Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Tisztás EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Tisztás EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Tisztás EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Tisztás EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Tisztás EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Tisztás EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Tisztás EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Tisztás EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Tisztás EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Assadar
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Blaide
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Syla Breeze
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Terax Inferno
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Issle Iumi
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Tira
Tisztás I_vote_lcapTisztás I_voting_barTisztás I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Tisztás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptyVas. Május 09, 2010 1:13 am

Úgy bizony, az erdőben egy tisztás is található, ahová szabadon áramolhat át a Nap fénye, hisz nem akadályozza meg egy fa ága, illetve lombkoronája sem. Itt zöldebb a fű, mint az egész erdőben, hisz itt jobban éri a napfény is, és a csapadék is.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:32 pm

* Fhu de nehéz * - rakta le a terhét a földre. Úgy gondolta, tesz egy kis kitérőt, mielőtt hazavinné. - * Ő tud már sokat aludni! *

Ránézett a lányra. Harag töltötte meg a szemét és az egész lényét. Utálta, sőt gyűlölte őt. Főként azért, mert a lány mindenben lepipálta őt, akármibe bele foott jobb volt mint Nilex. Gyülölte, hogy ő népszerűbb volt, mint ő. Már nem azért, de ő idősebb pár évvel, mint a lány, és Merarty'r is csak azért ünnepelték annyira mert a Matriarch lánya volt. Sőt, nem is a lánya!

Amikor elment örült neki, de most, hogy neki kell visszavinni...! Ez egy szörnyű katasztrófa, de... Talán még az előnyére változtathatja. Ha borsot törne az orra alá! De ha úgy vesszük, ez már meg is van. Hisz elragadta az embertől, és ott van még az egyesség is a főpapnővel.

* De kiváncsi leszek arra, hogy milyen képet fog vágni, ha meg tudja! *
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:47 pm

Mera kinyitotta a szemét. Furcsa volt minden. Nem lobogott a tűz sehol se, még csak nem is volt maradvány sem. Felült.
- Hol a csudában vagyok? És a többiek? A páncéljaim? Á! A fegyverem! - szitkozott egyet hangosan, majd körbenézett. Ekkor pillantotta meg a fiút. Ismerősnek tűnt, főleg a páncélján a jel. Pók.
* Várjunk csak.... Ez a klánom jele... * - gondolkodott el . Aztán beugrott neki, hogy ki áll vele szemben.
- Nixel! - pattant fel Mera. Bosszúsan nézett rá.
- Hogy hogy újra látlak? Mikor is találkoztunk utoljára? 20 éve? Még mindig hordod a nyomait? - kérdezte gonoszan. Remélte, hogy eszébe juttatja a fiúnak a legutolsó találkozásukat.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:57 pm

Egy tisztáson értem ide. Sajnos kijöttem a gyakorlatból és eléggé megütöttem magam.
- Áúcs. Halálom után, igen kijöttem a gyakorlatból! - Mondtam és megláttam őket. Elvigyorodtam. Ideje kicsit szórakozni és ideje egy kicsit tanítania a fiút.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:17 pm

Kárörvendően vigyorgott, mikor látta, hogy a páncélja és a kardja után siránkozik. Most vette csak észre, hogy csak normális ruha van rajta.
* Heh, könnyű győzelem lesz. * - gondolta gonoszan.
Mera szavai találtak. Emlékezett arra, mikor harvba keveredett vele, és szégyenszemre a lány győzött. Nevetséges volt az egész. És jó sokáig ő volt a nevetség tárgya.
- Nem. - válasdzolt hűvösen arra, hogy hordja e nyomait.
Aztán arra lett figyelmes, hogy valaki betoppant. Hátra se kellett fordulnia, hogy megtudja, ki az. Gondolta, hogy el fog jönni.
- Na, nézzd csak Merarty'r úrnő- kezdett bele gúnyosan, miközben a fiúra mutatott. - Ez is csatlakozik. Bár jobb lenne, ha leállítanád őt, és megmondanád neki, hogy értelmetlen lesz a harc. Úgyis feladná.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:22 pm

Mera a mutatott irányba nézett, és tátva maradt a szája.
- Assadar! - Csodálkozott rá, de mikor jobban megnézte, meglátta a vörös szemet. Elvigyorodott.
* Neked nem lesz esélyed Nilex * - gondolta, de azért Assadarhoz fordult.
- Assadar, mielőtt támadsz, hagy halljam azt, hogy miért hozott el. Bár van egy sejtésem, hogy csatát akar. Vagy nem azért hoztál el ilyen szerelésben engem, mindenféle fegyver nélkül? Meg akarod torolni rajtam, azt, hogy én erősebb vagyok nálad? - direkt ingerelte a fiút, mert tudta, hogy így kevésbé tud koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:25 pm

Gyorsan támadtam. Alighogy kimondta máris a feje, már a kezembe volt és jó pár méterrel arrébb repítettem.
Ez volt az egyike, a kezdő támadásaim közt, amit már megszoktam. Arcom a vidámság egy cseppjét sem mutattam. Kardomat átadtam Merának.
- Vonulj vissza! Téged akar! Legközelebb majd megbeszéljük, csak menj innen! úgy érzem, hamarosan el kell beszélgetnem egy régi ismerősömmel... - Mondtam komoran.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:37 pm

* Nem is figyelt rám? * - mérgelődött Mera, és azért sem ment arrébb. - * Ha engem akar akkor itt bvayok .Úgy sem tud semmi olyat tenni, amivel nekem ártana. Erősebb vagyok, mint ő. *
Kicsit meg volt sértve.
- Dicto Assadar. - mondta ki a varázsszót, majd gondolkodás nélkül hozzá tette a parancsszót.- Hagyd abba!
Remélte, hogy működik, hisz aki most itt van, az nem Assadar, hanem az őse. De azért egy próbát megért. Aztán a biztonság kedvéért rálépett az árnyékára.
- Umbra fovea - mondott el egy másik varázslatot, ami miatt Assadar megbénult.
- Nos, én azt mondom hallgassuk meg, bár nem sok kedvem van hozzá. De meghallgatjuk, érted? - nézett rá szúrós szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:40 pm

Ránéztem a lányra.
- Bocsi kislány, majd máskor. Az ilyen szintű varázslatok nem nagyon vannak rám hatással. Majd ha megszűnik a hatásom a fiú alatt na majd akkor próbálkozz. Nyugodj meg, amíg nem támad addig én se nagyon fogok. Bár szeretném egy kicsit megszurkálni... - Mondtam komoran.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:16 am

Nilex jó pár métert repült. Még szerencse, hogy a becsapódást tompította. Bár így is fájdalmas érkezése volt.
- Heh, nézzenek oda! Az ember-palánta erősebb, mint gondoltam. - Elindult vissza hozzájuk, de most jóval óvatosaban közeledett.
- Nézzenek oda Merarty'r! Van, akire nem hatnak a varázslatok! - nevetett fel gonoszul.
- Most, hogy ezt már így tudom, legalább sejtem, hogy miért lettél a... az ágyasa, csak hogy szépen fejezzem ki magam. - vigyorgott Merára. - De a lényegre térve, azért jöttem, hogy hazavigyelek. A Matriarch kért meg rá. És akár hiszed, akár nem megvannak rá a módszereim, hogy gyere.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:24 am

- Akár hiszed, akár nem, nekem is van egy módszerem, hogy itt maradjatok egy helyben. Mit akar a Matriarch Merától? Akkor valóban ő lenne a lánya ?- Kérdeztem ridegen.
- Jut eszembe, még mindig olyan rideg, vagy kedvesebb lett? Mert múltkor még egy kicsit, rideg volt...- Mondtam majd egy kicsit leültem.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:31 am

-Pft... gondolhattam volna. - fújt egyet sértődötten.
* Persze, hogy nem hat, elvégre ő sokkal magasabb szinten van, vagy mi a szösz. De legalább addig vár, míg megtudom, hogy mit akar... Remélem *
Nézte a feléjük közeledő fiút.
- Nem vagyok az ágyasa... Nem olyan vagyok, mint te, aki behódol az erősebbnek Nilex! - hangja hűvösen csengett. Belülről emésztette a tűz, de nem akarta elveszíteni a fejét. Legalábbis, még nem. Meg hát, Assadar úgy sem engedné neki, hogy harcoljon, főleg azok után, hogy Linex vissza akarja vinni.
* Bár érdekel ez engem? Végül is nálam a kardja Razz * - kérdezte magától, mikor ránézett a kezében lévő kardra, amit Assadar adott oda neki.
Meglepte Assadar kérdése.
- Hogy mi van? Te ismered a Matriarchot? - lepődött meg Mera.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:39 am

Linexet meglepte, hogy a fiú ismeri a Matriarchot, de nem mutatta ki, Nem úgy mint Merarty'r.
* Pf... Hát ez így érdekes, főleg, ha Merarty'r elmesélte az életét neki.
- Valóban ismernéd? Mert ha így van, akkor tudnád, hogy mi az ő kapocsulatuk. - válaszolt rá gúnyosan. - Vagy csak ez egy trükk, hogy megfélemlíts?
Közben Merarty'rt nézte. Végül csak gonoszan vigyorgott egyet, és újra az emberhez beszélt.
- A lány tudja, hogy miért kell visszajönnie. Bár talán már el is mondta neked.
[b]
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:47 am

- Igen ismerem... Egy ideig ott szálltunk meg a csapatommal.. - Majd megborzongtam. A szemei voltak akkor a legijesztőbbek. Úgy éreztem, hogy a szívemet kitudná tépni a nézésével!
- Bocs, de nekem nem mondta el nekem, hogy miért kell visszamennie! - Mondtam majd ásítottam egyet.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:05 am

* Ch.. Miért engedte meg a Matriarch akkor, hogy ott legyenek? Le merném fogadni, hogy csak szennyezték az ottani levegőt. *
- Hát ha nem mondta, akkor nem mondta. Van ilyen. - vigyorgott a fiúra, miközben gonoszan nézett rá.
- Tudod a bizalmatlanság árt a kapcsolatnak. Például mesélte Merarty'r, hogy el van jegyezve? Mert ha igen, akkor nem mondom, van bőr a képeden kikezdeni a más nőjével, pontosítsunk, a nőmmel.
Élvezettel nézte, hogy milyen hatást váltottak ki a szavai a másik kettő arcán. Odasétált Merához, és a derekára tette a kezét.
- És mivel ő az enyém, így könnyűszerrel megtehetem ezt.
Lehajolt és durván megcsókolta őt. Remélte, hogy minnél nagyobb fájdalmat tud okozni neki.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:09 am

Gonosz mosoly ült ki az arcomon.
- Bocsi, de ez rám nincs hatással. Mellesleg nem tudtam, hogy a gyáva és gyenge fajok is beházasodhatnak a fő sötét lények házába. - Mondtam majd felálltam. Baj van. A másik énem, igenis foglalkozik Merával. Egyenlőre, még uralkodnom kell rajta...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:18 am

//Linex ---> Linux Razz //

* Áh, szóval ott szálltak meg.. hm... Akkor én biztos más felé csatangoltam, mert nem rémlik ilyesmi. * - gondolkozott el el egy pillanatra, de aztán visszatért a valóságba. Szemöldökét ráncolta, mikor a Linex arról beszélt, hogy ő tudja, hogy miért....
* De jó lenne, ha tudnám... Bár inkább sejtem.... *
Felhördült, mikor a fiú arról beszélt, hogy el van jegyezve, méghozzá vele. Szólni se bírt. Főleg akkor lepődött meg mikor, Linex a derekára tette a kezét, majd megcsókolta. Ez a csók más volt, mint amit Assadart eddig kapott, vagy bárki mástól. Sokkal durvább volt, egy csepp érzelem sem volt benne.
Felemelte a kezét, és ellökte magától a sötételfet. Szájáról letörölte a csókját.
- ELJEGYEZVE? VELED? MEGGÁRGYULTÁL? ELMENT AZ ESZED? HONNAN A FRANCBÓL SZEDTÉL EKKORA HÜLYESÉGET?? - Szemei villámokat szórtak.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:35 am

* Heh, hát igen, sokszor úgy hiszem, hogy tényleg elment az eszem, hogy beleegyeztem ebbe az ökörségbe. Miért is jegyeztem el, hogy ha gyűlölöm? * - kérdezte magától, de rögtön meg is találta rá a választ.
* Mert így visszafizethetek egy keveset abból, amit velem tett.* - gonoszan elvigyorodott. Nem foglalkozott Mera dühkitörésével, inkább azt ember-palántát nézte.
- Szóval az sem zavarna, ha most magamévá tenném? - kérdezte egy sunyi mosoly mellett, majd megragadta Merat. A lány két csuklóját egy kézzel átkulcsolta, míg a másikkal végigsimitott az arcán, majd le a nyakán, végül a tenyere megállapodott Mera mellén.
Linex újra megcsókolta a lányt, de most megpróbált gyengédebb lenni. Gyengéden szétfeszítette a lány ajkai és nyelvével behatolt a szájába.
* Heh, milyen könnyen be lehet cserkészni.* gondolta, miután meglepetten vette észre, hogy a lány enged neki.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:42 am

Ellöktem a sötét elfet.Megfogtam, Mera vállát.
- Majd én ezt elintézem. - Mondtam és előreléptem. Valahogy furcsán éreztem magam. Valamiért... erősebnek éreztem magam. Hirtelen érzem, hogy egy könny megy végig az arcomon. Leakarom törölni, de ekkor meglátom, hogy ez nem egy átlagos könny. Ez egy véres könny. Érzem, hogy az egyik szemem megváltozott. Olyan... mintha az egyik vörös volna. De ez legyen a legkisebb baj. Először is fogalmam sincs, hogy hogy kerültem ide és mi folyik itt... De nem is érdekel. Csak az ösztönöm hajt.
- Sajnálom, de úgy látom, hogy Mera nem szeret. Így nem is fogom engedni, hogy elvidd. Mondtam nagy komolysággal.
- Ezennel készülj fel, hogy itt és most megállítalak. Én III.-dik Assadar, aki I. Assadar vérének jogos örököse. Jól jegyezd meg ezt a nevet. - Mondtam szárazon, majd a fél vörös szememmel vártam, hogy most mit fog művelni a sötét elf...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:54 am

* Ilyen nincs, már ez az idióta, önző állat sem hall meg? * sértődött meg. Picit oldalra fordította a fejét és a tájat nézte, de meglepetten kapta vissza Linexre a tekintetét.
- Tessék ?- nézett rá bambán. Aztán felnevezett. - Nem, ezt biztos nem gondoltad ko...
Nem tudta befejezni, mert a fiú elkapta a kezét, és szorosan tartotta.
* Úr isten, ez komolyan gondolta! * - futott át az agyán. Leblokkolt, mikor Linex a testét simogatta. Megborzongott, de nem az élvezettől, hanem az undortól.
*Gondolkozz Mera! Gondolkozz....! * - látta, hogy a fiú meg akarja csókolni. Eleinte arra gondolt, hogy sípcsonton rúgja vagy egy másik érzékeny helyen, de mivel páncél van rajta, jobb ötlete támadta.
Mera meglepődött, hogy most gyengéd csókot kapott, de ez mit sem változtatott azon, hogy a Linex hidegen hagyja. Úgy tett, mintha engedne, de mikor a fiú nyelve behatolt a szájába, gonoszan ráharapott.
* Ezt neked. * - nézett rá villámokat szóró szemekkel.
Meglepődött, mikor Assadar közbe lépett. Látta, hogy komolyan gondolja, hogy ő elintézi, így hátrébb lépett.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:03 am

Felszisszent, mikor Mera ráharapott a nyevére.
- Te kis..! - Nem fejezte be a mondatot, mert Assadar közbelépett. Létta, hogy megváltozott az egyik szeme.
*Hát ez meg?* - csodálkozott rá.
- Nos, te csodagyerek, aki rosszabb mint egy palotapincsi, akkor harcoljunk. Ha kell a lány, ahhoz el kell tőlem nyerned. Nem gondolod? - Előhűzta a kardját. Egy exotath volt. Megpörgette a levegőben, majd vigyorral az arcán nekilendült.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:16 am

~ Tehát, egy exotath karddal akar itt harcolni!~ - Gondoltam magamban.
- Legyen. Most megmutatom neked a családunk, egyik különleges fegyverét!
~ magus cogo cuspis!~ - Gondoltam magamban és megjelent az energia kard. Az első támadását könnyen kivédtem, majd fejbe rúgtam. Kicsit megtántorodott így belerúgtam egy még nagyobbat és egy kicsit repült.
- Remélem szeretsz repülni! - Mondtam aggodalmasan. Nem szeretnék csalódást okozni!
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:24 am

- Csak szerencséd volt . - állt talpra,miközben letörölte a szájáról a vért, amit a rúgás okozott. - De most vegyük komolyan.
Visszateleportált, és kardját támadásra készen emelte. Felé szaladt, majd kettőt hasított felé. Aztán mellé került, elkapta a karját, és megcsavarta neki. Majd hátba rúgta.
- Gondoltam, nem okozok csalódást, azzal, hogy lemaradok mögötted. -vigyorgott gonoszan, majd kardját a fiú vállába szúrta.
-Tudom én, hogy szereted a fájdalmat.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:34 am

Egy percig nem haboztam. A kardot, a vállammal együtt beljebb toltam és így pont letudtam sújtani. Egy hatalmasat szúrtam a vállánál kicsit lejjebb, ugyanis nem akartam megölni. Miután fájdalmasan felszisszent, rátettem a kezem és elsuttogtam a magus cogo cuspis. Telibe találta. Vagy 10 méter repült egyenesen a fának.
- Igen, én nagyon is szeretem a fájdalmat! - Mondtam, majd egy hatalmas fájdalmas kiáltás közepette, kihúztam a kardot a vállamból. Úgy láttam, hogy a fiú elájult. Megszüntettem, az energia kardot, mely igen jól megsebezte. Ránéztem Merára és elmosolyodtam...
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:50 am

Hirtelen érte az újabb támadás. Mikor Assadar hártalökte, szitkozódott egyet, de gyorsan cselekedett. Létrehozott egy klónt, és hagyta, hogy az csapódjon be a fába, míg ő ezalatt elteleportált a magasba és ott lebegett. Fájt a válla.
* Ez aztán a benga erő * - gondolta egy vigyorral az arcán nyugtázta, hogy a fiú azt hiszi, hogy ő az,aki a fánál fekszik ájultan.
Ő is Merára nézett, és vigyorogva mögé teleportált. Kardját a lány nyakának szegezte.
- Ha megmozdulsz, neki vége. Ugyanis kap egy is áramot. - vigyorgott gonoszul.
- Merarty'r azt ugye tudod, hogy megbánod, hogy egy emberrel kezdtél ki? - kérdezte suttogva a fülébe. - Nagyon, nagyon megbánod.
Kardját a ruha nyakpántja alá csúsztatta, majd könnyűszerrel elvágta azt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: