Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Halál völgy EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Halál völgy EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Halál völgy EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Halál völgy EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Halál völgy EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Halál völgy EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Halál völgy EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Halál völgy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Halál völgy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Assadar
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Blaide
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Syla Breeze
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Terax Inferno
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Issle Iumi
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Tira
Halál völgy I_vote_lcapHalál völgy I_voting_barHalál völgy I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Halál völgy

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Halál völgy   Halál völgy EmptyHétf. Május 10, 2010 9:15 pm

Egy völgy, melyben semmilyen élőlény nem él, mivel mérges gázokkal van teli, és aki oda bemerészkedik, soha többé nem jön vissza, maximum, ha eltakarja arcát egy erős anyaggal.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyKedd Május 08, 2012 1:34 pm

//Faran//

Darg már közel járt Nicosiához, vagyis ahhoz a ponthoz, amit ők annak hisznek, hogy ott indulhatott útnak Faran barátja. Már a Halál völgyét érték el, de itt le kellett szállniuk, ha nem akarták, hogy kényszerleszállást végezzenek a halálos mérgek miatt. Bár Darg bír minden mérget, hiszen a páncélján is nehezen hatol át bármilyen vegyi anyag, s ő maga is, ha belélegzi ezeket, akkor a szervezete azonnal feldolgozza, és elnyeli, köszönhetően annak, hogy elemi sárkány. A völgy határán vannak... szerencsére Deiree is alkalmazkodott az ilyen gázokkal teli környezethez, megintcsak köszönhetően az elemi mágiának, de Faran talán ezt nem mondhatja el magáról. Egy elf egyébként sem bírja az ilyeneket. Deiree ránézett az elfre. Elemi levegőt kell neki átadnia, hogy kibírja az út végéig.
- Nézd el nekem az elkövetkezendő lépésemet, de muszáj megtennem annak érdekében, ha életben akarsz maradni. A levegőben ugyanis olyan mérges gázok vannak, amit ha belélegzel, elég pár másodperc, és a szíved leáll, nem áramoltatja tovább a vért, így nem kapsz levegőt, lebénulsz, majd úgy halsz meg, hogy nem érzel semmit... csak azt, ahogy a méreg marcangolja belül a szerveidet. - ezzel figyelmeztette őt, aztán sóhajtott egyet, s Farannal szembefordult. Az ajkuk között csak egy kis távolságot hagyott, s elemi mágia segítségével levegőt áramoltatott át a testébe. Látni is lehetett közöttük, ahogy a levegő áramlik, tehát csak így előzhette meg Ree azt a veszélyt, hogy akit segít, meghaljon. Egyszóval így már nem fenyegeti halál.
~Ez majdnem olyan volt, mintha megcsókoltad volna.~ - jegyzi meg Darg, miközben egy prüszkölő hangot hallat.
~Muszáj volt, Darg, ne legyél ilyen szemfüles.~ - nézett Ree a sárkányra.
- Szóval...most át kell haladnunk a völgyön... és persze nyugodtan lélegezhetsz most már.
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyCsüt. Május 10, 2012 8:38 pm

Egy mérgekkel teli helyre érkeztünk. Majd leszálltunk. Miután földet értünk elfojtottam lélegzetem.
- Nézd el nekem az elkövetkezendő lépésemet, de muszáj megtennem annak érdekében, ha életben akarsz maradni. A levegőben ugyanis olyan mérges gázok vannak, amit ha belélegzel, elég pár másodperc, és a szíved leáll, nem áramoltatja tovább a vért, így nem kapsz levegőt, lebénulsz, majd úgy halsz meg, hogy nem érzel semmit... csak azt, ahogy a méreg marcangolja belül a szerveidet.- mondta Ree
~A mérget azt észre vettem, de, hogy ilyen hatása legyen? Ajjaj...~ gondoltam majd arra eszméltem, hogy Ree ajka majdnem az enyémhez ér. Elemi levegőt áramoltatott a testembe.
- Szóval...most át kell haladnunk a völgyön... és persze nyugodtan lélegezhetsz most már.
-Köszönöm.- mondtam fellélegezve- Értem.
Íjamat előkészítettem és egy nyilat tettem bele, de még nem húztam fel.
-Akkor mennyünk!- mondtam és elindultam.

//Milyen színnel írtál te? Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:11 pm

// color=#8F8FBC -> ilyennel, csak kell mindkét szélére a szögletes zárójel. Am ha lehet, ne ismételd meg, amiket párbeszédbe írok XD Próbálj meg saját magadtól történést levezetni.//

~Darg... neked könnyű lesz mocsárban közlekedni?~ - Ree egyik szemöldökét felvonta, és úgy nézett hátra sárkányára.
~Igazad van, lehet, hogy hirtelen besüpped alattam a talaj. Egyébként sem vagyok olyan könnyedségű, mint te azzal a pillekönnyű habtesteddel.~ - pillekönnyű habtest! Ilyet se mondtak még. Viszont Darg felszállt a levegőbe, s onnan kémlelte, hogy Ree és Faran merre haladnak. Tulajdonképpen mehettek volna a levegőbe is, de akkor nem vették volna észre, hogy Faran barátja itt pusztult e vagy sem.
- Annyira nem kell óvatosnak lenned. Ha valami itt van a közelben, arról ő majd tudósít. - most felmutat Dargra az égre. - Egyébként is, kevés a valószínűsége annak, hogy valaki itt támadjon ránk a völgyben, mert az egy nagy idióta. Ha mégis valaki erre tévedne, az néhány mocsári patkány lesz, azoktól meg nem kell tartani, éppen arra jók, hogy felzabálják az itt megérlelődött holttesteket. - Ree elég komoly volt, még ha poénnak is szánt mindent, azt is elég komolyan adta elő. Bár ez nem volt poén, mert minden szava igazság volt.
- Közben mesélhetnél a barátodról... talán a történetéből megtudhatunk még valamit... tegyük fel, ha szeret kalandozni, akkor minden bizonnyal olyan helyet keres magának, ahol meg is találja a kalandot.


Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyPént. Júl. 06, 2012 2:24 pm

//Oké Very Happy //

-Lássuk csak. Kötelesség tudó, bátor, a szép lányok hamar leveszik a lábukról, gyűlöli a sötétséget és annak lényeit, tehát valószínűleg fény mágiát használt, hogy jobban érezze itt magát. Valamint kardforgató, méghozzá remek, de szint úgy a késekkel is jól bánik.- mondtam, majd pár másodperces csend után megint megszólaltam- Messze vagyunk még a kijárattól? Kezd egy kicsit nyomasztó lenni ez a hely.- mondtam mosolyogva, de a következő pillanatban már le is fagyott az arcomról, mert kicsit hülyén éreztem magam emiatt a kérdés miatt. Azután egy holtestben botlottam meg, de szerencsére nem estem el. Lenéztem a hullára és ismerősnek tűnt a páncélja. Lehajoltam, hogy közelebbről is megvizsgáljam, de közben félkezemmel az íjamat szorítottam.
~Csak nem... remélem nem. Nem Rou, de ha ez a páncél az, amire gondolok, akkor bajban vagyunk. Ha Werian is ezt a sárkányt keresi, akkor abból nem sülhet ki semmi jó.~
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyVas. Júl. 15, 2012 8:28 pm

Ree sétált tovább, miközben Faran mesélt a barátjáról. Nos, ebből sok mindent nem tudhatott meg, mert végülis nem a szokásaira kérdezett rá...bár lehet, hogy van valami rejtett titka. Ment volna tovább, amikor látta, hogy Faran már nem mozdul, és a mosoly is lefagy az arcáról. Visszafordult, hogy szemügyre vegye a holttestet.
- Ha ez az, akinek gondolod, akkor peched van. Bár...lássuk csak. Tudsz arról, hogy mit viselt és milyen felszerelés vagy egyéb holmi volt nála, amikor elindult? - ha tudni fogja, hogy mit hordozott magánál, akkor azonosítani is tudja, hogy ez ki.
- Egyébiránt kérdésedre a válasz: hamarosan kijutunk. - ha minden jól megy.
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyHétf. Júl. 16, 2012 8:29 pm

-Oké.- felálltam és indultam tovább. Közben feleltem a kérdésére.
-Két tünde kard és egy kék páncél volt nála.- mondtam, majd megpillantottam egy csomó hullát amiken ugyanaz a fekete páncél volt, mint az előző holtesten.
~Egy egész hadseregnyi? De mi történt itt? Werian katonái nem arról híresek, hogy könnyen legyőzhetők. Akkor mégis ki, vagy mi ölhette meg őket?~ kérdeztem magamban miközben csak szörnyülködtem a sok halott katonán.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyPént. Aug. 10, 2012 4:55 pm

Elgondolkodott.
- Viszont akkor a társad még életben lehet, ha nem fekete páncélt viselt. Mert az biztos, hogy én ebben a körzetben egy kék páncélt viselő hullát sem látok. - kicsit poénos kedvében volt... meg kell hagyni, hogy komoly poénokra lehet nála számítani. Már nem mintha ez másoknak vicces lenne, csak kicsit éles szegény Ree nyelve. Megszokása, hogy mindent kimond, amit gondol, legyen szó akár rossz dolgokról is. Ha valaki más halálát kívánja, még azt is az illető szemébe tudja mondani, pontosabban így: "A varjak tépjék ki a májadat, hogy dögölnél meg..." Persze a kutya nem mondaná meg róla ránézésről, hogy egy ilyen finom úrihölgy hogy lehetett mégis harcos, mágus, és ilyen erőteljes. Mert bizony... pár fruska megirigyelhetné az öklét. Ezt teszi az utca: felneveli a gyereket, ott aztán meg lehet tanulni, hogy milyen az élet.
Az már persze elgondolkodtató, hogy miért fekszik itt a mocsárban ennyi hulla. No meg...magától értetődik.
- Ne csodálkozz ezen. Tudod Choor, vagy pontosabban már Frau túlnemesített, meg ki tudja milyen újabb élőhalott szerzeményei ide is kijutnak, elvégre nekik nincs szükségük tüdőre ahhoz, hogy lélegezzenek. Egyébként is: a halott az általában már halott, nem? Tehát ha meghalt valamiben, az minek haljon meg még egyszer? Hacsak le nem vágod a fejét...
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igen, az élőholtaknak szükségük van a lelkekre, hogy táplálkozzanak, s életben maradjanak. Mert egy bizonyos idő után, ha nem kapnak elég falnivaló lelket, ők is ugyanott végezhetik, ahol megszülettek: a porban. Tehát biztosan ők végeztek ezzel a sok emberrel, s azok nem tudták, hogyan végezzenek velük. Persze akadtak kivételek, nézd csak! - Ree leguggolt, s felemelte egy olyan élőhalott fejét, amelynek a hús már rothadóban volt az arcán...húúús? Inkább bőr. No, igen, ez Ree: nem undorodik semmitől, ha kell, minden hülyeséghez hozzányúl, mint ahogy ezt a fejet is felemelte... valószínűleg egy hullával teli kertben képes lenne még egy gyertyafényes vacsorára is.
- Szóval... igen, pontosan így kell lefejezni egy élőhalottat. - ahogy kimondta, már el is dobta a fejet egy méterre magától.
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyPént. Aug. 31, 2012 12:57 pm

//"valószínűleg egy hullával teli kertben képes lenne még egy gyertyafényes vacsorára is." Nem baj, ha kipróbálom? XD//

Csak bólintottam arra, amit Ree mondott.
-Akkor menjünk!- mondtam és már el is indultam abba az irányba, amelyikbe eddig is tartottunk. Pár perccel később ki is értünk a völgyből. Szerencsére semmi sem támadott meg minket.
-És most merre?- kérdeztem elvégre most járok itt először és nagy valószínűséggel a segítsége nélkül már eltévedtem volna, vagy halott lennék.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:50 pm

//Miért, randira akarsz hívni? xD//

Ree egy ideig csak ácsingózott és gondolkodott, hogy valóban most merre tovább. Igazából nem akart teljesen Frau szeme elé kerülni és megkérdezni tőle, hogy "Tisztelet, Frau úrnő, nem öltél meg véletlenül egy tudom is én milyen hosszú és furcsa nevezetű kék páncélos harcost?" Valószínűleg furcsán nézne, másrészről Ree nem szolgálja a sötétség erőit, még ha konyít is valamennyit a fekete mágiához...de köze nincs hozzá! És nem áll kapcsolatban Choor hozzátartozóival, tehát esze ágában sem lenne...ha oda menne, abból valószínűleg harc bonyolódna, tehát jobb ezt elkerülni, még nem akar szembekerülni a pokol tüzével, és találkozni sem szeretne az ott meszesedő, rothadó húsú halottakkal, akik még holtukban is minden percben az aranyért áhítoznak és a hatalomért éheznek.
- A "Három kasza"-hegynél csak találunk valamit... elvégre a sötétség ezen részén tanyáznak legtöbbet a sárkányok... már ha képesek megpihenni itt. - őszintén szólva, fogalma sincs, hogy merre menjen, még azt se tudja már, hogy miért is indultak el és mi volt a célja. Az persze biztos, hogy vissza kell majd jutniuk Ellowaelbe, mert ott a bölcs vándor megmondhatja, hogy mit keresnek... ő az, aki tanította Ree-t. Persze nem muszáj pont az Emlékezés birodalmába visszatérni, de itt Nicosiában nem igazán találna olyan helyet az ember, ahol letáborozhatna. Valamint hülye lenne az, aki itt táborozna le... aztán még véletlenül egy ádáz szörnyeteg még a férfit is megerőszakolja.

//Innen írj a hegyhez, szintén Nicosiában.//
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy EmptyPént. Nov. 02, 2012 2:05 pm

//Még az is lehet XD. Surával írok a hegyhez utána jöhetsz te. Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halál völgy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál völgy   Halál völgy Empty

Vissza az elejére Go down
 
Halál völgy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Gonosz birodalma - Nicosia-
Ugrás: