Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Assadar
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Blaide
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Syla Breeze
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Terax Inferno
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Issle Iumi
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Tira
Megőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_lcapMegőrültem, mentsetek ki innen! I_voting_barMegőrültem, mentsetek ki innen! I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Megőrültem, mentsetek ki innen!

Go down 
+10
Synus
Issle Iumi
Samaranth Elyon Fillway
Silpah S. Rainlance
Duran
Shin Ki Ki
Amaranth
Yggdra Union
Ruby
Caralden Yosa
14 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:40 pm

Nos... mivel rég indult már kaland, úgy döntöttem, most indítok egyet csak nektek, csak most! Igazából nem is egy kalandról lenne szó.
Megismételném a címet: Megőrültem, mentsetek ki innen! - Na, nem emlékeztet valamire? Mondjuk a televízióból jól ismert Celeb vagyok, ments ki innenre? Igen, pontosan erről lenne szó. A Csevegőben lesz megnyitva egy topik, amint ez a jelentkezés lezárul, mert csakis azok vehetnek részt rajta, akik ugyanúgy jelentkeznek ezen a topikon belül, mint egy normális kalandra.
A lényege az lesz, hogy mindenféle modern dolgokat magatokkal vihettek, de csak 5 dolgot! Például: hordozható laptop, rádió, stb. Vicces feladatok is lesznek majd számotokra, amit kellőképpen kell kijátszanotok. Természetesen varázslatokat is használhattok. DE! Mivel most egy vicces játékról lenne szó, így nem muszáj csak azokat a varázslataitokat használnotok, amiket tudtok, itt bármit megtehettek! Például, poénból kitalálhatsz egy olyan varázslatot, hogy a "Nyalóka végtelen ereje", és egy rakás nyalóka száguld "ellenfeled" felé, ami beleragad a hajába, stb. Ilyen dolgokról lenne szó. A szállásról majd beszélünk, hisz úgyis fogok nektek mesélni az ott lezajló kalandok során. ^^

Jelentkezni lehet itt: 2010.10.22-től
Eddig: Meghatározatlan... ha úgy érzem, majd lezárom.

(Minél többen jelentkeztek, annál jobb! Egy usernek egyszerre csak 2 karaktere vehet részt a játékban. A jelentkezések során ötleteket is adhattok le!)
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:44 pm

Tetszik a dolog... Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Yggdra Union

Yggdra Union


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2010. May. 12.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:45 pm

Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Amaranth

Amaranth


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 15.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:46 pm

Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:55 pm

[ Hmm.... Yggi hamarabb irt? ]

Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 6:56 pm

jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 7:00 pm

(Hm....Shin azt hittem az angyalomat hozod:P TodXD)

Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 22, 2010 7:05 pm

[Hali én is jórég hallattam magamról, nem igaz silpah? vagy hogy kell leirniXD]

Na Én is Jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Okt. 23, 2010 7:19 pm

Akkor legyenek bukott angyalok is!

Csatlakozom a csipetcsapathoz! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Synus

Synus


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jul. 11.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Okt. 23, 2010 11:02 pm

Akkor legyen mán' egy vérfarkas is Smile
Vissza az elejére Go down
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Okt. 23, 2010 11:15 pm

Akkor legyen már egy vámpír is!
Vissza az elejére Go down
Darren

Darren


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. Apr. 05.
Tartózkodási hely : Pont ott :P

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Okt. 23, 2010 11:39 pm

Én is megyek, azért maradjunk mi vérfarkasok csoportban Razz
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 29, 2010 7:41 pm

Akkor a két gyönyörű ember hölgyemény mellé csatlakozok én is
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptyPént. Okt. 29, 2010 7:56 pm

hát akkor én is kénytelen leszek
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! EmptySzomb. Okt. 30, 2010 11:06 pm

A jelentkezést lezárom! Aki még csatlakozni akar, az jelezzen nekem PM-ben!
A játék helyszíne hamarosan megnyílik a Csevegőben, az ottani információkat pedig ott fogom leírni, amit mindenkinek erősen ajánlok a figyelmébe!
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megőrültem, mentsetek ki innen!   Megőrültem, mentsetek ki innen! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Megőrültem, mentsetek ki innen!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Általános Tudnivalók :: Kalandok-
Ugrás: