Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Tisztás - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Tisztás - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Tisztás - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Tisztás - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Tisztás - Page 2 I_vote_lcapTisztás - Page 2 I_voting_barTisztás - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Tisztás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:02 am

Elvigyorodom.
- Nem csak te tudsz trükköket! Mondtam, majd hirtelen mögé teleportáltam. Még mi előtt bármit is tehetett volna, szépen kitörtem a kezéből a kardját, Merát meg egy idézet klónnal arrébb ugrottam. Ezután, Shira is pont jókor jött. Felültette a klón, Merát a sárkányra és el is szálltak együtt.
- Bocsi, de nem engedem, hogy belátásod szerint cselekedj! - Mondtam majd felvettem a kardját, és becsúsztattam, a hüvelyembe. Majd mögé teleportáltam.
- ha még egyszer, hozzá mersz Merához érni, én esküszöm, hogy elpusztítalak! - Mondtam és szépen az agyába vezettem, pár volt áramot.
- Remélem, hogy most már nem kelsz fel! - Mondtam idegesen.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:09 am

//Nem ér Assadar, mire én megírom ,te már rég el is küldted:/ Most írhatom át xD Azért is csak kiegészítem Razz //

Mera csak nézte eddig, hogy mi történik. Örült, mikor Assadar kiütötte Linexet, de mégis furcsa érzés kerítette hatalmába. Mintha valami nem lenne oké. És meg is tudta, hogy mi. Linek mögötte volt, és kardot szegezett a nyakának.
-És te azt ugye tudod, hogy te is megbánod, hogy hozzám nyúltál? -kérdezett vissza, bár nem éppen suttogva.
Érezte a hideg pengét, ahogy a ruha nyakpánja alá csusszan. Hallotta, amint az anyag elszakad. Ijedten kapott oda. Még épp időben, így az anyag a helyén maradt... Meg sem tudott szólalni, mert Assadar jött és kimentette a helyzetből. Aztán már csak annyit vett észre, hogy Shirán ül.
Míg repültek megkötötte a nyakpántot.
* Sam ha látná ezt! *
- Hová megyünk? - kérdezte kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:20 am

* Basszus, ez így gázos helyzet.* - gondolta meglepetten, mikor kicsavarta a kezéből a kardot. Nézte, ahogy elrepülnek Meráék. Alig szólt valamit, mire kapott néhány sokkoló támadást is. Ájultan hevert a földön. De csak ez a klón.
- És kimondta te mitugrász, hogy egy klónt hoztam létre? - gonosz vigyor volt az arcán, mikor lentebb repült.
- Elárulok valamit, de csak azért, mert úgy látom kitartó vagy. - szólalt meg pár másodpercnyi szünet után. - A lány csak akkor lesz a jegyesen, ha sikerül a Matriarch elé vinnem.
Kicsit hagyta, hogy az emberpalánta megeméssze a hallottakat, majd vigyorogva folytatta.
- De nehogy azt hidd, hogy ezzel vége. Megszerzem magamnak. Egész megtetszett a lány, de lehet, hogy a formás mellei teszik. Úgy hogy úgy vigyázz! - kacagott fel, majd eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:28 am

Fáradtan leülök. Eléggé fájt a vállam, ezért elkezdtem gyógyítani. A kezembe fogtam a sötét elf kardját míg nem végül inkább elraktam. Majd felálltam és vártam, hogy Meráék vissza érkezzenek a k, ahonnan elmentek...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:35 am

Mera nem bírt várni, míg közelebb érkeznek a földhöz. Leteleportálta magát a földre, majd rohant felé. Mikor elérte átölte Assadart.
- Örülök, hogy jól vagy. - körbenézett.
-Hova lett az az idióta? - kérdezte kiváncsian Assadatól.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 17, 2011 3:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:42 am

- Elment... - Mondtam és éles fájdalom ment át a vállamon. Odakaptam és megpróbáltam még jobban begyógyítani. Hirtelen megint elsötétül minden.
- A legelső dolgunk az lesz, hogy elmegyünk a matriarchoz! - Mondtam titokzatos vörös szemeimmel. A matriarch soha sem kérne ilyet, ha csak nem valami jó oka van rá....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:52 am

Mera ijedten húzódott arrébb. Egyrészt azért, mert megint az "ős" volt.
- Legközelebb jelezhetnél, mielőtt átveszed az irányítást felette. - szólalt meg szárazon.
- Nem megyek vissza. Ha kell, menj egyedül.- Nem akart újra ünnepelt lenni, bár a legutolsó eset után... - És kérlek, ne kényszeríts.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:55 am

Bíz meg bennem. Mondtam majd felvettem a lányt.
- A matriarch jó barátom! Mond el az oda vezető utat és kezdjük el a kalandunkat!
//Te írj majd elsőnek Mera Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: