Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Matt Tuck EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Matt Tuck EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Matt Tuck EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Matt Tuck EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Matt Tuck EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Matt Tuck EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Matt Tuck EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Matt Tuck EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Matt Tuck EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Assadar
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Blaide
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Syla Breeze
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Terax Inferno
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Issle Iumi
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Tira
Matt Tuck I_vote_lcapMatt Tuck I_voting_barMatt Tuck I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Matt Tuck

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Matt Tuck Empty
TémanyitásTárgy: Matt Tuck   Matt Tuck EmptyCsüt. Május 13, 2010 9:12 pm

Név: Matt Tuck

Kor:20

Nem: Férfi

Faj: Ember/ Harcos

Város: Lunato

Felszerelések: Egy kard melyet a hátán hord. Ezt a kardot ő maga készítette saját kezűleg. Egy díszes kés melyet apjától örökölt

Állatok: Shadow-Wolf A neve Urufu. Egy tigris, amin Matt utazni szokott. A Neve Black-star

Küllem:.Magas izmos, Hosszú vöröses fekete haj, Ruhája vörös a páncél fekete. A Jobb karján egy csillag alakú tetoválás van és a mellkasán egy nagy heg van.

Jellem: Kedves, barátságos, Makacs, türelmetlen, segítőkész, folyton a csajokon jár az agya.

Múlt:
Egy viharos éjjelen született. Apja Jack büszke volt rá hogy fia született és tovább viszik a családnevet. Édesanyja is boldog volt mikor megnézte a fiát. Az apa tudta hogy nagy sorsra hivatott a fia. Fél év múlva a város varázslója jelent meg és azt az utasítást, adta hogy készítsék fel a harcra. 5 évesen már elkezdték az edzését. Mikor elérte azt a kort akkor már tudta, hogy ő neki a sorsa, az hogy harcos legyen és a legjobb ebben a világban. Gyakorlás mellet még iskolába is járt, amit nem szeretet, mert ott nem volt csak egy barátja. Mindig együtt mentek minden fele és együtt csináltak mindent. Egyik nap Matt és a barátja Roxan elsétáltak az erdőig. Matt a kését magával vitte, hogyha bajba keverednének, megvédhesse magukat. Roxan erősködött hogy menjenek be az erdőbe mert állítólag egy farkas horda tanyázik ott.
-De a farkasoknak jó a szaglásuk és nem lenne jó dolog velük harcolni.
-Ne legyél ilyen félős Matt.
-Nem félek én tudom hogy egy farkas horda ellen semmi esélyünk fegyver nélkül.
-Neked van fegyvered nem?
-Van, de…
-Akkor semmi gond. Induljunk.
Roxan megfogta a kezem és elkezdett húzni. Kis idő múlva az erdő mélyén voltunk és az az érzésem volt hogy figyelnek. Nem tévedtem mert 40-50 farkas jelent meg körülöttünk. Roxan egyből megállt és a hátam mögé bújt. Én a tőrt elővettem és védekező állásba álltam. Már vártam a farkasoknak a támadását, de fura módon nem támadtak csak vártak. Észre vettem hogy 2 fajta falka van ott. Mind a két farkas csapat ott állt és figyelt. Az egyik farkas elém lépet és megszaglászott. Nem támadott csak nézet engem. Majd hátat fordított és elindult előttem. Csak néztük majd hátrafordult és nézet minket. Nem mentünk és ekkor elkezdet vonyítani, amiből rájöttem, hogy azt akarja, hogy kövessük. Elindultunk utána és egy sebesült farkast láttam egy csapdába majd rögtön futni kezdtem felé. A farkas csak nézet rám és nyüszített. Rögtön kiszedtem a csapdából és leült elém. Mi szépen roxannal kihátráltunk és a farkas követett. Mikor haza értünk a farkas jött volna be a házba. Apám észrevette és egyből rám szólt.
- A társad ki?
- Nem tudom.
- Nincs neve
- Hmm legyen a neve Urufu.
Ezzel a mondattal leültem az asztalhoz és vacsorázni kezdtem és csontokat adtam urufunak. Majd másnap Roxan átjött megnézni Urufut. Ahogy elindult haza egy nagy robbanást láttunk és pár ház lángokba borult. A vészharang felcsenget és orkok törtek be a faluba. Apám teljes fegyverzetben kirohant és a többi katonával harcrendbe álltak. Roxant beparancsoltam a házba én meg egy régi családi karddal mentem harcba. 15 éves fejjel olyan határozott és szenvedélyes tűz éget a szemében mint a felnőtt férfiak szemében nem lehetett látni. Matt meglátta az első orkot és rohanni kezdet felé. Hangos kiáltással a levegőbe ugrott és kettészelte az ellenfelét. Az apja ott harcolt Matt mellet és ámulva nézte fia harcát. Mikor Matt két ork ellen harcolt az apja megállt és nézni kezdte. Sajnálatos módon ez volt a veszte. ! ork lándzsa szúrta át a mellkasát. Matt ezt látván a két ork harcosnak a fejét vette majd rohant az apjának segíteni. Mikor Matt a 4 orkot megölte vér szemet kapott és aki a közelében volt ork azt elkezdte vágni. Majd egy hatalmas termetű nagy páncélos ork lépet elé aki pofán ütötte. Matt hátra repült és a kardját elveszítette. Nem érdekelte őt és puszta kézzel rontott neki az ellenfelének. A hatalmas ork csak nagy nehezen tudott mozdulni és ezt Matt kihasználta. Az apja kardját felvette a földről és az ork hátába vágta. Ekkor már az orkok visszahúzódtak. Majd elmentek, de embereket és minden ami mozdítható volt elvittek. Matt egy maroknyi harcossal túl élte a csatát. Mindenki matt köré gyűlt és sajnálták. Matt mindenkit elsöpört maga mellől. Majd az apja holteste felé hajolt és felemelte. Elvitte a temetőbe és az édesanyja mellé temette. Majd Matt Roxant kereste, de sehol nem találta. Majd mondták hogy elvitték az orkok. Matt egyből a kovácshoz ment csinálni magának egy kardot. Egy évbe került míg megcsinálta a kardot. Mikor elakart indulni a kovács egy könnyű páncélzatot adott neki. Matt felvette és olyan volt mintha rá öntötték volna. Ahogy elindult Urufu követte így Matt nem volt egyedül. Ahogy ment pár faluba betért éjszakázni és látta hogy itt is jártak az orkok. Minden faluból összegyűjtött pár harcra kész embert és elindult tovább. 3 évig keresték az orkok rejtekhelyüket míg megtalálták. Matt már olyan erővel rendelkezet mint több harcos együtt. Mikor bementek a házak közé roxant és a többi embert megpillantották. Matt egyből előre lépet és a kardját előre tartotta.
-Most nektek végetek lesz férgek. Meghaltok mindegy szálig.
Matt már támadásba ledűlt és roxan ekkor ismerte fel ahogy Mattnek a csuklyája lekerült a fejéről akkor lehetett felismerni. Mattnek sikerült a főorkhoz küzdenie magát. Ahogy odaért a trónhoz a kardját az ork elé emelte.
-Most megfizettek azért amit a népünkkel tettetek.
Matt az orkba szúrta a kardját és nézte a többiek hogy harcolnak. Urufu is kivette a harcból a részét. Majd mikor legyőzték az orkokat Matt az emberek ketrecéhez ment és kiengedte őket. Roxan matt nyakába ugrott és elkezdte csókolgatni. Urufu is Matt mellé ment és egy ork fejet vitt a szájába. Matt megérette urufu ezzel mit akar tudatosítani így elvette tőle a fejet és felemelte. Az emberek egyszerre kiabálták hogy győzelem. Matt haza kísérte az embereket és urufuval együtt elindult útnak mert nem tartotta vissza már semmi.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Matt Tuck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Tuck   Matt Tuck EmptyPént. Május 14, 2010 12:08 am

Ami azt illeti, lenne min vitatkozni egy kissé. De nem leszek túl gonosz, csak annyit mondok, hogy máskor Wordben jobban ellenőrizd le az írottakat, hisz nem egy szó volt olyan, ahol két t helyett egyet írtál. Szó lenne még az írásjelekről is, így például a vessző.
Nos, azért nyitok egy topikot, melyben a karakterek gyakorolhatják írástudásukat, ezzel fejlesztve képességüket. Ha gondolod, játszhatsz velem majd egyet, csakhogy fejlődj az írás terén.^^
Node, így akkor egyelőre elfogadom.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
 
Matt Tuck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matt Tuck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: