Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Park EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Park EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Park EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Park EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Park EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Park EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Park EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Park EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Park EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Assadar
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Blaide
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Syla Breeze
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Terax Inferno
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Issle Iumi
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Tira
Park I_vote_lcapPark I_voting_barPark I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Park Empty
TémanyitásTárgy: Park   Park EmptyVas. Május 09, 2010 12:07 am

A park csodálatos látványt nyújt Moldred lakói számára... bár nem az egyetlen zöld övezet a városon belül, hisz nem irtották ki az erdőket teljesen. A park közepén egy hatalmas szökőkút foglal helyet, mely a romantikus párok számára a legnagyobb szórakozást jelenti, és a hűs fák tövében meglapulnak a padok is.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Celorn

Celorn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 10:30 pm

Eléggé fárasztó napom volt ma: az egyik kis faluban egy falkányi szörnyeteg tombolt, amit egyedül kellett megállítanom, mert más nem volt, aki tudott volna harcolni. Szerencsére az Égi Nyilak mágiámmal meg tudtam ölni őket, mielőtt nagyobb kárt tettek volna. Bezzeg nem kértem a falutól jutalmat, elég volt nekem az is, hogy biztonságban voltak ott az emberek. Most jelenleg a parkban vagyok egy padon ülve, miközben békésen nézegetem az embereket, ahogy sétálnak, beszélgetnek egymással, illetve mivel szerelmespárok, ölelgetik és csókolják egymást. Olyan békés volt Moldred, mikor semmi sem támadja éppen. Ezért szoktam gyakran hazajárni, hiszen itt nevelt fel apám is, és bennem is megvan a Mágus vér. Bár az nekem még titok, hogy hogyan értek a Vadászathoz, mikor tudtommal nem volt vadász a családban. Végülis mindegy, a lényeg, hogy legalább le tudom vadászni a szörnyeket, ez volt a lényeg.
- Vajon milyen kaland vár rám legközelebb…? – Morfondíroztam magamban, miközben az égre néztem. Anamúr istennő adta vajon áldásként ezt a Vadász készséget, vagy Choor átokként valami ellene elkövetett bűn miatt? Nem tudtam, de nem is nagyon izgatott. Hirtelen kiabálásokra lettem figyelmes. Akkor láttam, hogy egy férfi a párját hibáztatta valamiért, majd elkezdi verni. Dühösen mentem oda, és terítettem le a földre a férfit, a tőrömet a nyakához szegve.
- Figyelj ide te patkány… Ha azt hiszed, attól férfi vagy, hogy megütsz egy nőt, nagyon tévedsz. Most pedig szépen eltűnsz a szemem elől, és többet nem jössz vissza, ha csak nem azt szeretnéd, hogy elvágjam a torkodat… - A férfinak ez bőven elég is volt. Menekült is olyan gyorsan, ahogyan kiabált.
- Köszönöm uram! – A nő szinte repült a boldogságtól, hogy valaki segített rajta.
- Ne köszönje asszonyom, kötelességem volt. – mosolyogtam rá. Ezután szépen visszaültem a padra pihenni.


A hozzászólást Celorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 11, 2013 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ílumyl

Ílumyl


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 06.

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 11:00 pm

Alysha nagyon szeretett bújócskát játszani, mi másért próbált volna olyan gyakran eltűnni Ílumyl szemei, orra és persze hegyes fülei elől? De ő ugyan nem bánta, hiszen meglehetősen könnyedén rá tudott akadni, ahogy ez alkalommal is, mindössze a meglepetést tartogatta későbbre. Mert hogy, egy falucska fogadójában érdekes rajz volt felszegezve a falra: egy fás, bokros kis táj volt rajta, háttérben kisebb és nagyobb házakkal, na és emberekkel. Kíváncsi lett, s ugyan onnantól kezdve már senki meg nem állíthatta volna, hogy ne kérdezze meg a csapost, hogy milyen hely lehet az.
Egy város volt, mint kiderült, valódi, létező hely egy pergamenen megörökítve. Nem is kellett akkor több egy teleportációs varázslatnál, mert ugye azt már tudta és látta, hogy hova is akart menni! Így került hát oda, s ugyan nem volt olyan kellemes és természetes a levegő, sok érdekes alakot látott fel és alá sétálni, vagy éppen padokon ücsörögni. Mindemellett, feltűnően sok ruhát hordtak magukon, puccosakat és furcsa színűeket is, volt mit kíváncsiskodni, s ez kölcsönös volt az ő részükről is.
Most sem akarózott a szalagját rendeltetésszerűen használni, így miután felmászott egy fára és helyet foglalt egy ágon, egyszerűen rákötötte bal felkarjára, masnira. Aztán a lábát kezdte el lóbálni, miközben az embereket nézegette, mert volt belőlük bőven. És hát, le sem tagadhatták volna, mert ketten csakhamar össze is vesztek, ami az ember szerelmesek között gyakori rutinnak tűnt. Persze, sokáig sem tartott, hiszen egy másik ember már bele is avatkozott a kettő dolgába, ami szintén az emberek egyik kedvelt időtöltése volt. De azért ügyes volt biztosan, ha csak most vette észre felugrani egy padról, no meg fellökni a nála nagyobbat. Félrebillentett fejjel nézett az elfutó férfi, majd a hálálkodva távozó nő után. Felkacagott.
- Hi hi hi! - tapsolt vidáman - Nagyon ügyes voltál, és milyen kedves! Majdnem mint a jövendőbelim, csak nem olyan okos, ügyes, szép és barátságos, mint amilyen ő! Csak majdnem, meg halandóbb, de azért az is dicséretre méltó már, ha valaki majdnem olyan kedves!
Szinte kíváncsian nézte az alacsony emberkét, na nem olyan kíváncsian, mint ahogy Alyshat figyelte volna, ha egyszer fürdőzésen kapta volna. Fülei fürgén mozogtak, szemei éberek.
Vissza az elejére Go down
Celorn

Celorn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyVas. Ápr. 14, 2013 10:42 am

//Bocs, hogy ilyen rövid lett!:S//

Ahogy pihentem a padon, egy hangot hallottam:
- Hi hi hi! Nagyon ügyes voltál, és milyen kedves! Majdnem, mint a jövendőbelim, csak nem olyan okos, ügyes, szép és barátságos, mint amilyen ő! Csak majdnem, meg halandóbb, de azért az is dicséretre méltó már, ha valaki majdnem olyan kedves! – Felnézve a hang irányába egy meztelen (?) Igen fiatal Elfet láttam fent a fán. Látszott rajta, hogy nem igen ismeri a civilizációt, mivel Erdei Elfről volt szó. Páran is látták, és olyanokat mondtak rá, hogy undorító, meg hogy jaj, megint itt van, meg ilyesmiket. Engem nem érdekelt ez, gondoltam még gyerek, majd kinövi.
- És ki a jövendőbelid? Egy daliás Elf fiú? – Mosolyogva kérdeztem, nem törődve azzal, hogy miben van, hisz nem is volt mit nézni rajta. Ha jól emlékszem, volt egy Elffel dolgom. Lidércektől sikerült megmentenem, bár igen nehéz volt. Mint mindig, akkor is elutasítottam a jutalmat, de valahogy mégis bekerült egy másik tőr a táskámba. Azt inkább megtartottam magamnak, így egy kicsivel jobban vagyok felfegyverezve. Nem tudom, mostanság hány fajta Elf van, de ez a lány szerintem Erdei Elf.
Vissza az elejére Go down
Ílumyl

Ílumyl


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 06.

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyVas. Ápr. 14, 2013 12:36 pm

//Nem baj, volt benne bőven reagálható tartalom, meg egyébként is, az a lényeg, hogy írtál nekem! Köszi!//

Igazából csak félmeztelennek lehetett hívni, még ő sem volt olyan elvetemült, hogy egy városban megváljon az ágyékkötőjétől. De a járó-kelő nagyképű mágusoknak és varázslónőknek már ez is meztelen volt, elvégre ők bugyolálták magukat bele nyakig színes rongyokba, s szóltak meg egy kicsi erdei elfet alul-öltözködésért, pedig szegény Ílumyl azt hitte, hogy szép lányka és nem pedig undorító, ahogy némelyek rákiabálták. Még csak piszkos sem volt, nagyon is szeretett mosakodni friss, hűvös patakvízben, vagy éppen zuhogó esőben. A verekedős ember azonban elnézőbb volt a varázslókkal szemben, melyet viszonzásul ragyogó mosollyal jutalmazott.
- Ugyan, ugyan! - kacagott fel vidáman, lábai izgágán kalimpáltak a levegőben - Ő egy harcos, mágus és ellenségek pusztítója! Mellesleg, éppen most mondtam, hogy ő is egy halandó, csak nem olyan egészen halandó halandó, hanem olyan kevésbé halandó, érted? Egyik szeme ilyen, a másik meg olyan ékkő, mely megtöri a csillagfényt és dús, rövid haja sziporkázik, ha vízcseppek borítják! Lándzsa, kard, íj és nyíl, parittya meg hajítófejsze, akármivel elbánik, még egy kanállal is, ebben egészen biztos vagyok! Pedig kevéssel nagyobb nálam, a füleim szebbek és a bőröm selymesebb, de azért mégiscsak ő a megmentő, a legszebb halandó a kerek világon, igen, még nálad is szebb, Alysha mindenkinél szebb! Azt hiszem, szereti megjátszani a visszautasítót, de biztos vagyok benne, hogy ez csak álca! Engem nem is zavar, sőt, így sokkal izgalmasabb és érdekesebb!
Vissza az elejére Go down
Celorn

Celorn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyKedd Május 21, 2013 10:04 pm

//Modetátori engedélyt kérek arra, hogy beszerezzek egy fiatal lávasárkányt állatnak, amennyiben nem lehetséges, akkor nem fog megtörténni a befogás//

A kis Elf lány válaszában elmondta, hogy mint említette, halandó, amiről én meg is feledkeztem akkor, és hogy harcos, mágus és ellenségek pusztítója. Nagyon szerelmes lehet belé, mert mindenféle szépnek leírta őt. Csak mikor megemlítette, hogy Alysha a neve, meglepődtem. Az Alysha tudtommal női név. Hmm, érdekes, hogy egy Elf lány egy halandó nőbe legyen szerelmes. Bár apám említette, hogy elő szokott az ilyen fordulni, és hogy ezért nem szabad kiközösíteni senkit sem, mert attól ugyanolyan érző, gondolkodó lény, mint mindenki más.
- Biztos egy nap eléred, hogy bevallja neked az érzéseidet. – Mondtam neki biztatóan Hirtelen ordítások, és sikoltások hangja rázta meg a parkot. Ahogy felugrottam, meg is jelent az oka: egy fiatal lávasárkány. Nem tudom, hogy került ide, de amikor rám nézett, megvolt az oka: engemet akart. A sárkány dühösen vágtázott felém, ami igen gyorsan bizonyult. De nem eléggé. Félreugrottam, majd belelőttem pár íjat. Akkor láttam, nem voltak szárnyai. Hirtelen eszembe jutott: Az ilyenek vulkánokban élnek, ez mégis miért jött volna fel csakis azért, hogy engem elkapjon? Már a támadása is furcsa, mert állandóan rohamozna, és ez miatt nem tud elkapni, miközben én lövöm belé a nyilakat. A sárkány egy idő után dühösen üvöltött fel, és majdnem megcsapott a farkával, de csak az egyik falat sikerült neki. A fal, mivel farka csupasz láva volt, megolvad kissé.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park EmptyPént. Május 24, 2013 4:13 pm

Túl engedékeny lennék, kedves Celorn! Smile
Ám legyen, de csak hétvégén tudom ellenőrizni, hogy mit alkottál, vagy tanév végén, aztán ha valami nem jól sült el közben, arról úgyis értesítelek itt.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Moldred-
Ugrás: