Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Szakadék EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Szakadék EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Szakadék EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Szakadék EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Szakadék EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Szakadék EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Szakadék EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Szakadék EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Szakadék EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Assadar
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Blaide
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Syla Breeze
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Terax Inferno
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Issle Iumi
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Tira
Szakadék I_vote_lcapSzakadék I_voting_barSzakadék I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Szakadék

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 10, 2010 9:51 pm

Nos, mit lehetne elmondani egy szakadékról? Sok katasztrófa történt már itt. A legtöbb haláleset itt történt meg, mikor a békés nép közül pár, aki már nem bírta tovább a szigeten élést, jobbnak látta, ha a mélybe veti magát. Igen, valóban így történt. A Szakadék, melyet az itt élők csak a Halál Peremének hívnak
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Victorique

Victorique


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 10.

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:18 pm

Angel most egy szakadék szélén ül. De nem akár hogy. Hanem egy varjú alakjában. Senki sem venné észre. Csak ott ül, és várja a következő halálesetet. Gondolta most megnézi ,hogy ha valaki lezuhan mi történik vele. Ijesztő, de mókás.
-Kááár, káár!
Károgott, mókásan nézte a holdat, és a napot. Most olyan felhőtlen, szeletlen, furcsa időtlen idővan, hogy a holdat és a napot is látni. Furcsa egy jelenség az biztos, és szép is.
Vissza az elejére Go down
Cissy

Cissy


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Bibibí..nem mondom meg :P

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:37 pm

Egy unatkozó angyal száll az égen, ha meg kéne neveznem Cissynek hívnám. Na szóval ez az unatkozó angyal egy királyfi őrzője, és eléggé megunta magát a palota falai között. Williamnak jelenleg órái vannak, ahol nagy valószínűség szerint nem eshet baja, így Cissy vette a bátorságot és szépen lelépett. Szárnyai egy szép de kissé ilyesztő helyre repítették, ahol egy árva lélek se volt, kivéve azt a furcsa madarat...De legalább it nyugalom volt, sehol egy cselédlány vagy inas, vagy a királyfiért epekedő és hangoskodó udvarhölgyek. Nekem elhihetitek, hosszútávon, már nagyon idegesítőek. Na szóval ott tartottunk, hogy leszállt valami sziklás helyen, és feloldotta a maga láthatatlan varázslatát. Amióta az egyik szárnya befeketült, sok erőt veszített és még az ilyen rutin képességek is nehezebbek lettek. Lábát nyugodtan lógatta le a szakadékból, és lefeküdt hátára, a kék eget nézte ami olyan távolinak tűnt. Hirtelen fülét újra megcsapta a madár fülksüketítő zaja. Bosszúsan felé nézett, amik fölfedezett valami különös erőt. Nem ült föl, nem tett semmit, egyszerűen csak várt hátha fölfedi valódi kilétét fajtársa.
Vissza az elejére Go down
Victorique

Victorique


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 10.

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:45 pm

Cissy nem hiába várt. Hirtelen a varjú elkezdett repülni, és Cissy mellé szállt.
-Hogy smint barátom? Fajtársam? Kaszttársam?
Mondta, varjú alakban, majd álcaként felvette az egyik ismerőse alakját, akinek a haja zöld, és néger a bőre.
-Szia! Nicole, vagyok! És te?
Mondta mély hangon. Természetessen ez egy női alakja volt, de az álcának megteszi. Most azon próbálkozik ,hogy mekkora ereje van az angyalnak, mert ha nagy akkor megérzi Angel igazi alakját. Ha kicsi, akkor fel sem fog tünni neki semmi.
-Fél fekete a szárnyad? Mit tettél?
Tette fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Cissy

Cissy


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Bibibí..nem mondom meg :P

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyCsüt. Május 13, 2010 5:03 pm

Elégedett mosoly suhant át az arcán majd újra a nyugalmas pókerarcát öltötte fel.
- Köszönöm, meg vagyok. - Eléggé meglepődött a következő alakon. Egyértelműen érezte, hogy ez nem a valódi alakja kedves fajtársának, de ha nem is érezte volna, esze biztos megsúgta volna neki, hogy egy angyal nem nézhet ki ilyen különösen.
- A nevem Cissy, és előttem nem kell álcákat hordanod. - Mostmár fölült és Nicole szemébe nézve folytatta. Eleinte nem nagyon akaródzott elmondani, attól, hogy a nővel egy fajból származnak, nem jelenti, hogy meg is lehet benne bízni. Bár az angyalok nagy része megbízható de..Mi van ha Ő nem az? Esetleg ha bántani fogja azok után amit tett? Megvetéssel néz rá, és borzalmas szavakat vág a fejéhez, mint a többiek? Bár, már nincs mit kockáztatnia. Mindenki meggyűlölte, kitagadták. Egyedül már csak Will maradt neki, tőle pedig úgyse szakíthatják el. Mély levegőt vett majd belekezdett.
- A húgom beleszeretett a védettjébe, de a férfi visszautasította, és nagyon megbántotta.Ő ebbe teljesen belebolondúlt, emellett még sokat is veszekedtünk a dolog miatt. Az egyik alkalommal a vitánk elfajult és a torkomnak ugrott, teljesen begolyózott, és ahogy védekeztem...-Nem fejezte be a mondatot. Képtelen lett volna kinyögni, hogy "megöltem a saját húgomat". Úgyhogy szépen csöndben maradt, és reménykedett, hogy Nicola megértette a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Victorique

Victorique


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 10.

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyPént. Május 14, 2010 6:57 am

Angel elmosolyodott.
-Angel vagyok valóságban!
Mondta, majd felvette igazi alakját.
-Csak bolondozni akartam..bocsi!
Folytatta halkan.
-Sajnálom a történteket, de szerintem igazad volt, mármint, jobb mintha te haltál volna meg, ez ön védelem volt...
-Vagy bocsi ,hogy ilyen tudatlan vagyok de az angyalokat nem lehet visszahozni? Vagy ha elmegyünk a jó istenünkhöz, talán ő visszahozza!
Mondta, majd az ELMEGYÜNK, többesszámos részét jól kiemelte.
-Na? Mi a válasz?
Kacsintott egyet Cissy-re.
Vissza az elejére Go down
Cissy

Cissy


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Bibibí..nem mondom meg :P

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 17, 2010 3:58 pm

Elégedetten elmosolyodott, már az elejétől sejtette, hogy ez a helyzet. 'Neki valószínüleg az alakváltás lehet a különleges képessége, így érthető.~
- Semmi gond.-elmsolyodott. A többin meglepődött, angyal létére igen tudatlan volt saját fajával szemben.
- Köszönöm az együttérzésed, és nem. Tutommal nem lehet. Viszont ha még is képesek lennénk rá, skkor se akarnám. A húgom már nem ugyanaz a személy lenne aki volt. - szomorkásan fölhúzta lábait és fölnézett az égre. ű
- Tényleg hálás vagyok, de azt hiszem így van rendjén. Hiszek benne, hogy minden okkal történik, akárcsak ez.- vállá fölött fekte szárnyára mutatott, közben elhúzta a száját. Felsóhalytott és közben próbálta elhesegetni a kellemetlen emlékeket.
- És te? Hogy keveredtél ide, őrangyal vagy esetleg vándorló vagy? - Kérdezte, igazság szerint egyáltalán nem volt kíváncsi, csak mindig is úgy gondolta, hogy úgy illik ha ő is kérdez a másikról, ha az már megtette.
Vissza az elejére Go down
Victorique

Victorique


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 10.

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 17, 2010 4:04 pm

Angel is elmosolyodott.
-Igen, őő ...őrangyal vagyok! És te?
Kérdezett ő is vissza, majd csak úgy vicc formáján vállat vont, kacsintott egyet, felrepült, majd majommá változott, és vissza ült Cissy mellé.
-Egy kis majomkodást? ...Mi a kedvenc állatod? Vagy kedvenc személyed? Esetleg akit szeretsz, vagy amit szeretsz azzá válhatok! Kivétel sárkánnyá..ahoz az alakhoz még nagyon sokat kell fejlődnöm..nem keveset..
Mondta, majd a majom formából felvette Cissy alakját.
-Nooos?
Kérdezte Cissy ként.
Vissza az elejére Go down
Cissy

Cissy


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Bibibí..nem mondom meg :P

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 17, 2010 4:15 pm

- Én is.- megint hátradőlt és a kék eget bámulta. A majomkodós dologra nem tudta hogyan is reagáljon. Ő eredetileg egy visszahúzódó és nyugodt személyiség és ne igazán tudja mit is kezdjen az ilyen..úgymond hiperaktív emberekkel. Megint csak felült és értetlenül bámulta a lányra majd felsóhalytott és beletúrt a hajába. Már ki akarta mondani, mikor szembe találta magát iokertestvérével, na erre már tényleg nem tudott mit mondani. Elmosolyodott majd halkan nevetni kezdett.
- Te aztán pörgős angyal vagy, nem mondom! Nem lehet unalmas élete a védettednekse! - még egy kicsit nevedgélt majd abbahagtya.
- Változz lóvá, mindig is szerettem azokat az állatokat!- Mondta szája szegletében egy apró kis mosolyal.
Vissza az elejére Go down
Victorique

Victorique


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 10.

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 17, 2010 4:18 pm

Angel ismét vállat von, majd lóvá változik.
-Megfelel? Jaj de várj..ma még nem jártam a védencemnél...ó bocsi de mennem kell...bocsi..
Mondta, majd lóból felvett egy galamb alakot, és elkezdett a védence felé repülni.
-Pápá!
Mondta, és már el is tünt. Útközben azon gondolkozott, hogy tényleg nem lehet e visszahozni angyalokat. Majd a végén megérkezett, és jó nagyot beszélgetett a kedves kis Siph-el.
Vissza az elejére Go down
Cissy

Cissy


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Bibibí..nem mondom meg :P

Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék EmptyHétf. Május 17, 2010 4:22 pm

Elmosolyodott. Ahogy eddig megismerte, ez is a lányra vallt.
- Viszlát!- integetett egy keveset majd elgondolkozott. Mi van ha tényleg vissza lehet hozni az angyalokat? Bár mit számít, hisz Nissy nem lenne ugyanaz. Lassan feltpászkodott, neki is indulnis kellett, William órái már biztos véget értek. Megtornáaszatta szárnyait és már repült is védence felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szakadék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakadék   Szakadék Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szakadék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: