Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
A falu EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
A falu EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
A falu EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
A falu EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
A falu EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
A falu EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
A falu EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
A falu EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
A falu EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Assadar
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Blaide
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Syla Breeze
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Terax Inferno
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Issle Iumi
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Tira
A falu I_vote_lcapA falu I_voting_barA falu I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 A falu

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

A falu Empty
TémanyitásTárgy: A falu   A falu EmptyHétf. Aug. 30, 2010 7:39 pm

A Hisur hegység lábánál fekszik ez a falu, melynek lakói vendégszeretőek, s békések. A legtöbb itt lakó kiképzett vadász, hisz a közeli erdő sok gondot okoz nekik, legalább annyit, mint veszélyt. A faházak nagyon jól állják a sarat, -40° -ban is melegen tartják lakóikat. A falu lakossága kevés, talán a hideg miatt, mivel nyáron is 0° alatt van a hőmérséklet, s egészen -10°-ig terjedhet.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:22 pm

Visszatértem az otthonomba egy pár csontért, mert kezdtem kifogyni a holttestekből és a szüleimet nem akartam elveszíteni, ha más nem a maradványaikat. De jó újra itt lenni majd eszembe jutott a démonok pusztítása amit itt végeztek, majd láttam, hogy a volt házunk is fel van újítva. Majd megálltam előtte és Shint vártam. Már ha rá gondoltam akkor már nem is fáztam. Egy hónap. Egy hónap telt el azóta, hogy találkoztunk és Memento szép nagy sólyom lett. Nagyon is örülök annak, hogy ő is vigyáz rám. Majd sóhajtottam egyet.
-Hol van már Shin, azt beszéltük meg, hogy még a naplemente előtt találkozunk a faluban és már mindjárt sötétedik. Memento, figyelj!
-Gyere már. Én és a türelmetlenségem. Remélem ide talál.-mondtam magamban
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptySzomb. Dec. 03, 2011 10:56 pm

El fogok késni.~ Nézett fel Shin az égre, majd kijavította magát.
- Már el is késtem. A nap már rég lement. - felsóhajtott, majd futni kezdett, hogy hamarabb ott legyen.
- Ácsi... minek futok, ha itt van az én két szépségem? - ránézett Aylara, majd felpattant a hátára.
~ Gr... Szivesen. ~ morgott Ayla, majd rohant tovább.
A látóhatárban feltűnt egy ház előtte meg egy ember.
~ Ez Terax lesz. * - gondolta a lány, majd mielőtt a macska megállt volna leugrott a hátáról.
- Helló- mosolygott Terakra, majd megpuszilta az arcán. Aztán Mementó fejét is megsimogatta.
-Sokat késtem...izé... sokáig vártál rám? - kérdezte kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptyHétf. Dec. 05, 2011 3:52 pm

-Várni vártam, de tudod, hogy rád mindig szívesen várok.
-Ne legyél ilyen, még a végén meglágyul a szíved és elfelejted, hogy miért jöttél.
-Okosan mondj ilyeneket még a végén a holtak fognak eljönni érted.-morogtam magamban.
Elgondolkodtam, vajon olyan belülről a ház, mint régen. Vagy már átalakították. Hirtelen megcsapta az orromat a holtak szaga. Nekem tetszett a szag, mint nekromantának, de ha én megéreztem akkor ők is megfogják.
-Nos, én itt laktam. Itt éltem és itt ölték meg a szüleimet. Ha még úgy néz ki ahogy volt akkor tele van vérrel és rothadt szagú az egész. Senkit sem kötelezek, hogy velem bejöjjön. Bemegyek, kijövök és aztán mehetünk egy melegebb helyre. Már elszoktam az itteni hidegtől. Max. 10 perc lesz az egész. De aki akar jöhet velem.
Memento felszállt és rárepült Shin vállára. ~Látom te se bírod.~ Kinyitottam az ajtót és bementem. Minden tiszta vér volt és szinte már a halál ott volt. Semmit nem változott a ház. Már-már belém hasítottak az emlékek, szörnyű emlékek. Felmentem a lépcsőn és találtam pár csontvázat. Rögtön felkaptam amit csak találtam. Fontos számomra az utánpótlás. Olyan tíz perc múlva visszatértem.
-Remélem nem fagytatok meg. Ha nem akkor mehetünk! Hova akarsz menni?
Közben a zsebembe nyúltam és kitapogattam az ajándékot amit Shinnek akarok majd adni. ~Odaadjam? Vagy majd később. Inkább később.~
-Nos?
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptyPént. Dec. 09, 2011 4:24 pm

Ayla és Seyla morogni kezdett. Facsarta az orrukat ez a szörnyű szag. Sőt megőrjítette őke.
~ Shin... Ez szörnyű... nem bírom.~ morgott Seyla, s mancsával próbálta lefogni az orrát. Ayla követte a példáját lehasalt a földre és lefogta az első mancsaival az orrát. Shin is érzett valamit. A házból jött. Legszívesebben bement volna Teraxxal, de kicsit tartott attól, hogy mi fogadná bent. Habár hozzá volt szokva a lrgelborzasztóbb dolgokhoz, de ha tehette inkább kerülte az ilyen helyeket.
- Hát, inkább kint megvárlak. - válaszolt gyorsan, majd nézte a fiút bemenni. Shin azalatt az idő alatt, míg bent volt Terax, eleinte Memento fejét simogatta, majd jobb odalépett a két macskához. Keresett két kendőt és bekötötte az orrukat. Persze úgy hogy levegőt is tudjanak venni. Amikor megfordult Terax már kint is volt.
- Nem, legalább is én nem fagytam meg. - Válaszolt a kérdésre.
* Annyira... * - tette hozzá gondolatban.
- Hova? - gondolkodott el egy pillanatra hangosan. - Nem tudom. Ahol meleg van. Melegebb mint itt. - vigyorgott rá.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptyVas. Dec. 11, 2011 2:04 pm

-Hova is menjünk?-gondolkoztam hangosan.
Majd egyszer csak Memento felszállt és a hóba kezdett kaparni. Csodás módon egy koponyát fedezett fel amin egy olyan törés volt, mint egy nyíl. A koponya úgy feküdt, hogy a nyíl Lunaton felé mutatott. ~Még ilyet, Lunaton felé megyünk mi? Ez érdekes. Még a holtak is segítenek.~
-Mit szólnál Lunatonhoz? Apád hát ha otthon van. Mondjuk nem bánnám, ha nem lenne ott. Memento. fel! Irány Lunaton. Remélem nem bánod, hogy így eldöntöttem.
Mondtam, majd elindultam.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 10:07 pm

// Sorry, a lustaság nagy úr tud lenni Smile Sorry kicsit nem valami értelmes írás, de napok óta agyhalott vagyok:/ //

- Oké. - Mosolyodtam el, majd Lunaton felé néztem.
* Vajon apa most otthon lesz?* - aztán én is elindultam a város felé.

Ayla és Seyla összenéztek.
~ Ez a sok utazás. ~ morogta Ayla.
~ Legalább fogysz egy kicsit. ~ vigyorgott rá Seyla. Aztán futni kezdett a testvére elől.
~ Várj, amíg elkaplak. ~ iramodott neki az is.
Shin hátrafordult, és csak annyit látott, hogy Seyla feléje rohan. Elmosolyodott. Várt, hogy kicsit közelebb kerüljön a "kicsike", majd egy a megfelelő időben felugrott, és a hátán ért földet.
- Jól van Seyla. - karolta át a nyakát, közben vágtattunk Terax mellett. Hátrafordultam és integettem neki.
Ayla is elhaladt melette, ahogy jött mellettünk. Aztán megfordult, Terax mögé került, feldobta a hátára és úgy jött utánunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu   A falu Empty

Vissza az elejére Go down
 
A falu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Hisur - Az örök hó birodalma-
Ugrás: