Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Az emlékezés folyója EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Az emlékezés folyója EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Az emlékezés folyója EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Az emlékezés folyója EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Az emlékezés folyója EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Az emlékezés folyója EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Az emlékezés folyója EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Az emlékezés folyója EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Az emlékezés folyója EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Assadar
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Blaide
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Syla Breeze
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Terax Inferno
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Issle Iumi
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Tira
Az emlékezés folyója I_vote_lcapAz emlékezés folyója I_voting_barAz emlékezés folyója I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Az emlékezés folyója

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:47 pm

Az emlékezés folyója Placestoremember
Nos, a tenger mellett található egy folyó is, ami valójában a tengerbe ömlik. Legtöbben itt emlékeznek vissza a történtekre, mert... megdöbbentő, de még vannak olyanok, akik Ellowaelből származnak. Ők tudják, hogy mi történt akkor, de senkinek sem beszélnek róla.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Alysha

Alysha


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 05.

Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 10:11 pm

Eléggé szürreális dolog, hogy egy olyan fiatal lány, aki nem akar emlékezni egyetlen egy olyan arcra sem, aki éppen az életéjért könyörgött, egy "emlékezés folyója" nevű helyre sétált. Talán inkább felejteni jött, és korántsem emlékezni. Barna csuklyája mélyen a fejére van húzva, hiszen nem szándékozik senkinek sem megmutatni, hogy valójában ő egy fiatal lány, hiszen így nagyobb eséllyel támadják meg, vagy kötnek belé. Viszont ez is egy elég érdekes dolog, hiszen Elowaelben az is csoda ha összefut valakivel, nemhogy még rejtegetnie is kelljen magát. Szereti ezt a helyet, gyakran nyit átjárót erre a helyre, hiszen ezek a romok mindig annyira megnyugtatják, hogy képes lesz átgondolni a terveit, a céljait, vagy a múltban megtett hibáit. Oldalerszényéből egy strucctojás méretű dolog virít ki, ami az előző áldozatától elhozott "zsákmány" volt. Nem is igazán tudja, hogy miért hozta el. Talán azért, mert gyakran elfogja a magány, és talán a tojásból egy remek útitársra lel? Lehetséges, bár őt nem arra nevelték, hogy igényelje mások társaságát. Most egyenlőre viszont leül a folyó partjára, és elkezdi nézni a vízben úszó élőlényeket, amiket többnyire halak testesítenek meg. Természetesen nem bambul el, hiszen éber, mint mindig. Jobb kezét a köpenye alá rejtette, és közben szorosan fogja a tőrjét. Ez egyfajta elővigyázatosság nála, ha esetleg az életére törne valaki. De mégis ki? Hiszen talán jó pár kilométerre innen egy lélek sincs, ki megtámadhatná. Vagy mégis?
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 11:24 pm

Az Anfranasi kitérőm előtt még útba ejtettem ezt a helyet is mivel mindig is látni akartam az emlékezés folyóját. Sok hely van ahová még nem jutottam el Salonirban és ez a hely is közéjük tartozott és levehetem végre a listámról. Elég messze álltam meg a folyótól és közben sétáltam a tó irányába gyönyörködtem a kilátásban és a természet szépségében. Hallgattam a szél zúgását és közben a közelben éneklő madarak dalának melódiáját hallgattam. Közben pedig azon elmélkedtem hogy mióta is nem találkoztam senkivel az utaim során. Persze mindig találkozok a falusiakkal vagy városiakkal akiktől megbízást kapok az őket terrorizáló lény megölésére de az nem ugyan olyan mint beszélni valakivel aki nem ember és van benne valami érdekes. Tovább lépdeltem és már láttam a mólót de nem csak azt hanem egy alakot is rajta. Nos nem hinném hogy pont itt kellene megijednem bárkitől is és nem mellesleg vadász vagyok aki halálosan bánik a fegyvereivel. Közben tovább lépdeltem és belegondoltam hogy talán ez lenne az a valaki akiért imádkoztam? Az imádkozás talán nem is legjobb szó rá inkább csak szerettem volna végre valakivel találkozni szóval közelebb mentem. Ahogy egyre csak közelebb értem a testtartásából láttam hogy szorongat valamit. Ennyi idő után és kiképzés után észreveszem az ilyet. Odamentem mögé és megálltam tőle egy tisztesebb távolságban és közben csak őt néztem.
-Arra nem lesz szükség...
Mondtam neki miközben összefontam a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Alysha

Alysha


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 05.

Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 11:37 pm

A magány azonban nem tartott addig, amíg gondolni lehetett volna, hiszen lassan léptek zaját kezdte hallani a fiatal lány, s fegyverét még erősebben megszorítva várta, hogy előránthassa. Azonban erre nem volt szükség, hiszen a másik személynek is igencsak jók voltak a reflexei, és az érzékei, ha ilyen gyorsan megérezte Alysha támadási szándékát. A lány elengedte a fegyvert, majd feltápászkodott a földről, és lassan megfordult. Amikor meglátta a férfit, hirtelen egy különös érzés fogta el, mintha valami közös lenne közte, és a férfi között, de nem értette, hogy mi lehet az.
- Ismerlek téged valahonnan? - tette fel ezt a felesleges kérdést, hiszen tudta, hogy nem. Vagy talán rosszul tudta? Az is meglehet. Minden esetre, most az lesz a legjobb, ha nem támadja meg, mint ahogy általában szokta az idegeneket, mert nagy eséllyel úgyis alulmaradna a párbajban. Természetesen ezt nem gyávaságból gondolja, hanem azaz előbbi érzés amit érzett, talán azt bizonyítja, hogy ez a személy is valami olyasmi képességekkel rendelkezik, mint ő, és akkor egyenese öngyilkosság lenne megtámadni. Talán ő is egy vadász lenne? Még soha nem találkozott a mesterein kívül más vadászokkal, ezért ezt a felvetést is szintén lehetetlennek tartja. Persze már túl régóta él ebben a világban, hogy tudja: a lehetetlenek itt mindennaposak.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója EmptyKedd Ápr. 09, 2013 8:28 pm

Talán ez a kis látogatás mégsem fog úgy sikerülni ahogy vártam. Én őszintén szólva itt magányra számítottam ahol meditálhatok önmagamban és együtt lehetek a gondolataimmal. Közben pedig azon is csodálkoztam hogy a lány mennyire is fiatal és nem igazán tudtam mit is kezdeni ezzel. Persze tudtam volna de hát akkor is nekem nem nagyon voltak társaim barátaim vagy ehhez hasonlók mivel engem csak egy dologra edzettek a gyilkolásra és az ehhez kapcsolódó dolgokban. Majd feltesz nekem egy fölösleges kérdést ami nem éppen a legjobb volt a részéről. De viszont én is éreztem benne valamit de nem ismertem akkor sem.
-Nem hiszem...
Csóváltam még mellé a fejemet és talán csak a fejemet kellet volna megrázzam hogy ne törjem meg ezt a csöndet de már ő megtette ahogy én is. Szóval valamennyire innentől muszáj lesz beszéljek vele. Közben csak azon gondolkoztam hogy mivel folytassam vagy inkább mit ne tegyek. Számtalan ilyen gondolat és megoldás suhant végig az agyamon hogy mit is tegyek. Közben csak álltam és néztem őt összefont kézzel. Nem éreztem hogy fegyvert kellene rántsak ellene vagy veszélyt jelentene rám. Nem becsültem alá még senkit sőt mindig is erősebbnek tippeltem így mondhatni nem vagyok valami nagyon jó az ilyesmiben. De ha még támadott is volna több megoldás közül válogathattam volna hogy mivel öljem meg vagy csak ártalmatlanítsam. Közben jó volt hallgatni a folyó csobogását mivel a megnyugvást sugározta ami eléggé segített.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az emlékezés folyója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az emlékezés folyója   Az emlékezés folyója Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az emlékezés folyója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ellowael - Az emlékezés birodalma-
Ugrás: