Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Temető EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Temető EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Temető EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Temető EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Temető EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Temető EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Temető EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Temető EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Temető EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Assadar
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Blaide
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Syla Breeze
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Terax Inferno
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Issle Iumi
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Tira
Temető I_vote_lcapTemető I_voting_barTemető I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Temető

Go down 
+2
Matt Tuck
Caralden Yosa
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Temető   Temető EmptySzomb. Május 08, 2010 8:04 pm

A temető majdnem a templom közvetlen közelében található, pár méterre tőle. Minden nap látni olyan embereket, akik kijárnak ide, hogy elhunyt szeretteiket meglátogassák, és egy csokrot rakjanak sírjaikra. A temető közepén található egy emlékmű is, mely egy angyalt ábrázol, kezében egy glóriával.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Júl. 09, 2010 6:41 pm

Matt a temetőbe bement és az édesapja és édesanyja sírjához ment. Mikor oda állt a sírhant elé elmosolyodott. és elkezdett beszélni.
-Képzeljétek egyre erősebb és jobb harcos leszek. Már nincs megfelelő ellenfél aki képes lenne engem legyőzni.
Majd egy hangot hallott és elkezdett futni a kijárat felé és fütyült egyet majd rohant tovább.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:19 pm

Asrina a templom tetején üldögélt, miközben arra gondolt, hogy nemsokára itt lesz a védence is. Nem csalódott ebben, hisz azonnal meghallotta a hangját. Mosolyogva lépett ki a templom ajtaján, s elindult a temető felé.
- Talán ideje lenne megjelennem neki. Vagy csak egy üzenetet súgjak neki? - gondolkodott hangosan. Közelebb ment a fiúhoz, persze nem akart túl közel lenni hozzá.
* Hát ez meg? * - nézett a fiúra, aki gyors léptekkel indult kifelé az ajtón. Asrina kitárta a szárnyait, s védence után repült. Nézte ahogy fut, majd gondolt egyet, s még közelebb ment hozzá. Egész közel volt, 1-2 centire a fiútól. Kezét a vállára tette.
- Szüleid büszkék lennének rád. - súgta lágyan, majd kissé eltávolodott tőle. Figyelte a fiú reakcióit.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Júl. 10, 2010 8:08 pm

Ahogy érezte a kezet a vállán rögtön észre vette a lányt aki repült. Matt ahogy meglátta egyből megijedt és a kardjára tette a kezét.
- Ki vagy és mit akarsz?
A választ meg sem várva már elő rántotta a kardját.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyVas. Júl. 11, 2010 5:50 pm

*Hát ez aztán az üdvözlés* - nevetett fel, s a fiúra nézett.
- A legtöbben örülnek, ha meglátnak 1 angyalt. - mosolygott rá. Kicsit hátrább repült,majd leszállt a földre.
- Mellesleg Asrina vagyok, s személy szerint a te védőangyalod. - nézett végig a fiún.
* Talán nem támad meg, ha a szárnyamat eltüntetem. * - gondolta, majd cselekedett is. Az alul fekete, de alapból fehér szárnyait eltüntette, majd elmosolyodva nézett a fiúra.
- Így is meg akarsz támadni? - kérdezte, majd felnevetett.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyKedd Júl. 13, 2010 8:58 pm

*Matt a kardját elrakta és ölbetette a kezét.
-Akkor most meghaltam hogy angyalokat látok? De hogy halhattam meg?
Majd elkezdett gondolkodni és körbe körbe járkált majd rájött hogy ő az Őrangyala.
-Ha a gondolkodáshoz is olyan jól értenék mint a harchoz akkor már király is lehetnék, de akkor nem is vagyok halot. Na, de látszik nem az eszemért szeretnek.
Matt elmosolyodot és nézte az angyalt.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzer. Júl. 14, 2010 7:36 pm

*Hát az biztos, hogy nem az eszedért szeretnek* - nevetett magában As. Persze, ezután a gondolat után egy kicsit el is pirult.
* Nem kéne egy angyalnak ilyeneket gondolnia. * -szidta le magát. Ránézett a fiúra.
- Ha halott lennél, talán nem is velem találkoznál először. - mosolyodott el. Kíváncsi volt, hogy a fiú rájön e hogy mire gondolt.
* Valószínűleg nem érti, de nem is baj. * - közelebb ment a fiúhoz.
- Merre rohantál ilyen sietősen? - nézett rá kíváncsian.

Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:36 pm

-Hát a halál még nem talál rám. Hát azért rohantam mert észrevettem hogy valaki a közelben van és itt szabad préda vagyok, de ha az erdőbe berohanok ott már nálam van az előny.
Majd fütyült egyet és Urufu odarohant.
-Nekem van egy védelmezőm és én is őt védem mint a testvérek.
Matt hangosan felnevetett és Urufu leült a lábához és nézte Asrinát
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:53 pm

- Ó. - nézett rá a farkasra. Érdekes, hogy egy embernek egy Shadow -wolfja van.
- Ezzel a védelmezős beszéddel arra gondolsz, hogy nincs szükséged egy angyalra? - nézett rá kissé furcsán.
* Hát, ha így állna a dolog, akkor most rögtön átadom a farkasnak őt. * - keresztbe fonta a karját, és hátat fordított nekik.
* Gondolkodjunk egy kicsit. * - kezdett el körbe - körbe járkálni. Egy perccel később megállt, ránézett Mattre, majd a farkasra, majd újra a fiúra. Újra körbe körbe kezdett mászkálni.
* Áh, kizárt hogy egy farkasnak átadnám. * - fejezte be végre a forgolódást.
- Szóval.... Ő lenne Urufu, igaz? - mutatott az állatra.
- Miért néz engem? - kérdezte kissé idegesen.

Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 10:48 pm

-Idegen vagy neki. Urufu hol hagytad Black-star-t?
Majd a farkas elrohant és 2 perc múlva a tigris is megérkezett.
-Egy kis állatkertem van tudom.
*Ez tényleg angyal és nem lehet démon? Minden esetre figyelmes leszek azért.
-És mért pont én lettem a kiválasztotad?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Júl. 16, 2010 3:40 pm

* Idegen vagyok neki. * - kissé lefelé görbült a szája ettől a gondolattól.
* Pedig engem minden állat szeret. Vay csak a madarak? *
- Black - star? Úgy érted, hogy jön a... - kapta fel a fejét a névre, s nézte, hogy a farkas elindul.
- tigris... - fejezte be, mikor meglátta a tigrist.
- Nem fog megenni, ugye? - kérdezte, s még egyet hátrébb lépett.
- Hát, ez tényleg állatkert. Mellesleg, macid is van? - kérdezte mosolyogva.
- Hogy miért is téged választottalak? - jött egy kicsit zavarba. - Nos, hát, ez jó kérdés. Lehet azért, mert kicsit olyan vagy, mint én. Már te is harcolsz, én is harcolok.
* Hát nem éppen meggyőző szöveg. De nem tudom, miért választottam őt. Talán csak poénból. * - felsóhajtott.
- Bővítem kicsit az állatkertet, oké? - kérdezte, de a választ meg sem várva, csettintett egyet a nyelvével. Pár perccel később, egy tűzfőnix jelent meg, s leszállt a vállára.
- Ő az én utazótársam, Nix. Jó társaság, míg arra kell várni, hogy mikor kerülsz bajba. - simogatta meg a madár fejét.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Júl. 19, 2010 7:41 am

Matt bámulta a főnix madarat majd Asrena felé fordult.
-A főnix nem nagyobb?
Majd elkezdte akaratlanul is simogatni Black-Start. Ahogy simogatta a tigrist érezte hogy az nem nyugtalan ami fura nála. Urufu is már nyugodt és már aludni készült Matt lábánál.
-Na bekéne nézni a városba pár holmiért szerintem.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Júl. 19, 2010 2:01 pm


- Hát... - nézett a madárra As.
- Nagyobb szokott lenni, de ez még kicsi... Vagy nem tudom. - kicsit bizonytalan volt. Tényleg kisebb volt a kelleténél, de attól még ugyanolyan erős volt, mint a többi.
- Én ilyen kicsinek ismertem meg. - eresztett meg egy mosolyt, majd a farkasra nézett.
- Aludni akar? - mutatott rá.
* Na, ennél hülyébb kérdést senki sem tud már feltenni. * - húzta el a száját, majd megvonta a vállát. -* Végül is, kit érdekel? *
- Városba? - nézett rá értetlenül.
- Tudod mit? Én most magadra hagylak. - mosolygott rá. - Elvégre már így is sokáig feltartottalak. De azért ne hogy azt hidd, hogy örökre eltűnök.
Felkacagott, majd intett egyet, s szempillantás alatt eltűnt. A főnix egy ideig a levegőben repdesett, majd a fiú feje felett elrepülve eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Júl. 24, 2010 7:57 pm

Matt felül Black-starra majd elkezdtek menni előre. Black a vonat állomás felé vette az utat amit Matt nem nézet jó szemmel, de legyen bólintott.
-Urufu tán nem tetszett a csaj?
Urufu egy ugatással jelezte véleményét.
-Hát te tudod barátom, de szerintem nem olyan csúnya lány vagyis nem tudom mi.
Matt elmosolyodott majd tovább nézte a tájat.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzer. Aug. 18, 2010 8:13 am

Matt és társai a temetőben lerótták a halottaik előtt a tiszteletüket majd az erdőbe bevették magukat.
-Itt húzzunk meg magunkat egy darabig.
-Matt azt várod hogy az Elf idejön?
-Ha jön és elkapja a sárkány amit hallottunk az nekünk csak jó lesz.
Matt ezzel befejezte és leheveredett Urufu és Black-Star mellé. Ahogy ott feküdt elnyomta az álom.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 2:46 pm

Silp nem tudta, hogy mennyi ideje mehetett, csak akkor állt meg pihenni, mikor már elérte a temetőt. Körbekémlelt, de nem látott senkit se.
- Na, kis pajtás, Szerinted merre mehettek?. - mondta Nixnek, majd Asre pillantott. Még mindig nem volt magánál, bár nem csoda, amennyi vért vesztett
Vett egy mély levegőt, s tovább ment. Mikor már az erdőben gyalogolt, úgy vélte, hogy ideje megállni. Óvatosan letette a lányt egy fatövéhez, s a madarat is odahelyezte mellé. Bár Nix már meggyógyult, még mindig gyenge volt. Silp végignézett a lány sebein, és csak most jutott eszébe, hogy még csak be sem kötözte őket.

A tűz mellett ült, s Ast nézte. A testén mindenhol kötések voltak, még a szárnyain is.
* Remélem az a tökfilkó nem került bajba, mert akkor ez a szegény lány fogja megszívni. * - gondolta komoran.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 6:14 pm

Matt éppen egy vaddisznó kondát vett üldözőbe a tőrével. Sokáig viaskodott a legnagyobb állattal, de sikerült megölnie. Matt a zsákmányt a hátára vette és elindult vissza. Ahogy félúton volt egy másik tábor tűzet vett észre. Közelebb ment és meglátta az elfet és Asrinát, de Asrina megsebesült. Matt nem bírta tovább nézni és előugrott a bokorból és az Elfnek vágta a disznó tetemet.
-Te féreg mit csináltál Asrinával? Készülj a halálod utolsó perceire mert most letépem a fejed. Az utolsó szó jogával élsz?
Matt már a tőrét előkapta és szorongatta. Nem sokba tellet míg Roxan is oda ért.
-Mi történt itt Matt?
-A hegyes fülűnek nem tetszik az élet és ezért Asrinát akarja megölni.
Roxan ekkor már ott termett Asrina mellet és elkezdte bekötni a sebeket és ami nála volt gyógyfű azzal bekente a sebeket.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 8:31 pm

Silp még épp idejében arrébb ugrott.
- Te egy disznót dobtál nekem? - nevetett fel, majd komolyabbra fogta a szót. Ránézett Mattre, s tőrt látott nála.
- Te most azt hiszed, hogy én tettem ezt vele? - kérdezte, miközben oldalra döntötte a fejét. Majd Roxan felé nézett.
- Megkérhetnélek rá, hogy ne okoz majd neki fájdalmat? Mert így is legyengült, mert Nixet védte. - hangja nyugodt volt. - Jut eszembe! Nincs valami szered, hogy is nevezik, gyógyfüved, ami kis életerőt lök Nixbe? - nézett rá kíváncsian, majd visszafordult Matt felé.
- Amúgy lenne egy utolsó kérésem. - mondta komoly, és mégis viccesen. - Lehetőleg jobban vigyázz az angyalodra, ha már szerepcserét csináltatok.
Jellemző, mindig elbagatellizálja az ilyen helyzeteket. De mégis idegesítette az, hogy a fiú nem gondolkodik. Miért ölné meg, ha már megmentette, és elhozta, hogy ne kerüljön még nagyobb bajba?
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 9:05 pm

(Bocse, de Matt már ilyen szal ne őt utáld meg engem Twisted Evil

Matt nem nagyon foglalkozott az Elf szavaira.
-Kedves ellenfelem akkor miért is téged találtunk Asrina felet mikor ideértem?
Matt már olyan ideges volt mint még soha így egyből fütyült egyet. Urufu jött meg Matt kardjával.
-Köszönöm barátom. Te is megakarod mutatni a kis barátunknak mit tudunk?
Urufu ekkor már morogni kezdett. Matt meg csak nézte az állatott és az Elfet.
-Nos akkor velünk nem mersz kiállni? Vagy Urufuval? Hidd el gyorsabb mint a te fajtád. Nem egy Elfet sikerült lefutnia.
Matt várta a választ és nézte Asrinát. Roxan tudomást sem véve Matt szavaira egyből az elfnek beszélt és odasétált hozzá.
-MIT CSINÁLTÁL?!
Ekkor Roxan az elf ruháját elkapta és közelebb húzta magához.
-Szegény végtelen lányokkal sikerül elbánnod? Na és Mattel nem mersz kiállni.? Hát a fajtád és klánod szégyene vagy.
Roxan ellökte az elfet és Asrinához lépet.
-Urufu gyere segítsél elvinni Asrinát.
Urufu engedelmeskedett Roxannak és elindúltak a saját táborukhoz. Matt már vigyorgott.
-Na most ketten maradtunk és mit csinálsz? Ha van kedved egy Sárkány elé doblak hogy lakomázzon belőlled.
Matt még jobban mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:03 am

( Nyugi, ezért nem utállak Razz )

- Azért, mert elhoztam, mert nem akartam, hogy még jobban megsérüljön. - nyugodtan válaszolt.
* Na meg persze azért is, mert ha te bajba kerülsz, akkor Asrina kerülne rosszabb helyzetbe. silent * - fejezte be a mondatot a fejében.
- Hehh, így nem lesz egyenlő a harc. - vigyorgott rá, mikor meglátta a farkast.
* Hm, nálam nem lehet gyorsabb, de hagy higgye csak azt. * - gondolkozott el, éreze, hogy egy lány ragadja meg a ruháját.
- ÉN mit csináltam? Semmit. - mondta komolyan, s hűvösen.
- MÉg hogy védtelen? Basszus, te azt hiszed, hogy megtámadtam őket? Főleg, ha az egyiknek van egy sárkánya? Ne nézz bolondnak. - mosolygott rá gúnyosan.
* Mondjuk csak Samet ütöttem ki, de.... azt megérdemelte. *
- És mellékesen, nem mondtam, hogy nem merek vele kiállni, kislány. - mosolygott, majd elővette a kardját, mihelyt elvitték Asrinat.
- Hidd el, inkább harcolok vele, mint egy ilyen beképzelt kölyökkel mint, te. - vigyorgott rá gonoszan.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 12:00 pm

Matt már a varázslatára gondolt mert tudta nem szükséges kimondania csak elég ha koncentrál. Hirtelen az erőstest Matt-en volt.
~Játszunk mint Tobuval.
-Ne néz le azért mert idősebb vagy. Lehet hogy idősebb vagy, de én lehet hogy jobb harcos vagyok.
Matt lassan elkezdett futni mintha az erőstest lelassítaná. Majd az elfre vigyorgott és megint a mondandójába kezdett.
-Bakker ha lenne rajtam páncél nem kellene a test és gyorsabb lennék a fenébe.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 12:08 pm

- ÉN? Lenézni? Téged? - kérdezte megjátszott felháborodottsággal. - Mindig.
Felnevetett, majd nézte Matt lasított felvételét.( XD )
- Hehh, kölyök, ugye azt tudod, hogy én 4szeresen gyorsabb vagyok? - kérdezte gúnyosan, majd a háta mögé került, elkapta a karját és hátra csavarta.
- Na akarsz még harcolni? - nevetett fel.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 12:54 pm

Matt vigyorgot és a terve bejött. Az ellenfele csuklóját megszorította és sikerült maga elé rántani az ellenfelét.
-Nos ha tudni akarod nem lassultam le csak jó taktika a gyorsabb ellenfelek ellen mert én erős vagyok nem pedig gyors.
Majd Matt a földre nyomta az ellenfelét és a hátára térdelt. Majd az ellenfelének a bal lábát is elkapta és elkezdte maga felé húzni.
-Na enyi a gyorsaságod. ha közel kerülsz hozzám és nem tudsz ugrálni máris én vagyok előnyben.
Majd megfejelte az Elf fejét.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 1:13 pm

( Bocsi As, kicsit kölcsön lopom a madarad XD)

* Nem is olyan hülye, mint azt gondoltam. * - vigyorgott el.
- Na, fiú, győztél. - mondta egy kis rájátszásos, fájdalmas hangon. Bár nem is nagyon kellett rájátszania.
* Nix vajon hol van? * - gondolta, s szétnézett. Amikor megpillantotta, szemével jelzett neki, hogy segítsen. Mintha a madár megértette volna, célba vette Mattet, s csőrével csípni kezdte, miközben a karját karmolta.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Aug. 20, 2010 1:37 pm

(akkor bocse As, de jön az én segítségem is/ amúgy meg Nix nem támadna meg mert Asrina főnixe és Asrina az őrangyalom. Sztem előbb néz szét a topikokban majd utánna hívd az állatokat:P)
Matt füttyentett és Black-Star jelent meg. Ahogy Látta Nixet mit csinál egyből elkapta a madarat és egy fához vágta majd a mancsával elkezdte pofozni. Matt csak mosolyogni tudott.
-Tán azt akarod hogy halálra csiklandozzon? Látom neked is csak addig volt nagy zekéd míg tudtál ugrabugrálni.
Matt elengedte az Elfet és faképnél hagyta.
-Black-Star gyere.
Matt felugrott a tigrisre és elszáguldottak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető Empty

Vissza az elejére Go down
 
Temető
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Temető
» Temető
» Temető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: