Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rólunk EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rólunk EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rólunk EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rólunk EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rólunk EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rólunk EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rólunk EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rólunk EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rólunk EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Assadar
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Blaide
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Tira
Rólunk I_vote_lcapRólunk I_voting_barRólunk I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rólunk

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: Rólunk   Rólunk EmptyPént. Május 21, 2010 1:27 pm

Talán a név is magyarázza, hogy ez a topic arra való, hogy meséljetek magatokról. Hobbitok, kedvenc zenéitek, filmeitek, stb. Ha elég magabiztosak vagytok, akkor akár képet is rakhattok fel magatokról, vagy... az osztályotokról. =)

Én kezdeném is a sort:

Név: Móré Alexandra
Lakhely: Mándok city =D
Általános iskola: Mándok, Általános Művelődési Központ, Szent István tér 3.
Középiskola: Kisvárda, Bessenyei György Gimnázium és Kollégium (Arany János Tehetséggondozó Program)
Kedvenc tanár(ok): a kollégiumnevelőm, Széles István tanár úr, mert: annak ellenére is, hogy van vagy 50 éves, meg lehet rajta szakadni a nevetéstől; osztályfőnököm, Oláh Enikő tanárnő, mert: velem egész kedves, és énekkarra is járok, így el tudok vele beszélgetni; természetismeret tanárom, Hamecz Tamás tanár úr, mert: még fiatal, és olyan ökörségeket tud mondani, hogy az már fáj... szegényt be se lehet égetni (Hamiii); és az angol tanárom, Somogyi Gabriella tanárnő, mert: egyszerűen szeretem az angolt, és órákat bírna beszélni a kisfiáról, aki olyan aranyos.
Szabadidőmben: ha tehetem, és van is rá időm, akkor frpg-zek, rajzolgatok, énekelek, és a barátokkal/barátnőkkel focizok, vagy kosarazok. Jah és verseket, meg könyvet írok. Emellett a zenekaromnak írok dalszövegeket (bizony, az is van), meg hülyítem a kolinevelőm fejét, ééés... vicces verseket írunk. Ugye, Shin Ki Ki? x)
Ha suliban vagyok: Akkor is hülyülünk... nem tanulok annyit... órákon legtöbbször alszunk...és szilenciumra járunk 4-től 7-ig. -.-
Kedvenc ital: Öööö... epres Cappy, de sziló közben Theodora+ energiaital xD
Kedvenc édesség: az a karamellás izé...csokis rudi... barackos Milka...
Kedvenc étel: spagettiiiii *_*
Kedvenc film: a vámpírosak, azaz a horror kategóriába tartozó filmek, meg a fantasy, sci-fi... néha vígjáték, bár én a horroron is nevetek. xF Nade úgy beletartozóak: Kárhozottak királynője, Feketék Fehéren, Romok, stb.
(És a vámpírosak között nekem nincs Twilight, mert azt utálom... mielőtt bárki beleszólna: semmi értelme az egésznek!)
Kedvenc zene: rock, de néha, amikor le vagyok lombozódva, akkor egy kis lájtos zene... a magyar zenéket utálom, mert énekelhetetlenek. Röviden, ami fav: SlipKnoT, Skillet, Escape the Fate, Arch Enemy, The Devil Wears Prada, Nomy, KoRn, Green Day, Rise Against, System of a Down, Three Days Grace, Otep, The Offspring...
Kedvenc játék: A PC-k közül inkább a háborúsak, szóval Call of Duty.
Kedvenc író: Anne Rice
Kedvenc könyv: Lestat, a vámpír + amiket írok x)
Jóóó, ennyit rólam röviden. Képet nem kaptok, de igényelhettek... bár nincs szükség rá. xD
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: RólamXD   Rólunk EmptyPént. Május 21, 2010 8:28 pm

Na jah valahogy úgyXD

Szal: Én folytatom azt, amit Szandi elkezdett:

Név: Lukovics Georgina
Lakhely: Kisvárda
Általános iskola: Teichmann Vilmos Ált. Isk. (Kisvárdán, bár nem hiszem, hogy máshol is előfordul ilyen nevű suli)
Középiskola: Kisvárda, Bessenyei György Gimnázium és Kollégium (Arany János Tehetséggondozó Program)
Kedvenc tanár(ok): a kollégiumnevelőm, Széles István tanár úr, mert: beszólása irtó jók és mert hasonlít a tesómra ( egyszerűen jó fej és kész); természetismeret tanárom, Hamecz Tamás tanár úr, mert: (Hamiii) mert aranyos és mert fiatal meg azért mert belő csak úgy dől a hülyeség... és még beégetni sem lehet( telós ügy); és a lektor, Mike, mert: Bár nem tanít mégis szeretem, mert nagyon aranyos meg kedves. Mrg kicsit tippikus amerikai( Amerika*-*).
Szabadidőmben: ha tehetem, és van is rá időm, akkor frpg-zek ( mostanság), rajzolgatok, énekelek, és a barátokkal/barátnőkkel sétálok. Néha verseket, meg könyvet írok(habár nem mintha annyira haladnék vele-.-"). És sokat alszok( hogy ne keljen annyit takarítani XD)
Ha suliban vagyok: Hülyülök a csajokkal... mivel nem szokásom a tanulás, meg filmezünk minden este( Ugye Admin? mikor folytatjuk?)
Kedvenc ital: csak ne víz legyen mert a koliban mindig azt iszok(elfelejtek piát vinni és venni meg lusta vok)xD... amugy azt hiszem, hogy a tea... a jó meleg tea...
Kedvenc édesség: minden édesség(kivéve a marcipán...habár ha nem mondják meg, hogy mi az, még azt is megeszem...Very Happy
Kedvenc étel: sok van.... de azt hiszem hogy... a CSOKIXD(bár az nem normális kaja)
Kedvenc film: Minden jó és érdekes film... Legtöbbször horrort és vígjátékot nézek.
Kedvenc zene: rock, meg minden aminek értelmes szövege van:D Nem szeretem a nyávogós zenéket. Az a jó zene aminek jó a szövege, énekelhető és van ritmusa is(ami illik a dalszöveghez)
Kedvenc játék: nem igen van. Én mindennel eljáccok.
Kedvenc író: Josette le Boursier
Kedvenc könyv: minden ami szandi ír és a horroros könyvek meg a krimik meg a szerelmesXD

Na, szal ennyit rólamXD
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rólunk   Rólunk EmptyPént. Május 21, 2010 9:50 pm

Kösz... nem is tudtam, hogy én vagyok a kedvenc íród. xD Majd a filmet meg folytatjuk...
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rólunk   Rólunk EmptySzomb. Aug. 13, 2011 12:56 am

Huhh de kevesen vagyunk

Név: Hurkovics Mihály
Lakhely: Budapest
7.-edikes leszek, a tanárokat most haggyuk. Úgyse lenne hosszú Smile
Szabadidő: Nagyo szeretek gépezni, gépezni, aludni, gépazni, filmet nézni, tehát kocka gyerek vagyok. Szeretek járkálni, és ha van rá mód akkor bandázok kicsit, de Budapesten nem nagyon lehet sehol:( Tervezgetek Próbálok írni vagy képregényt rajzolni, de eddig nem jött össze...
Kedvenc édesség: egy kis csoki, rakjunk hozzá sok pogácsát és vegyük el a csokit Smile fincsi
Kedvenc ital: víz
Zene: sok zenét szeretek. Ha felmegyek a youtube-ra ott beírok a keresőbe egy betűt, és az első találatra rámegyek. legtöbször egy jó zenét hoz ki. egyépként, inkább a lassabb vagy depis számok. Linkin Park új album
Film: Kaland Fantasy Humor Csillagkapu
Játék: Warcraft 3, bár most betettek botokat, és így már nem lehet tele servert találni. Silkroad, Counter-Striker Portal (megvettem a 2, 10.000Ft. ért és kékhalálos :S)

Ha valaki be akar jelölni facebookon, nem az igazi nevem adtam meg
Vissza az elejére Go down
Peter Sangue

Peter Sangue


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Sep. 01.
Age : 28

Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rólunk   Rólunk EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 7:49 pm

Név: Vincze Tamás Zoltán
Lakhely: A Mándok árnyékában lévő Eperjeske
Általános iskola: Eperjeske, Arany János Általános Iskola
Középiskola: Kisvárda, Bessenyei György Gimnázium és Kollégium (Arany János Tehetséggondozó Program)
Szabadidőmben: FRPG-zek, saját frpg-met készítgetem, novellákat, versek, és most regénnyel próbálkozom(hogy mi fog kisülni belőle, az rejtély:D), emellett weben rengeteget fejlesztgetek, meg olvasok, meg tanulok.. jaj de hisz már lassan mindent felsorolok, amit csak lehet:D
Kedvenc játék: Hát jobban böngészős, de eljátszogatok PC-seken is.. ide tartozik a Age of Empires és a Test Drive is, hogy néhányat említsek
Kedvenc író: J.K.Rowling(HP írója), meg a DarkSide írója is megfogott:D
Kedvenc könyv: Harry Pooter 1-7, DarkSide(1. a 2. még nincs a környék könyvtáraiba:D)

Ha még mindig kíváncsi vagy dolgokra, akkor a facebookon megtalálsz(" target="_blank" rel="nofollow">www.facebook.com/vtomi22)Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://nibotusz.net
Ajánlott tartalom





Rólunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rólunk   Rólunk Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rólunk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Általános Tudnivalók :: Csevegő-
Ugrás: