Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Főtér EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Főtér EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Főtér EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Főtér EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Főtér EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Főtér EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Főtér EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Főtér EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Főtér EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Assadar
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Blaide
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Syla Breeze
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Terax Inferno
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Issle Iumi
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Tira
Főtér I_vote_lcapFőtér I_voting_barFőtér I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Főtér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Főtér   Főtér EmptyVas. Május 09, 2010 1:43 am

A főtéren található a Központ is, meg még több áru, ami a piactéren nem található meg. Itt nyüzsögnek az emberek, mint a hangyák, mindenki siet valahová. De leginkább az olyan embereket látni, akik a központba sietnek valamilyen rakománnyal a hátukon, esetleg lovasszekerükön.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jan. 01, 2011 9:27 pm

Hallgattam, mit mond Nalfein a nemesről. Annyira nem is lesz nehéz móresre tanítani, főleg, hogy ilyen nyámnyila, és beképzelt, mint ahogy azt értelmeztem. Leszálltam a lóról, és kikötöttem egy biztos helyre, hogy ne tudjon elcsámborogni. Nalfein után mentem, egy kicsivel lemaradva mögötte, hiszen ő jobban tudja, milyen is az a nemes, vagy mit kellene pontosan tenni. A főtérhez vezető út véget ért, ezt jelezte nekünk a szélesebb falréteg. Ott egy pillanatra megálltam megbújva, hogy szétnézzek a főtéren, mi is folyik.
Ami azt illeti, valóban nagy volt a nyüzsgés. El kell vegyülnünk a tömeg között, mert így semmiképp nem vehetnek minket észre.
- Nos, milyen csapdáról is van szó? Tervek?
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Jan. 01, 2011 9:37 pm

-Nos a terv már megvan. Látod azt a két szépen kiöltözött hölgyet ott? Ők lesznek a csapda kulcsfigurái és az a legszebb hogy ők minderről tudnak. De még nincs itt az ideje, hogy elmondjuk mi a dolguk. Előtte téged is be kell, hogy avassalak a tervembe. Ha valamit te máshogy szeretnél azt jelezd. Nos a terv a következő lenne: Itt lesz a főtéren az ünnepség este. Mikor a neme és ha szerencsénk van, a fia megérkezik, akkor a két lány dolga az lesz hogy táncba hívják őket. Mi a tömegben leszünk elvegyülve.Kivárjuk a megfelelő alkalmat és lecsapunk rá. A mellette lévő pár őrt meg elintézzük, és elmenekülünk.Nos valami felvetés?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 11, 2011 4:02 pm

Végighallgattam, hogy mi a terve. Végülis, eddig minden oké, de azt nem értem, hogy jövünk itt képbe mi. Márpedig az megoldható ezen az alapon, hogy a két nő elintézi a nemest és a fiát... habár, azzal csak nekik és nekünk lenne rossz, mert őket keverjük bele ebbe az egészbe. Inkább üldözzenek minket, mint két olyan ártatlant... - ártatlanok lennének, de segítenek nekünk-, így bűnbe mártottakat, akik olyan törékenyek, mint a harmat. De ez csak egy felvetés volt.
- Nincs ellenvetésem. - habár... ilyen alapon azt is megtehetnénk, hogy azonnal kinyírjuk őket. Lassan megközelítjük álcázva magunkat, hiszen nekünk, sötételfeknek, egyik specialitásunk, hogy megtévesztünk másokat, ez által elég jók vagyunk az álcázásban. De ha neki jobb a nehezebb út, akkor vállalom.
- Meddig még? - értettem arra, hogy meddig kell még várnunk, mire véghez visszük ezt a feladatot. Érkezhettünk volna később is, mert akkor nem kellene itt várnunk, mire beesteledik.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 11, 2011 9:40 pm

-Már nem sok időt kell hogy sokat várj nekünk csupán egy kisebb tömeget kell várnunk. Azokkal majd könnyű lesz együtt mozogni. A lányok miatt pedig ne aggódj ők kurtizánok, akik szinte mindennap ehhez hasonlót csinálnak. És a lényeg hogy lássák hogy mi tettük és hogy az embereknek azt a látszatot keltsük hogy váratlanul csapunk le. Egy olyasmivel, hogy csak bejövünk és ölünk semmit nem mondana nekik. Nem beszélve arról hogy látványosan és művészien kell, hogy tegyük az még jobban megrémíti őket, másrészt pedig ezzel elhitetjük velük, hogy mindenütt ott vagyunk. Ezek után kevesebben merik majd megkérdőjelezni a hatalmunkat. Az emberek pedig csak arra jók, hogy elterjesszék mi történt itt.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Márc. 13, 2011 2:41 pm

Figyeltem rá, hogy mit mond. Végülis van benne valami, mert az öléshez is szükség van jártasságra, pontosságra... és a gyilkolás is művészet valamilyen szinten. Nem pont úgy, ahogy mások elképzelnék, de az. Nem mindegy, hogy látványosan ölünk, vagy úgy, hogy semmi jelentősége nincs az egésznek. Nem mindegy, ha csak úgy odalépünk egy ember elé, fogjuk a fegyverünket, és jól hasbaszúrjuk vagy várunk a megfelelő pillanatra, elvágjuk a nyakát... vagy a becsületet megkövetelve életben hagyjuk. De ma már nem sokan értékelik a becsületet, van olyan ember, lény, akiből ezt teljesen kiölték. Szerencsémre ez bennem még máig is megmaradt. De most más volt a helyzet, mert nem én gyilkoltam magamtól, hanem ezt Nalfein kívánta meg tőlem, s neki nem mondhattam nemet csak azért, mert a becsületem megköveteli. Azzal gyávának mutatnám magam, olyannak, aki nem mer bizonyítani a klánnak. Elvégre akkor nem lennék itt se.
Lassan, de biztosan leszállt az éj, s csak arra vártam, hogy történjen valami, s tegyünk valamit.
- Mikor? - ezzel a kérdéssel vártam a jelre. Bár még nem tudom biztosan, hogy mit is tegyek.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Márc. 13, 2011 4:04 pm

- Most rögtön.
*Mondtam határozottan és elindultam a gyülekező párok közé, hogy elvegyüljek. Közben pedig megbizonyosodtam arról, hogy Rhyna követ engem. Majd odaléptem két lányhoz akik már engem vártak.*
-Nos ugye minden úgy fog történni ahogyan megbeszéltük?
-Igen... De hol van a fizetésünk.
-Nyugodjatok meg, nem feledkeztem meg róla.
*Mondtam nekik miközben, egy zsák aranyat dobtam a lány markába. *
-Na de akkor minden rendben lesz. Úgy ahogyan megbeszéltük, táncba hívjátok őket és a többi már a mi dolgunk.
-Pontosan, ahogyan mondtad.
*Majd oda fordultam Rhynához, hogy megbeszéljem vele hogy mi is hogyan fog történni de mindent a majd a szerencsénk fog irányítani és nem mi.*
-Próbálj meg egy kicsit vidámabb képet vágni, mert így elég nehéz lesz elvegyülni. Most még egy kicsit várnunk kell. Majd jelzek neked a megfelelő pillanatkor. Szóval akkor kezdjünk is el beilleszkedni közéjük nem gondolod? Két álldogáló vándor feltűnő lesz, szóval ki kellesz találni valamit, hogyan is vegyüljünk el. Van valami ötleted?
*Kérdeztem tőle miközben körülöttünk már javában állt a mulatság és a távolban már a harsonák szóltak ami a város urának közeledtét jelezte.*
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Márc. 13, 2011 4:52 pm

Amikor jelzett, követtem minden lépését, s egyenesen a nőkhöz mentünk. Megkapták a fizetésüket is, s most már biztosra mehettünk abban, hogy elvégzik, amit el kell végezniük. Ugyanakkor nekünk most az volt a dolgunk, hogy elvegyüljünk a tömegben. Nalfein ekkor kérdezett, hogy mi lenne célszerűbb, hogyan álcázzuk magunkat. Így hirtelen ötlettől megfogyatkozva körbenéztem, hátha találok valami megoldást. Elvégre jó stratégiakidolgozó voltam, de ez a darab nem az én fejemből pattant ki.
Mindenhol nők, és férfiak mulatoztak. Bár azt nem tudom, hogyan legyek vidámabb. Mi által? Ebben majd valahogy segít Nalfein, gondolom, addig meghúzódok a szomorú képemmel a háttérben.
- Igazság szerint van egy ötletem. Ha nem akarunk nagy feltűnést kelteni, úgy kellene viselkednünk, mint például ők. - mutattam a távolba egy férfira és egy nőre, akik egymást karolták. Valószínűleg szerelmesek lehettek. Hát... most ez jutott eszembe, fogadja el. Ezzel igazán el lehet vegyülni, hiszen mindenki úgy viselkedik itt, mintha házas lenne. Még a fiatal asszonyok is. Vártam Nalfein reagálását, ha ez nem lesz jó ötlet, akkor majd kitalálok valami másat.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Márc. 13, 2011 5:10 pm

-Remek lesz.
*Mondtam neki egy mosollyal az arcomon. És közben bele is gondoltam, hogy jó ötlet lesz e elfogadni ezt az ötletet. De az biztos. hogy a lány taktikai lépésekben nem szenved hiányt. Ezt majd jó pontnak fogom értékelni ha vége lesz a próbájának. Elvégre nem csak nekem kellesz elfogadni a testőrségét, hanem a többi testőrnek is. De egyenlőre még nem itt tartunk hanem a küldetését kellesz még először sikerrel nyugtáznia. Ja és remélem táncolni is tud.*
-Nos akkor szabad egy táncra hölgyem?
*Kérdeztem meg tőle, hogy a formalitásokat betartsam és ezzel se keltsek feltűnést. Majd arra vártam, hogy elfogadja a felkérést, meg a vele együtt kinyújtott kezemet is.*
~Nagyon sok előnye van annak, hogy még valamelyik küldetés során megtanultam táncolni.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Márc. 14, 2011 8:54 pm

Úgy tűnt, nem csak szemmel láthatóan, hogy Nalfein elfogadta a stratégiámat. Reménykedem benne, hogy ezt majd értékelni fogja bennem a továbbiakban. Próbálok jó arcot vágni az egészhez, amikor feltesz nekem egy kérdést, hogy szabad e egy táncra. Természetesen bólintok, hiszen minél jobban bele kell, hogy olvadjunk a környezetünkbe, a tömegbe, s ezzel nem is keltünk nagy feltűnést. Ezért megfogom Nalfein egyik kezét, másik kezemet pedig a vállára helyezem, és belekezdek a táncba. Szerencsére tudok táncolni, mert nehezebb lenne, ha ügyefogyott lennék. Nalfein sokkal magasabb volt nálam, ezért nehéz volt olyan információt leadnom neki, ami nem tartozott mások fülére. A tánc közben persze résen voltam, feltűnésmentesen pásztáztam végig tekintetemmel a téren, hátha meglátok valami rendelleneset, vagy éppen azt, amit meg kellene látnom.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Márc. 14, 2011 9:11 pm

*Elkezdem vezetni a lányt a táncban. De eközben már az úr és az fia ideért. Három őr kísérte őket, akik mögöttük álltak. A nők tették a dolgukat, elindultak, hogy táncba hívják a két férfit. Odasétáltak hozzájuk s bájologtak, végigsimították a férfiak arcát de csak a fiú akart menni. Az őr követte volna de az uruk megállította az őrt. A lány becsalta a fiút a tér közepére s táncolni kezdtek. Eközben láttam n és Rhyna közti méret különbséget, ezért rádőltem mintha szerelmesek lennénk.*
-A fiú az enyém. Én leszúrom őt a megfelelő alkalomkor. az őrök szintén az enyémek, mert a célpontunk elfut majd innen. Én lefoglalom az őröket a de mellettünk elfutsz és elkapod a célpontot. Értetted?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Márc. 14, 2011 9:36 pm

Csak táncoltam és táncoltam, ide-oda tettem a lábaimat, s figyeltem a teret, amikor végre feltűntek a lányok, és sikerült nekik elcsábítani a fiatalabbik célpontunkat. A legfőbb célpontot azonban nem. Gondoltam, hogy ennyire azért nem lesz sima az ügy.
- Értem. - válaszoltam, amikor Nalfein egy mozdulattal sikeresen tudatomra adta a terveit. Csak vártam a megfelelő alkalomra, arra, hogy végre a vezér is lépjen. Ehhez persze idő kellett, mert nem lehet mindent csak úgy elintézni... minden jön a maga idejében.
Eközben már el is engedtem Nalfeint, hogy könnyebb legyen majd mozdulnia... másrészről éreztem, hogy lassan eljön az ideje a támadásnak. Addig is én meghúzódok a háttérben, s figyelem az eseményeket, valamint azt, hogy mikor jön az én szerepem.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Márc. 14, 2011 10:12 pm

*Amikor a lány elenged csak bólintok egyet. Majd a kis táncos párra tekintek akinek bólintok egyet, mire ők elkezdenek forogni és a lány ellépet a fiú mellől. Akit az ég szépsége nyűgözött le. De én már rögtön mögé léptem és a tőrömmel átszúrtam a nyakát. Aki egyre lassabban kezdett forogni és a sor is szétnyílt előtte s mindenki őt figyelte. Majd egyenesen előre dőlt és az apja csak a fia holtestét látta és engem ahogyan fölötte állok.*
-Gyilkos adjátok meg neki ami jár.
*Kiáltott a nemes és mutatott rám és az őrök már rohantak is felém. Könnyűszerrel megölöm őket a tőröm használatával. Eközben a nemes már szedte a lábát. Én reméltem, hogy a társam követi.*
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Márc. 19, 2011 9:25 pm

Nalfein ellépett, és rögtön munkához is látott. Amíg ő cselekedett, addig én úgy tettem, mintha csak vásárolni jöttem volna ide, sétálgattam magamban, mintha nem is ismerném vezéremet. Közben figyeltem, hogy mik zajlanak le körülöttem, s ekkor hallottam a puffanást, s a hangot a fiú eséséhez azonosítottam: már a földön feküdt. Ekkor kiáltotta el magát a nemes fickó, és őrök után hívatott, akik rögtön üldözőbe vették Nalfeint.
*Csak ne olyan hevesen.* - gondoltam ki magamban, amikoris nem messze tőlem elszaladt a nemes. Mikor messzebb járt, előkaptam hátulról a tarsolyomból két dobócsillagot, és a nemes felé dobtam. Persze a két csillag eldobása között volt egy másodperc szünet, így az egyik a fejét érte, a másik pedig a háta közepét. Így egyrészt lebénult, és azon nyomban meg is halt. Utoljára már csak annyi dolgom volt, hogy odasiessek, ezt pedig meg is tettem egy teleportálással, aztán kivettem a dobócsillagokat a nemes testéből. Letöröltem róla ruhámba a vért, aztán megvártam, míg Nalfein is végez. Csak szépen lassan odasétáltam hozzá, mint egy tipikus bérgyilkos. Ha megtámadnának, úgysem sikerülne, mert akkor használom a varázslataimat.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Márc. 19, 2011 9:54 pm

*Az őröket gyorsan legyőzöm. Ez egyiket ugrásból teljes erővel arcba vágtam ököllel. A másik kettő egy tőrrel és egy lándzsával támadt rám. A tőrös a magasba emelte a tőrjét és le akart felülről szúrni még a lándzsás is felém szúrt a lándzsájával. A lándzsát kikerülve a közeledő tőrös kezét megfogtam és miden erőmet bele adva az őrbe állítottam saját fegyverét. A lándzsát is elkerülöm majd a kezéből kirántom és azzal az iménti használóját szúrom le. Majd meglátom hogy Rhyna is teszi a dolgát.*
-Rhyna gyere ide indulunk!
*Majd visszamentem a tér közepére.*
-Ez történik mindazokkal akik szembeszegülnek a klánunk követelményeivel!
*Mondtam majd visszasétáltam Rhyna mellé.*
-Használjuk a teleportációs képességed, hogy eljussunk olyan messze, amennyire csak tudunk.
*Súgtam oda neki.*
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Ápr. 03, 2011 12:43 pm

Mivel végeztem a munkámmal, Nalfein felé sétáltam, miközben ő is felém sietett. Már semmi dolgunk nem volt itt, mindennel végeztünk, ami benne volt a küldetésben. Ekkor Nalfein szól, hogy használjam a teleportációs képességem, hogy visszajussunk az eredeti helyünkre, a bázisunkra, Angosiába. Akkor, hová is? Legyen az erdőbe? Oké.
- Reddo. - hangzik a varázslat, mire megjelenik körülöttünk egy erős fény, s mintha az égbe szállnánk, eltűnünk a helyszínről. Tudom, ezt megfogom szívni... ha varázslatot használok, mindig megjelenik rajtam egy újabb szimbólum, minden a lidércek átka miatt. Ahogyan ezt a varázslatot kimondtam, meg is jelent egy fekete szimbólum a csuklómon. úgy nézett ki, mint egy boszorkányjel, csak éppenséggel ez egy négyágú csillag volt egy körrel átfogva. Mindig ez történik...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Afranas-
Ugrás: