Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
 Silver Crow  EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
 Silver Crow  EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
 Silver Crow  EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
 Silver Crow  EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
 Silver Crow  EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
 Silver Crow  EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
 Silver Crow  EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
 Silver Crow  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
 Silver Crow  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Assadar
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Blaide
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Syla Breeze
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Terax Inferno
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Issle Iumi
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Tira
 Silver Crow  I_vote_lcap Silver Crow  I_voting_bar Silver Crow  I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

  Silver Crow

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Polaris Luminaria

Polaris Luminaria


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 17.
Age : 26

 Silver Crow  Empty
TémanyitásTárgy: Silver Crow     Silver Crow  EmptyPént. Márc. 08, 2013 5:26 pm

Név: Silver Crow

Kor:101

Nem: férfi

Faj: angyal

Város: Hisur

Felszerelések: két kézben egy-egy angyal kard


Állat: Ice-Dragon neve: Glacies Ruptor


Küllem: hosszú ezüst színű haj, ezüst páncél, szemem óceán kék, nagy ezüstös szárnnyal

Jellem: szelíd, kedves, de néha mogorva is tud lenni


Múlt: nagyon régen történt ez a történet, amit most megosztok veletek.
Egy erdőben játszódik. Épp a társaimmal voltam (?) akikkel csak újonc angyalok voltunk.
Egy csapat sötét angyal ránk támadt (-ak), mivel még nem tudok harcolni, menekülni kezdtünk.
Egy kis idő múltán bekerítettek, ekkor az egyik társam (nem 'elkezdett hangos gonosz nevetésbe)hangos, gonosz nevetésbe kezdett (így másabb), mely a csendet felébresztette. (mivan? o.o)
Csillogó szárnya besötétedett, én pedig csak néztem, hogy harcol a két legjobb barátom, de mikor cselekedtem volna, akkor már túl későn léptem. Valami (nem pedig valahogy) folytán úgy végződött a harcuk, hogy mind a ketten leszúrt,k egymást, de engem amikor meg (külön írjuk)akartam gyógyítani a társamat, elküldött egy teleportáló(nincs olyan, hogy terepóltáró, csak teleportáló) képességgel Hisurba. Még mondott valamit nekem, hogy bocsássak meg neki, ezzel búcsúzott el tőlem. Mindig ők járnak a fejemben. (Ha befejezetlen gondolatokat akarsz a mondatod végén, azt elég három ponttal jelezned, nem pedig hússzal.)
(Felesleges DE-vel kezdeni.) Nem teljesen Hisurba küldött, hanem a hegységébe, ott találkoztam egy bébi sárkánnyal. Befogtam és tanítottam.
Nagyon jól kijöttünk egymással, ő lett a hű társam (nem 'tartsam', hanem társam). De még mindig nem tudtam jól harcolni és megvédeni (a megvédeni egyben) a szeretteimet.
Hisur városában kerestem mestert emberi alakban. Találtam valakit, aki kb. 40-60 év közötti férfi volt. (sokkal értelmesebb a számok után rakni az 'év' szócskát)
Tőle tanultam el a két kardos harcművészetet, nagyon hálás voltam, ezért meggyógyítottam, mivel halálos beteg volt.
Elbúcsúzás után elmentem egy nyugis helyre, és ott kitanultam a mágiámat. Mikor vissza akartam menni, megint megtámadott egy sötét angyal. Harcoltam vele és győztem, de mikor meg akartam ölni, a barátom szava csengett a fejemben, ezért csak lebénítottam és kettétörtem a kardját, majd gyorsan eltűntem onnan. Azóta (nincs olyan szó, hogy 'ázotta') várom, hogy megtaláljam a saját utam.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

 Silver Crow  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Crow     Silver Crow  EmptySzomb. Márc. 09, 2013 11:18 pm

Javítgass még, fiam! Jobb, ha Microsoft Word-ben írod meg a szöveget, az kijavítja a hibáidat... hidd el, rossz visszaolvasni, hogy ennyi benne a helyesírási hiba, nem fejezed be a szavakat, ráadásul írásjelek alig-alig akadnak. Ahogyan az életben is beszélsz, gondolom szünetet hagysz némely mondatrészeknél, nem pedig elhadarsz egyben tegyük fel száz oldalt. Nedvesség a szádban biztos nem maradna.

Na, spuri a Word-hoz, aztán visszanézek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

 Silver Crow  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Crow     Silver Crow  EmptyPént. Márc. 15, 2013 6:30 pm

Javítottam az írásodat. Esküszöm, fél életembe került. Very Happy

Nos, gondolom észrevetted, hogy sok benne a piros... mondhatnám, hogy a kétezer karakterből ötezer hibád akadt.
Többek között az a hibád, hogy az írásjeleket nem oda rakod, ahova kellene, vagy egyáltalán nem raksz írásjeleket oda, ahol szünetet kell tartani.
Másik hibád, hogy nem fejezed be a szavaidat, ilyen volt például a lenni, amit nem írtál ki teljesen, csak annyit, hogy 'len'. Biztosan nem egy növényre akartál ezzel utalni. A megkettőzött mássalhangzókat sem kettőzted meg, mint például a szárnnyal, ugyebár ez két n-t igényel, mivel a -val hasonul az előtte álló n-hez.
Akadnak olyan helyek, ahol kihagyod a szavakat, és teljesen értelmetlen mondatot alkotsz velük. Ezek azok a szavak, amelyeket végig pirossal írtam ki, azokat megpróbáltam úgy helyettesíteni, hogy értelmes mondatot alkoss velük. A földrajzi neveket nagy betűvel kezdjük, így például Hisurt is. És az ékezeteket se hagyd le a szavakról, mert sok különbség van a mar és a már szavak között.
Ha egy befejezetlen gondolatot akarsz kifejezni, azt nem tíz meg húsz ponttal kell jelezned, hanem elég hárommal is.

Látod, mégiscsak érdemes használni a Word programot, ugyanis sok hibát kijavít. De még megesküszöm neked, hogy kicsinálom a magyar tanárodat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





 Silver Crow  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Crow     Silver Crow  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Silver Crow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silver Crow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: