcapA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_voting_barA jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 A jövőbelátó angyalok laktanyája

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 7:00 pm

Sam épp a kezembe esett, majd leszálltam és letettem a földre. Miután biztonságban tudtam, az angyal felé fordultam.
- Most már elmehetsz.. köszönöm a segítséget, de itt már egyedül is boldogulok! - Mondtam neki. Nem bíztam benne. Úgy éreztem, hogy Sam nincs biztonságba ha ő itt van. Éreztem, hogy ő el van átkozva, de ez sosem zavart, ha olyan személyekkel találkoztam. Most még is. Valamiért... nem tetszett az aurája...
Vissza az elejére Go down
Rowan Mae Alysha Topph

Rowan Mae Alysha Topph


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Nov. 13.

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 7:12 pm

// Áh, nem vagyok elátkozva... csak máshogy születtem meg mint a többi angyalXD //

Rowan kitárta a szárnyait.
- Nem azért fogok elmenni, mert te mondod. Ha érdekel rendbe fog jönni.ÉS nem sokára befut akire vársz. De mond csak, mi értelme húzni halaszni a dolgot? Miért nem mondod meg neki, hogy tudsz mindent? Ezzel csak magadnak ártasz.
Aztán odalépett Samhez. Letérdelt mellé. Kezét az apró madártestre tette. Érezte, hogy ver a szíve, bár kicsit lassabban, mint ahogy kellene. Kezéből halványkék fény áradt. Gyógyított, s megnyugvást próbált hozni a kicsi kis testbe.
- Nem bántom. - szólalt meg, mielőtt Assadar bármint mondhatott volna.
- Nem hiszem, hogy ilyen gondolataidnak kellene lennie irányomban. Félted tőlem? Nincs miért. Blokkoltam a démoni erejét. Mégegyszer nem fog megtörténni ezt. Legalábbis egy jó darabig.
A fény szerte foszlott, ő pedig felélt.
-Az idő angyala vagyok. Uralom a teret és az időt. Ha akarok bármit megváltoztatok. Megmutathatom, hogy most kinek hova tart a sorsa, s ha kell egy két dolgot megváltoztathatok. Csak gondoltam elmondom, hogy tisztában legyél azzal, kivel találkoztál ember. - Aztán eltűnt. Visszament az időtornyába, hiszen sok dolga van még. Nagyon sok.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 8:12 pm

Sóhajtottam.
- Érdekes.. - Mondtam izgatottan.
- Még soha sem volt dolgom ilyen személyekkel... bár egy kicsit gőgös, de biztos jó harc lenne ha összeütköznénk... - Mondtam elmélkedve. Majd elmosolyodtam. Tudtam, hogy nincs itt, de ki kellet adnom amit a szívemet nyomta.
- Ostoba ez az angyal... nem vette észre úgy látszik, hogy most ki vagyok... pedig az angyalok még mindig emlékeznek erre... - Mondtam, anélkül, hogy tudnám mit mondok. A kezemre néztem.
- Szóval ez lenne a harcosok istenének az ereje... még kiaknázatlan de hatalmas erők rejlenek benne. - Suttogtam. Koncentráltam és visszaalakultam az eredeti alakomba. Fáradtan estem négykézlábra. Az egész testemet hatalmas fájdalom járta át. Úgy éreztem, hogy néhány izom szálam elszakadt. Végül nagy nehezen úrrá lettem a fájdalmon és oda csúsztam Samhez. Elmosolyodtam.
- Most már minden rendben lesz.... megvédek mindenkit! - Mondtam majd megfordultam és néhány percig az eget bámultam, majd elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 8:00 pm

~ Aviantora! Elmehetsz. ~ ugrottam le a hátáról. A fekete sárkány nézett egy rövid ideig, majd elrepült. Lassan sétáltam előre. Kedvenc páncélom volt rajtam, a vörös színű fekete pókkal a mellkasán. Kardjai a hátára voltak erősítve. Körbe néztem.
CSak egy kis "házat" láttam. Aztán megpillantottam egy madárka testét. Furcsa érzés tölt el, főleg, hogy Assadar is ott fekszik mellette.
Odasétálok hozzájuk, és érzem ahogy a szívem ezerrel dobog. Eleinte azt hittem, hogy Assadar nem lélegzik, de megnyugodtam, mikor láttam, hogy a mellkasa fel-le jár.
- Még szerencse. - suttogtam magam elé, majd a kis lényre koncentráltam. Apró volt, mégis emlékeztetett valamire... vagy inkább valakire.
Hozzáértem. Éreztem, ahogy ver a szíve.
- Vajon hogy kerülhetett ide? - gondolkoztam el. Aztán eszembe jutott El. Vajon hol lehet?
Aztán mint villámcsapás belémhasított egy gondolat. CSak nem...!
- El? - néztem a madárra elcsodálkozva és aggódóan.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 10:42 pm

Úgy éreztem magam mintha rám esett volna egy hatalmas sárkány, plusz még egy hatalmas hegy. Hangokat hallottam. Résnyire kinyitottam a szemem. Mera volt, épp Sam felett volt. Fájdalmasan elmosolyodtam.
- Lemaradtál a buliról... ne aggódj Samnak nincs baja! - Mondtam nyugodtan. Megpróbáltam felkelni, de a testem meg se bírt mozdulni.
* - Remek, egy csomó csontom eltört és megrepedt, az izmaim romokban. Most meg egy bábú vagyok! * - Gondoltam magamban mérgesen. De ez nekem nem számított. Örültem, hogy ennyivel megúsztam. Hatalmas erőre tettem szert, és tudtam, hogy mindennek ára van. De ez a legkevesebb. Becsuktam a szemem és elgondolkoztam, hogy miféle dolgokkal kell még megküzdenem.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 2:18 pm

SAm érezte, hogy valaki hozzáér. Ismerős érintés volt. Aztán meghallotta azt az ismerős hangot: Mera megérkezett.
Kinyitotta szemeit, hogy jobban meggyőződhessen róla, hogy valóban ő e az. Megnyugodva felsóhajtott.
Közelebbb ugrált hozzá, majd emberi alakot öltött. Egy 8 éves kislányt testébe "bújt", akinek hosszú fekete haja, világítós kék szemei, és hófehér bőre van. Hajában 3 zöld-barna-piros színben játszó toll díszeleg, testét szörme fedi, bokájn egy vastagabb bőrpánt van, ahogy a csuklóján is.
- Mera! - sóhajtott fel. - Úgy hiányoztál. Hol voltál eddig?
Aztán Assadarra nézett.
- Jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 2:41 pm

Ránéztem.
- Őszintén, voltam már jobban is! - Mondtam fáradtan. Újra megpróbáltam felkelni, de nem bírtam. Végül sóhajtottam egy nagyot és Samre néztem. Jól átnéztem, és úgy láttam, hogy rendbe van. Nagy nehezen felemeltem a kezemet és nagy fájdalom közepette letöröltem az oromról a vért.
- Hogy érzed magad Sam? - Kérdeztem tőle. Majd kíváncsian Mera felé fordultam.
- Egyébként hamar megtaláltál minket? - Kérdeztem tőle, majd vártam, hogy mind a ketten válaszoljanak.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 8:14 pm

// Na ha már Sam is bekeményít gondoltam hozok én is egy kis izgalmat... Bocsi hogy eddig nem írtam, ritkán jutok odáig, hogy irjak ide... és főleg a lustaság akadályoz meg ebben. :/ //

* Nekem is hiányoztál. * - gondoltam, bár nem igen akarództam kimondani. Sőt nem is mondtam ssemmit. Csak néztem előre.
- Óh, igen, eléggé hamar. - válaszoltam Assadar kérdésére.
VAjon rényleg ezt akarom? De érzem, hogy meg fog haragudni. Bár... sosem lehet tudni. CSak meg kell találnom. ÉS ennyi. Végül is... de nem lenne szabad... ezzel becsapom... De érdekel ez engem? A véremben van. De talán... talán nem jó ötlet még sem. Oké... nincs időhöz kötve, bármikor megtehetem. REndben... De nem fog menni, főleg nem úgy, hogy ők is velem vannak. VAlami szállást kellene keresni, egy olyat ahol biztos, hogy nem fog semmi se történni.
- Ha már itt vagyunk, keressünk valami helyet, ahol...hmmm... nem szúrunk szemet. - mondtam, majd ahogy Assadarra pillantottam, elcsodálkoztam. Eddig fel sem tűnt, hogy még mindig a földön fekszik.
- Hol fáj? - Kérdeztem aggódoan, miközben mellé ugrottam.
Ilyenkor persze nincs itt egy angyal se, hogy gyógyítson. - morogtam magamban.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 11:02 pm

//Semmi baj, én nem sietek Very Happy//

Még mindig nem bírtam felkelni.
- Hogy őszinte legyek.. mindenem fáj.... - Suttogtam, majd nagy nehezen lassan megráztam a fejem és egy mosolyt kipréseltem magamból.
- Semmi bajom! Nem fáj semmim. Nyugodtan foglalkozz Sammal. - Mondtam nyugodtan, majd hatalmas fájdalmakkal nagy nehezen sikerült felülnöm. Hatalmas fájdalmat éreztem. Mikor úgy láttam, hogy Mera és Sam pont nem engem néz, a szívemhez kaptam. Hatalmas fájdalmat éreztem ott is.
* - Mintha szét akarna robbanni!* - Gondoltam magamban fájdalmasan. Hirtelen köhögés roham jött rám, és a szám elé raktam a kezem. Mikor végre befejeztem, tiszta vér volt a kezem. Mielőtt még bárki észrevehette volna, nagy nehezen megmozdítottam, majd letöröltem azt. Még mindig nem enyhült sehol sem a fájdalom.
* - Mi történhetett? Ennyire soha sem fájt semmi!* - Gondoltam magamban. Kicsit meg voltam ijedve. Gyorsan kivertem a fejemből minden rossz gondolatot, majd nagy nehezen Mera felé fordítottam a fejem.
- Most jól esne, ha szállodába mennénk.... - Mondtam, majd hirtelen azt vettem észre, hogy a fájdalom nagyon felerősödött. Utoljára már csak arra emlékeztem, hogy minden kezdett elhalványúlni, és elájultam.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 2:04 pm

Sam bólintott, hogy jól van, aztán Merat kezdte el figyelni. valamiért olyan furcsán viselkedett. De miért? Vagy lehet azért gondolta így, mert régen látta. Igen, biztos ezért gondolja így.
Sam felpattant és Assadarhoz lépett. Látszott rajta, hogy mindjárt elájul. Sőt... Vér szagát érezte.
- Szálloda? - kérdezett vissza Sam. - Nem hinném, hogy lenne itt szálloda. De talán ha... ha megtalálnánk azt az angyalt...Te mit gondolsz erről Assadar?
Nem kapott választ.
- Assadar? - kérdezte újra. - Mera! Assadar nincs magánál! Vigyük el valahova! Vigyük az angyalhoz! Vagy keressünk egy angyalt, vagy valami!
Szemét ellepték a könnyek, s alig kapott levegőt. Nagy nehezen nyugalmat erőltetett magára.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 8:34 pm

-As...Asssadar? - néztem rá félve. Nem válaszolt. Ugye...Ugye nem halt meg? De nem... még lélegzik. Biztos csak elájult. Igen. Tuti.
- Milyen angyalról beszélsz? - néztem kiváncsian rá. Talán ő lenne az. Talán. De ki tudja.
-ÉS mégis hova vigyük? - kérdeztem kiváncsian. FElpillantottam. Innen jól látható volt egy magas torony. Talán ott meghúzhatjuk magunkat. De ki tudja, hogy mi van ott. DE biztos jobb mint itt.
Megérintettem Assadar vállát. Ha most magánál lenne, biztos összerándulna. Aztán megragadtam Sam kezét, aki kicsit elcsodálkozott. Aztán elteleportáltam, reménykedve, hogy az épület belsejében lyukadunk ki.

// Mostantól az idő tornyához irjatok:) //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövőbelátó angyalok laktanyája   A jövőbelátó angyalok laktanyája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A jövőbelátó angyalok laktanyája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Angyalok fürdője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Tyropia-
Ugrás: