Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Terax Inferno EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Terax Inferno EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Terax Inferno EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Terax Inferno EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Terax Inferno EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Terax Inferno EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Terax Inferno EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Terax Inferno EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Terax Inferno EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Assadar
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Blaide
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Syla Breeze
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Terax Inferno
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Issle Iumi
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Tira
Terax Inferno I_vote_lcapTerax Inferno I_voting_barTerax Inferno I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Terax Inferno

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Terax Inferno Empty
TémanyitásTárgy: Terax Inferno   Terax Inferno EmptyKedd Aug. 09, 2011 8:15 am

Név: Terax Inferno

Kor: 15 éves

Nem: férfi

Faj: Ember/Mágus (Nekromanta)

Sületésihely: Hisur - Az örök hó birodalma

Tartózkodásihely: Jó birodalma - Normere

Felszerelés: van 1 dárdája amivel a néhéz mágiák közben tud támaszkodni és meg tudja védeni magát

Kinézet: Vörös hosszú a haja, a szeme vörös, olyan 180 cm magas, vörös könnyű páncélt hord amire rá van csatolva egy vörös köpeny és csuklya.

Jelleme: Nyugodt természetü, általában soha nem lehet fel dühíteni. Morgós, olyan mint aki jól végezte dolgát. De aki jobban megismeri tudja, milyen kedves tud lenni, ha akar.

Múlt: 15 évvel ez elött születettem Hisurban egy faluban. Nagyon hálátlan körülmények között. Majd megfagyott mindenki aznap, de a mi házunkban sikerült egy kis meleget csinálni. Anyámat majdnem teljesen betakarták bundákkal. Mivel nem tudták már a megfelelő hőmérsékleten tartani a szobát, csak ép hogy élhetőn. Ezért azt gondolták egy idő után, hogy mire megszületek halott leszek. Ám ez nem így volt, éppen és egészségesen megszülettem. Ezután bundákba tekertek, hogy túléljem a hideget. Majd pár év múlva elég jól tudtam mozogni a hidegben, hogy túléljem. Bundákba tekerve.

Az apám vadász, az anyám háziasszony volt. Apám mindig azon fáradozott, hogy friss ételt kapjak amíg anyám gondoskodott rólam. Jó emberek voltak, senkinek nem tudtak volna ártani. A falu ahol éltünk mindenki csodának tartott.

Nagyon szegényes körülmények között nőttem fel, de ez nem volt gond számunkra. Mindnapi megélhetőségünk meg volt. Majd 8 éves koromban, apám úgy döntött elkezd vadászatra tanítani. Sajnos igazándiból, nem ment. A fegyverforgatás volt amit sikerült megtanulni. Ez elég volt, hogy valamit én is elkapjak amit megehetek. A szüleim nem szerették amikor rémálmaim voltak, valahogy megérezték. Lehet, hogy akor is előjöttek a nekromanta képességeim. Szóval jól neveltek.

Egy napon amikor rémálmom volt a faluban nagy riadalom támadt. Mindenki kiabálta, hogy: -Élőhalottak, élőhalottak! A katonák próbálták megálítani őket, de csak nyomultak a házunk felé. Én ezt nem értettem mi történik. Míg be nem jött a házunkba. Amikor kinéztem, mi az, láttam, hogy letépik a szüleim fejét és szétdarabolják őket. De elötte még valamilyen fura lény, mintha valamit kiszívott volna belőlük. Ahogy tudtam csendben maradtam és idéztem véletlenül a szüleim maradványaiból egy-egy kezdetleges csontvázat. Amiket érdekes módon percekig tartott legyőzni.Elbújtam az ágy allá, ahol sikerült elég jól eltűnni. Vártam és másnapra minden lecsendesedett. Odamentem anyám és apám tetemének maradványaihoz. Találtam apám kezében egy könyvet amit megnéztem és láttam benne egy idézést. Elovastam a könyv címét: Nekromanta napló. Ezután álandóan a feketemágiával és a nekromanciával foglalkoztam foglalkoztam és ha kellet mentem vadászni. Viszont ez nem tetszet a többi lakosnak ezért száműztek és én még gyorsan összeszedtem a tetemeket, gondolván azt még jók lesznek legalább ők nem hagytak el. Ez után elhagytam a falut és bolyongtam minden fele. Ez az út vezetett a nekromanciához.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Terax Inferno Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terax Inferno   Terax Inferno EmptyKedd Aug. 09, 2011 8:24 pm

Elfogadom. S mivel előtörténetet írtál, ezért kapsz még +2 pontot, amit írj az adatlapodhoz!
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
 
Terax Inferno
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terax Inferno

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: