Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Aréna EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Aréna EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Aréna EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Aréna EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Aréna EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Aréna EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Aréna EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Aréna EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Aréna EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Assadar
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Blaide
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Syla Breeze
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Terax Inferno
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Issle Iumi
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Tira
Aréna I_vote_lcapAréna I_voting_barAréna I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Aréna

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Aréna   Aréna EmptySzomb. Május 08, 2010 11:54 pm

Az arénában leginkább harcokat szoktak bemutatni két mágus között, de alkalomadtán 2 harcos között. A harc nem életre-halálra megy, csupán szórakozás. Moldredben így szórakoznak a mágusok. Az aréna egy hatalmas kör alakú építmény, melynek oldalán a nézőtér helyezkedik el. minden oldaláról van egy bejárata.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyKedd Aug. 02, 2011 3:11 pm

Már pár év eltelt mióta elszöktem a családomtól, és elvittem az összes családi tőkét. De ezalatt a pár év alatt a pénzem már jó kevés lett, így hát valahogyan kell szereznem pénz, ha még mindig drága kocsmákban akarok aludni. Ezek után márcsak felkellett kapnom a csukjámat, és elkellett indulnom Moldred utcái között a városközpontba, ahol sok kalandot és küldetést lehet szerezni, ha jó megfigyelő vagy. Pár perccel később már egy hirdetőtábla alatt áltam.

"Tisztelt elfek, sötételfek, és mágusok!
Aki szeretne sok pénzt tudni a markában, az jelentkezzen a holnap kezdődő Aréna mérkőzésekre.."


Nem kellett nekem kétszer mondani, mivel mihejt elolvastam a hirdetést egyből elindultam az Arénába és jelentkeztem a versenyre. Másnap már kora reggel az Aréna ajtajánál áltam, és vártam ,hogy beengedjenek. Végül megtörtént a csoda, és kinyiltak a kapuk, és beengedték a versenyzőket. Pár mérkőzéssel később én kerültem a sorra. Engem egy sötételf férfival raktak egybe, aki kicsit profibnak tűnt mint az eddigiek. Kicsit berezeltem..

Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyKedd Aug. 02, 2011 4:06 pm

Az ember azt hinné hogyha egy magas rangú és sokak által félt fejvadászklán vezetője nincs ideje semmire. Akkor mire alkalmaznánk a testőröket vagy is a helyetteseimet ha nem erre. Szóval egy kis pihenés képen az egyik városba utaztam és valami szórakozás után kutattam ami nekem is. Ekkor a nagy kószálás közben észrevettem egy hirdető táblát amin a sok papírfecni közül megtaláltam azt az egyet ami nekem kell. Egy aréna való meghívás volt ami mindenkinek szólt. A következő mondatok voltak olvashatóak rajta.

"Tisztelt elfek, sötételfek, és mágusok!
Aki szeretne sok pénzt tudni a markában, az jelentkezzen a holnap kezdődő Aréna mérkőzésekre.."

Nekem nem is kellet ennél több. Ez nekem egy remek kikapcsolódás és szórakozás egyben. Elvégre egy fejvadász mindig legyen harcra kész és éber egyben. Még az se baj ha veszitek elvégre mágusok is lesznek ott. Nekem pedig nincs mágikus tudásom. De azért a legtöbbet teszem ami tőlem telik. Szóval egyből az aréna felé vettem az utat és jelentkeztem. Egyből egy kapuhoz küldtek ahol arra vártam hogy szembenézhessek a leendő ellenfelemmel. Nem kellet sokat várnom kinyílt a kapu. Közben minden felszerelésem megigazítottam még odabent voltam. Majd kiléptem közben levettem a csuklyámat is hogy ne zavarjon harc közben. Majd ahogy kiléptem az ellen felem egy nő volt. DE nem becsülhetem alá ezért csak kihúztam a két kardomat és megpörgettem őket magam mellett. Az egyiket a karomra simítottam és a szememet rajta tartva csak vártam hogy támadjon.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:29 pm

Az ellenfelem egyfajú volt velem, ezért legalább egyarányba vannak a képességeink. Persze nem tudhatom, milyen titkos varázslatokat ismer, vagy esetleg milyen fegyvereket húz ki a ruhája alól. Amikor felvette a védekezési pozícióját gondoltam egyből, hogy arra vár, hogy megtámadjam. Hát meg is kaphatja.
-Cattus Unguis! -Kiáltottam, majd a következő pillanatban macskakarmokat növesztettem ki, és azzal indultam neki a férfinak. Mielőtt odaértem volna hozzá, felugrotam és megcéloztam az arcát, de ő a következő pillanatban elhajolt és megvágta a hátamat, ezzel együtt a csukjámat is levágta rólam, így kibomlódott a hosszú fekete hajam. Ezután persze egyből védekezni kezdtem, és kezdtem kivédeni a karmaimmal a vágásait, de minnél többet vágta meg a karmaimat, annál jobban repedeztek, míg végül a tizedik csapásnál széttörtek. Ezután gyorsan kikaptam a ruhám alól a kardomat, és idéztem vele egy fekete felhőt, amiből villámok cikáztak a férfi köré. Próbáltam úgy irányítani a kardot, hogy belecsapjon a férfiba a villám, de ennyire pontosan nem tudtam őket irányítani. Ígyhát a férfi könnyedén kitudta kerülni a villámcsapásokat. Én persze eközben arrébb huzódtam, hiszen az eddigi tapasztalataimból úgyvéltem, hogy a férfi közelharci..
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:24 pm

Nem becsültem alá az ellenfelemet és jól is tettem ezt.A támadási nagyon hogy is mondjam könnyen védhetőek voltak. Szinte csak egy helyben állva kivédtem az ütését. Csak oldalra léptem egyet és könnyen mellé érkezett az ütés. Majd ahogy arrébb léptem közben megvágtam a hátát és ahogy földet ért elkezdtem pörgetni magam előtt és így haladtam előre hogy megtörjem a koncentrációját és ezáltal a varázslatát is. Nem volt nehéz dolgom hat.hat ütés elég volt vagy is tizenkettő. Szóval ahogy megtört vissza is húztam a kardjaimat és most mindkettőt védekező állásba állítva ahogyan megláttam hogy a kardját előhúzza. De nem ütni akart vele hanem egy felhőt idézett meg aminek a villámai engem akartak. Hát nem járt nagy sikerrel mivel sikeresen ki tudtam kerülni a villámokat kisebb nagyobb sikerrel. Hiszen volt amelyiket könnyen volt amelyik hirtelen jött és sokkal nagyobbat kellet ugranom hogy ne találjon el engem. Most pedig elkezdtem felé futni csak nem volt könnyű dolgom mert a felhő ugyebár követett. De inkább csak megálltam még nem értem oda az erszényemből elővettem néhány kis fémgolyót. Elég közel kerültem hozzá hogy megcélozhassam vele. Ezért a markomban lévő ötöt egyesével elkezdtem neki dobni őket. Ezek ha ilyen közelségből dobják nem tudnak nagyon fájni de elvonják a figyelmet. Meg mondjuk nem is erre találták ki őket. Szóval párat az arca irányába dobtam néhányat pedig a mellkasa felé. Remélve hogy elvonja a figyelmét . De közben folyamatosan kerülgetve a villámokat.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 12:26 pm

Sajnos nem tudtam sokáig fennt tartani a fekete villámokat úgyanis a férfi megdobált fémgolyókkal, amiktől elvesztettem az egyensúlyomat, és elestem, és ezzel együtt a felhő is eltűnt. Persze ezután gyorsan felpattantam a földről, és elővettem a zsebemből egy füstbombát, amit a férfi elé dobtam egy kis figyelem elterelés érdekében. Ezután sietnem kellett.
-Carbo! -Kiáltottam a varázsigét, és idéztem magam mellé gyorsan egy klónt, akit arra utasítottam, hogyha a férfi kijön a füstből egyből támadja le. Ezután gyorsan átfutottam a füst túloldalára, úgy ,hogy a férfi ne halja meg, és csak a másik klónra koncentráljon. Majd miután eltűnt a füst, és a férfi a klónt kezdte el támadni, gyorsan elővettem az íjjamat és rálődtem, amitől ő összeesett, legalábbis össze kellett volna esnie. Ezek után már persze éreztem a kezembe a pénzes zacskók tömegét. Már azon gondolkozdtam, hogy mit vegyek a sok pénzből..
-Remek! Ide a pénzt! -Kiáltottam hangosan. A közönség hújjogni kezdett, de a következő pillanatban úgy tűnt, hogy még sem nyertem...
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 1:42 pm

Ahogy a lány ledobta a füstbombát egyből a számhoz kaptam nehogy a köhögésemmel felfedjem a helyzetem. De miközben a füstben vártam meghallottam egy számomra is ismerős szót. "Carbo" Én is képes voltam magamat leklónozni ezzel a kis varázsigével és be kell vallanom nagyon hasznos tud lenni olykor. Szóval résen kellett lennem mert most akárhány lehet belőle de ahogy egy kicsit is eloszlott a füst megláttam az előttem álló alakot és egyből megtámadtam. De persze résen voltam mert bármikor kaphatok még egy ütés szóval folyamatosan a hátamat is szemmel tartottam. És nem sokára jött is két nyílvessző ami a hátam felé süvített. Még a füst egy része fenn volt szóval ő se látott engem tisztán és ő se engem. Nem volt sok időm hogy elkerüljem őket. Az egyik kezemmel levettem a csuklyámat és egyik kezemmel a klón arcára dobtam és gyorsan átlendültem a vállán keresztül háta mögé és így ő fogta fel a nekem szán nyílvesszőket. Előröl pedig az egész úgy nézett ki mintha én esnék el éppen a hátamban két nyílvesszővel. Miközben leguggoltam és hagytam hogy rám dőljön hogy úgy nézzen ki mintha a kezemmel még támaszkodnék. közben még azért hasba is szúrtam ahogy eldőlt a biztonság kedvéért. Ahogy hallottam a kijelentését még egy kis ideig nem mozdultam. Hagytam hogy kiélvezze amit hisz. Majd lelöktem magamról a már élettelen klónt és lehúztam róla a köpenyemet és vissza felvettem.
-Talán csak akkor ha végre sikerülne győznöd. De még eddig csak ahogy látom a köpenyembe sikerült kárt tenned.
Mondtam neki méregetve a két nyílvessző helyét a köpenyemben. Majd gyorsan használtam a teleport képességem és a háta mögött termettem és a nyakához szorítottam az egyik pengémet.
-Szerintem itt vége is lesz nincs igazam?
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 1:57 pm

Csak néztem, hogy milyen profi ellen küldtek engem. A férfi egyből megkérdezte, hogy végeztünk de én erre csak arcon köptem, majd elteleportáltam az aréna másik oldalára. Ez alatt gyorsan előrántottam a kardom, majd megerősítettem, az egyik kedvenc mágiámmal.
-Ensis munimer! -Kiáltottam, majd végighúztam az újamat a kardomon, ami a következő pillanatban lángolni kezdett. Ezután egyből a férfi felé kezdtem el futni, majd mikor majdnem elértem hozzá, arrébb ugrottam és kieresztettem a kardomból egy óriási lángörvényt, amiből egy kicsit kapott is, de persze nem sokat, hiszen elugrott. Ezekután ismét nekindultam, majd egy újabb varázslatot vetettem be.
-Levo! -Kiáltottam újra egy varázsigét, ami most egy fényidéző varázslat volt. Ezzel eltudtam egy kicsit vakítani az ellenfelemet, majd leakartam szúrni a lángoló kardommal, de aztán mégis úgy döntöttem, hogy nem teszem meg. Inkább visszaugrottam egyet, de pont egy kőre léptem, ami miatt elcsúsztam és a földön hevertem. Az elcsúszásom miatt a fény, és a karderősítés varázslatom is megszünt. Most már biztos voltam benne, hogy vesztettem..
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 4:12 pm

Még nem gondoltam hogy ennyi neki elég lesz ahhoz hogy feladja. Áh ahogy felmértem és ahogy bebizonyította nekem sokkal több rejlik a kislányban mint hogy annyi miatt feladná. Nem is okozott csalódást. De nyilván azért teleportált el mert észrevette hogy direkt nem az éles oldalát tartottam a torkához a kardomnak. Szóval észrevette vagy nem is törődött vele hogy a kis varázsigéje közben átvághattam volna a torkát. De nem is volt lényeg elvégre azt akartam tudni hogy mire is képes ez a kis lány. Hamar meg is kaptam a választ. Egy gyors varázslat kíséretében ami elvakított. Igen nekünk sötételfeknek hátrány hogy fényben nem látunk jól ezért is volt sikeres a technika egyben. Majd egy tűgolyót küldött felém de annyit azért sikerült látnom hogy valami fényes közeleg felém a vakságom ellenére. Szóval kitértem előle de a köpenyem és a karom egy kis részét megkapta de semmi vészes nem történt. De érdekesnek találtam hogy nem akart leszúrni pedig az alkalom adott volt. Na jó azért nem sebzett volna meg súlyosan de azért valami sebet okozott volna. Szóval ahogy elesett balszerencséjére a kőben gyorsan odaléptem és egy ollót formálva a két kardból a nyakához tartottam hogy hogy egyik irányba se tudjon esetleg elmozdulni.
-Idióta miért nem tetted meg amikor meg volt az esélyed rá?
Kérdeztem tőle direkt alig hallhatóan hogy a közönség nehogy meghallja. Amikor nagy újdonságban törtek de ugyan is nem a legszebb így nyerni de végül is ő hibázott nem én.
-Ja és bármi mozdulat vagy varázsige és a fejedet leválasztom a nyakadról. Mert most ahogy látod már az éles oldalukkal környékezik a kis torkod a kardjaim. Úgyhogy jobb ha semmi ostobaságot nem teszel. Mert még lesz egy ajánlatom számodra amit nem fogsz visszautasítani az az érzésem.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 4:37 pm

Az első kérdésére nem válaszoltam. Hogy miért nem szúrtam le? Nem akartam vérontást, vagy nem is tudom. De a következő kérdése már egy ajánlathoz hajlott.
-Ajánlat? Milyen ajánlat? És hátrább az agarakkal..miből gondolod, hogy varázsige nélkül nem tudok varázsolni? De ha már így "összefutottunk"..meg tudhatnám a nevedet? -Kérdeztem egy félmosollyal az arcomon. Erős volt ez a férfi, és most már éreztem, hogy a közelébe sem érek. De valami miatt mégis vonzódom hozzá..Nem nem szerelmileg, ez valami más. Nos, mivel nem tudtam mozogni, ezért egy újabb teleportálással próbálkoztam, de mielőtt eltudtam volna tűnni, a férfi megfogott, és nem engedett el.
-Na jó, had haljam azt az ajánlatot.. -Kérdeztem most már egy kicsit mérgesebben..
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 5:34 pm

Láttam hogy az ajánlat jobban lázba hozta mint az amit előtte mondtam neki. Nyilván nem is nagyon lett volna kedve elmondani hogy miért nem tette meg a dolgot. Szóval nem is tudtam hogy magyarázzam meg neki hogy csatlakozhat a klánunkhoz. De viszont egy teljesen új életet fog kezdeni és ugye kiképezzük arra amiért minden fejvadászt jobb kerülni.
-Nincs más választás. Elfogadod az ajánlatot vagy itt vágom át a torkodat. Ami pedig nem más mint hogy csatlakozni fogsz az én általam vezetett fejvadászklánhoz. Na mit szólsz? Egy rakás új dolgot tanulhatsz és felszerelést is kapsz. Mindent biztosítunk ameddig tartod magad a szabályokhoz ha nem akkor ez a sors vár rád amit most itt tehetnék veled. Szóval gondolj bele mennyire megváltozna az életed. A küldetéseiddel sokkal több pénzt szerezhetsz mint itt. Nos hogy döntesz? A halál vagy csatlakozol hozzám?
*Mondtam neki elég ridegen az utolsó mondatot miközben erősen tartottam. És a másik pengémet a szívéhész nyomtam a hegyével hogy nyomatékosítsam a mondanivalóm a számára. Ilyen ügyekben nem vall rám hogy elviccelném a dolgokat.*
-Úgy is sokat fogod még hallani de Nalfein Do Urd a teljes nevem.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptySzer. Aug. 03, 2011 6:00 pm

Nalfein ajánlata nagyon megtetszett, ígyhát nem is tiltakoztam, hanem egyből elfogadtam.
-Tetszik az ajánlatod, nem is kellett volna erőszakoskodnod..de miért zsarolsz? Talán csak eddig egy-ketten léptek be és félsz, hogy visszautasítom? -Tippeltem egy kicsi gúnyosan, de úgy tűnik most az egyszer tévedtem. A férfi elmondta, hogy a klánja már lassan meghaladja a százat. Hát mit ne mondjak, kicsit meglepődtem, de nem zavart. Legalább profi fejvadászoktól fogok tanulni.
-Szóval elfogadom az ajánlatod, de lenne két feltételem. Az első, hogy feladod a mérkőzést, és én kapom meg a pénz jutalmat. A második pedig az, hogy pontosan te alattad szolgálhatok, és te tanítasz. Ha megegyeztünk, akkor ehhez tartsd magad, de ha nem, akkor most itt helyben megölhetsz.. -Tettem fel az ajánlatom, bár egy kicsit féltem, hogy nemet fog mondani, és másnap már a temetésemen fognak siratni. Bár, ha annyira kellek neki, akkor nem teszi meg. Remélem..
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 4:10 pm

Látszott hogy tetszett neki az ajánlat. De ami nem tetszett hogy egyből alkudozni kezdett ami akár az életébe is kerülhet hogyha a klánban teszi majd ezt. Én pedig akkor nem tagadhatom meg a példák statuálását ami nem más mint a nyilvános kivégzés. Ami akár most se esett volna nehezemre. De kitudja talán sikerül belőle egy igazi fejvadászt nevelni.
-Nem azért zsarollak. Ugyan is a mi klánunk nem nagyon szereti a nyilvánosságot. Azt pedig nem engedhetem hogy valaki akit bevenni szándékozunk csak úgy elsétáljon. Ez esetben ha nemmel feleltél volna átvágtam volna a torkod egy sima mozdulattal.
Mondtam neki. Hiszen nem vagyok egy véres kezű uralkodó de ragaszkodom ahhoz amit az elődeink lefektettek mint szabályokat és sosem voltam belőle hajlandó engedni ezt mindenki jól tudja. Meg ráadásul engem a leendő klánvezérét zsarolni próbál még is mit képzel ez magáról? Szeretem ha valaki szereti feszíteni a a húrokat de ne ennyire.
-Mit szólnál hogyha azt mondanám hogy csatlakozol és meghagyom a a jelentéktelen kis életed?
*Kérdeztem tőle a szabad kezemben lévő pengét megpörgetve és a nyakához emelve.*
-Az alattam szolgálás igen megtörténik mivel minden tanítvány tőlem kapja a küldetéseit egy ideig. Szóval egy új élet vagy halál? A döntés egyedül a tiéd.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 4:27 pm

Úgy tűnt, hogy a férfi nem nagyon akart engedni, de akkor én sem.
-Nem lennék jó fejvadász, ha ennyitől feladnám..Akkor felezzük el a pénzt..mit szólsz? -Nevettem fel. Most már egyre izgalmasabb lett ez a helyzet. Kicsit kényelmetlen volt, hogy a pengék a nyakam mellett voltak, de hát ez vagyok én. Szeretek alkudozni...Na meg, meg kell élni valamiből. Az a valami pedig nekem most ez lesz. Tetszett, amikor azt mondta, hogy meghagyja azt a jelentéktelen kis életem. De viszont ezt az egyet nem szeretem. Senkinek sem az élete jelentéktelen..valaki azért hal meg, mert valaki másnak élnie kell. Ilyen a táplálkozási lánc, vagy a fejvadászok élete. De ha most így, a semmiért megölne, az már egy kicsit tényleg szemétség. Na de mit is várok el egy fejvadász klánvezértől?...
-Tudod..nem félek a haláltól..-Mondtam, majd lehúnytam a szemem, és vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 4:54 pm

-Akkor imádkozz mert ma megtérülsz az istened előtt ha egyáltalán hiszel valamiben.
Mondtam neki és egyszerűen megettem. Elvágtam a torkát. Legalább is a mozdulat azt eredményezte volna ha megint a kardomat nem az életlen végével tartom a nyakához. Meg akartam tudni hogy meddig megy el. Szóval van benne kitartás de engedelmesség is ha rá van kényszerítve. Szóval már előre látom mennyi büntetés is vár rá ha nem változtat a kis szokásán. Főleg mivel alattam fog szolgálni mint tanítvány dupla büntetést fog kapni. Ráadásul én még elnéző leszek de a többiek nem főleg Malik és a többiek nem.
-Nos rendben van felezünk ha csak nem ijedtél meg nagyon az iménti kis tettemtől. Nos akkor én győztem szóval ideje is lenne mennünk hogy elkezdődjön az új életed.
Vissza az elejére Go down
Meridia Silentnight

Meridia Silentnight


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Klán kastély..

Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 5:08 pm

Csodálkoztam, hogy nem vágta el a torkomat, sőt még a pénzt is megadta..De láttam benne, hogy ez nagyon nem tetszett neki. De már mindegy. A következő pillanatban elengedte a nyakamat a két kard, és végre szabadon mozoghattam.
-Köszönöm! -Térdeltem le elé, hiszen ő lett az új mesterem, és az új életem kulcsa. Miután kisétáltunk az arénából, elvitt engem a klánjához, és el is kezdte velem már rögtön az edzést. Természetessen mindig tiszteletre tanított..de honnan is tudná egy falusi tolvaj leány, hogy mi a tisztesség. Az új életem kapuja kitárult..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aréna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Moldred-
Ugrás: