Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Hogy tetszik az oldal? EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Hogy tetszik az oldal? EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Hogy tetszik az oldal? EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Hogy tetszik az oldal? EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Hogy tetszik az oldal? EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Hogy tetszik az oldal? EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Assadar
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Blaide
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Syla Breeze
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Terax Inferno
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Issle Iumi
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Tira
Hogy tetszik az oldal? I_vote_lcapHogy tetszik az oldal? I_voting_barHogy tetszik az oldal? I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Hogy tetszik az oldal?

Go down 
+7
Lumyer
Duran
Shin Ki Ki
Miranda Wilson
Caralden Yosa
Alice de Lorem
Natura
11 posters
SzerzőÜzenet
Natura
Moderátor
Moderátor
Natura


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Mindig másutt

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Május 08, 2010 10:51 pm

Kíváncsiak vagyunk, mennyire tetszik/nem tetszik Nektek az oldal. Smile
Vissza az elejére Go down
Alice de Lorem

Alice de Lorem


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. May. 10.

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyHétf. Május 10, 2010 4:12 pm

Hát ilyen oldalt még sohasem láttam az biztos. Mondjátok..talán valami más alapú szj-vagy film -játék alapján szettétek az ötletet vagy csak így össze vissza? ^^

Amúgy, én olyasmi szj-k ben játszok ahol találok olyan fajt...amit máshol nem látok..itt megfogott egypár xD Úgyhogy egyenlőre *5-ös!
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Vélemény   Hogy tetszik az oldal? EmptyHétf. Május 10, 2010 5:58 pm

Nem, az ötlet nem innen-onnan lett, hanem az én fejemből pattant ki. Először könyvben volt meg minden, amit saját kezüleg írtam, aztán gondoltam, játékban miért ne lehetne meg? Így ez lett belőle.^^
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Miranda Wilson




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. May. 17.
Age : 46
Tartózkodási hely : Kahlvar

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyHétf. Május 17, 2010 6:53 am

Sziasztok! Valaki nem lenne az őrangyalom? ^^
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyPént. Május 21, 2010 12:53 pm

Hááát... majd egyszer talán.^^ Vedd figyelembe, hogy nemrég indult az oldal, így még nincs sok játékos.^^"
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Miranda Wilson




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. May. 17.
Age : 46
Tartózkodási hely : Kahlvar

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Május 22, 2010 9:19 am

Hát már van egy jelentkező őrangyalnak ^^
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: heehh   Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Május 22, 2010 5:27 pm

Nekem nagyon tetszik az oldalXD

Szandi... Izé... Admin jól meg csinálta:D
Vissza az elejére Go down
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: hehe   Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Május 22, 2010 5:49 pm

Uhh...igy nem fogsz találni olyan sok angyalt, ha feltételeket szabszXD
Vissza az elejére Go down
Lumyer

Lumyer


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Aug. 04.

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:49 pm

Nekem nagyon tetszik az oldal ^^csak még bele kell tanulnom, hogy mi hogyan is megy. Egyébként nekem egyik ismerősöm mutatta aki szintén játszik itt ^^
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptySzomb. Aug. 13, 2011 3:49 am

Az oldal jó, a bajom a karakterekkel van. Mindenki nagyon erős, őrök életű, és jófej. semmi változatosság. És néhány történet jól nézne ki. legendák mesék amik feldobják a hangulatot...
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyVas. Aug. 14, 2011 6:54 pm

Figyelj, a karaktereket saját maguk az userek találják ki. Én arról nem tehetek, hogy mindenki jófej karaktert alkot. Valamint egy oldalra kell az, hogy az userek egymás között azért tartsák meg a tiszteletet tegyük fel chaten belül, meg ha ismerik egymást a karaktereik. A legendákat nem akarom felrakni, mivel az egész oldal a könyvemből lett. Nem akarok mindent felrakni róla, ez érthető, hogy miért.
Ha annyira akarsz találkozni egy gyilkos karakterrel, fuss össze valamelyikkel az enyéim közül. x)
A táper karakterekből nem baj, ha sok van, előbb-utóbb úgyis vérengzés lesz. Ennek nem is szabok árakat, mert nagyon gyenge karit úgyse fog senki se csinálni.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyVas. Aug. 14, 2011 7:03 pm

Én csak azt nem értem, hogy egy 15 éves karakter, hogyhogy mindenki mást legyőz? és kicsit zavaró hogy akárkit megnézek látom hogy profi. Tudom hogy nehéz gyenge karakterrel jáccani, de meg lehetne szabni valamijen erőhatárt. Mondjuk mindenki írjón három dolgot amiben nem jó. pl Mágiát nem tud használni, 10 perc alatt kifárad
ijesmi
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyVas. Aug. 14, 2011 7:25 pm

Igen, azt viszont már szabályozni fogom, hogy azért aki új az oldalon, ne legyen rögtön táper. Az persze már magától értetődik, hogyha az előző oldalon is fent volt, ugyanis volt egy régebbi Salonir, onnan át lehet hozni a képességeket.
Az oldalon egyébként sok időugrás lesz, annak hatására is nőhet a karakter ereje, főleg, ha megírja a bővítményét avagy naplóját, amiben az idő alatt újabb varázslatokra tett szert.
Majd fogok találni erre valami rendszert. De nem most, mert hulla fáradt vagyok, nemrég jöttem nyaralásból. Ha van valami ötleted, várom PM-ben.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Peter Sangue

Peter Sangue


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Sep. 01.
Age : 28

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 7:37 pm

Első ránézésre nagyon tetszik:D
Vissza az elejére Go down
http://nibotusz.net
Penge

Penge


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 09.
Tartózkodási hely : Országút

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyVas. Ápr. 14, 2013 12:40 pm

Nekem nagyon tetszik! A világ eddig színes, a kívánt karakter elképzeléseket meg tudtam valósítani, a felhasznált képeket is megtarthattam, már csak aktív játék kell és akkor nem lesz semmi gond! Viszont... két éves reagot felettem nézve, azért nagyon remélem, hogy közeljövőben nem lesz időugrás, mert az eddig minden oldalról elkergetett!
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? EmptyKedd Ápr. 16, 2013 9:38 pm

Egy ideig nem is tervezem, hiszen nem rég volt. Általában mindig januárban van időugrás, de ez is attól függ, hogy hogy alakulnak az oldalon az események.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogy tetszik az oldal? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy tetszik az oldal?   Hogy tetszik az oldal? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hogy tetszik az oldal?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Általános Tudnivalók :: Csevegő-
Ugrás: