Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Angyalok fürdője EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Angyalok fürdője EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Angyalok fürdője EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Angyalok fürdője EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Angyalok fürdője EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Angyalok fürdője EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Angyalok fürdője EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Angyalok fürdője EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Angyalok fürdője EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Assadar
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Blaide
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Syla Breeze
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Terax Inferno
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Issle Iumi
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Tira
Angyalok fürdője I_vote_lcapAngyalok fürdője I_voting_barAngyalok fürdője I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Angyalok fürdője

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője EmptyPént. Aug. 27, 2010 11:26 pm

Angyalok fürdője 370800
Az angyalok fürdője egy gyönyörű hely, valahol Tyropia szélén. A víz hűsítő, és nyugtató hatással van az angyalokra, ami azt illeti, néha még gyógyító hatással is. Már maga a természet olyan békét sugároz, hogy elképzelhetővé válna, az angyalok képzeletükben a felhőt rágcsálnák. Razz
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője EmptyPént. Ápr. 12, 2013 11:45 pm

Még mielőtt megfogtam volna a kezét visszahelyeztem a helyére a szájelkötőmet mivel ahogy megérkezünk az angyalok városába mások is lehetnek ott. Közben megfogtam a kezét és szinte ott teremtünk ahová én egész életemben vágytam és ráadásul egy egy csodaszép helyre kerültünk. Csak néhány lépést tettem és egyfolytában a fejemet forgattam és bámészkodtam. Odabent ujjongtam és alig bírtam ki hogy türtőztessem magam és ne csináljak semmit a bámészkodáson kívül. Legszívesebben bejárnám az egész helyet.
-Köszönöm szépen... Egyszerűen nem találok szavakat arra hogy mennyire is köszönöm neked ezt az utat. Amúgy most hol is vagyunk?
Kérdeztem tőle még mindig bámészkodva és közben már egy kicsit jobb volt őt vidámabbnak látni mielőtt eljöttünk mintsem szomorúnak. Nagyon sajnáltam ami azt illeti hiszen elvesztette a saját útját és olyan sebeket hordozott amelyek mélyek voltak. De nem a testében voltak ezek hanem a lelkében és annak is a legmélyén.
-Ami pedig azt illeti a segítséged már több mint amit valaha kívánhatnék. Az egy dolog volt hogy ide eljuthatok de a te barátságod és segítség ajánlatod sokkal több mint amit valaha is kívánhattam volna.
Mondtam neki szinte meghatódva hiszen ez sokkal több volt amit valaha is elérhettem volna. Közben pedig egyfolytában csak bámészkodtam. Igazság szerint még nem is akartam elhinni ezt az egészet olyan volt mintha csak álmodnék. Hiszen annyi dolog volt valóra amennyiről csak álmodni mertem sőt több is mint amennyiről álmodtam.
-Na esetleg körbevezetsz vagy nekünk halandóknak csak ez a hely marad? Az információk pedig maradjanak meg neked hiszen én nem vagyok méltó arra hogy olyan dolgokról tudjak ami az angyalokra és Istenekre tartozik....
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 8:28 pm

Nem szóltam semmit, egyszerűen amikor megérkeztünk, lassan elengedtem Zach kezét. Igazából nehéz lenne a hirtelen teleportálás, főleg ilyen távolságba, ugyanis nem egyszerűen egy kilométert tettem meg, hanem többet. A megszokásnak köszönhetem, hogy nem merülök ki az utazásoktól. Elvégre a hírvivő angyaloknak ez az utazás mellékes, meg se kottyan, legyen akár egyedül, vagy akár tömegben.
Ahogy Zach megköszönte, rámosolyogtam, nem szóltam semmit. Ilyet még nem is tettem, hogy magammal hozzak akár egy embert is ide a semmi közepére.
- Ha őszinte akarok lenni, azon kivételes emberek közé tartozol, akik szemtől szemben megcsodálhatják Tyropia egyik legszentebb területét. Általában itt gyűlnek össze az angyalok egy fáradt nap után, hogy ellazítsák az izmaikat. Az oszlopokból, a kör alapú csarnokból és a fürdőből ítélve rájöhettél, hogy ez az angyalok fürdőhelye. A víz szent. Ez előtt már csak az Éj szentély az, ami magasabb szinten áll ehhez képest, így nem tudom, hogy azt megmutatom e. Már így is sokat tettem - közben megálltam némely oszlopoknál, hogy újra felmérjem, megtapogassam őket kezemmel, átöleljem, mint ahogy régebben mindig is tettem. Ez volt a kedvenc helyem, mint ahogy most is. Szerencsére a bukott angyalok a szent helyeket megtartják és nem rombolják le, mert számukra is ugyanolyan szent, mint az égieknek, akik még nem hódoltak be a tanácsnak.
- Bár beléphetünk, hiszen a hitem nekem is megmaradt. Ott legalább megnyugszom - megváltozott a döntésem. Elvégre ő nem fog ártani senkinek sem, egy szentélyt meg nem rombolna le, hiszen ezt az oldalát már kiismerhettem. Egy vadász mindig hű a hitéhez, akármilyen istenséget is szolgáljon.
- Minden emlékem ezekbe az oszlopokba van bezárva. Mennyi mindent megőriztek, s hátrahagynak még az utókornak! - sóhajtok fel. Ha csatlakoznék is, hogy elpusztítsam a tanácsot, nem lenne szívem ledönteni ezeket az oszlopokat. Szerencsére másnak sincs hozzá elég bátorsága, még a legnagyobbaknak sem.
- Miért hordod mindig a sisakot és a maszkot? Biztosan szép arcod van, ne takard el az igazságot mások elől - beszélek én. Bár én nem takarom el az arcom, mert így legalább látják, hogy kivel állnak szemben, látják, hogy én beszélek és nem valami közvetítő a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 9:27 pm

Érdekes volt belegondolni abba amit először mondott hiszen nagyon kevesek jártak itt és most én is közéjük kerültem. Ez talán egy olyan dolog amivel az ember dicsekedhet másoknak de én nem fogok hiszen ez nem az én stílusom. Körülnéztem és tényleg olyan volt mint egy fürdő de azért ez nem volt átlagos elvégre az angyalok fürdője volt ez. Még magamban vívódtam a kérdésekkel hogy egyáltalán méltó vagyok arra hogy ezen a helyen állhassak. De az is lehet hogy ez az Istenek ajándéka a kitartó szolgálatomért és a kitartó imáimért.
-Nekem ennyi is elég... Sosem gondoltam hogy életem során egyszer látni fogom ezt a helyet. Mivel ez a hely szinte csak egy mítosznak számít a népem körében és én most pont itt állok Tyropiaban...
Szóval most egy álmom vált valóra hála egy angyalnak és nem is voltam ennél boldogabb sosem. De még mindig aggasztott hogy a lány egy bukott de nem zavartattam magam hiszen már tisztáztuk a dolgokat és van egy olyan érzésem hogy nem kell tartanom tőle. Vagy is csak remélem hiszen nem vall rám hogy valaha is leeresztem a védelmem de most ebben a helyzetben sikerült. Talán maga az öröm és a hely szépsége tette mind ezt de nem bántam így csak jobb volt gyönyörködni a hely szépségében. Közben észrevettem hogy Iumi nagy figyelmet szentel az oszlopoknak vagy ami azt illeti sokat is. Ez egy kicsit szemet szúrt nekem és érdekelt hogy van e ebben a dologban valami. De amikor megemlítette hogy tovább is mehetünk hirtelen még jobban éreztem magamat.
-Ha nem zavar a kérdés... Mi van az oszlopokkal hogy olyan sokat megérintettél? Ez valami csapdát hatástalanít vagy mi? Bocs de nem tudok másra gondolni hogyha butaságot mondtam....
Vallottam be és közben nem láthatta a szájelkötőmtől de egy mosoly került az arcomra. Az embernek tudnia kell magán is nevetni hiszen úgy nem is tud élni. Lehet ez a kérdés sem tartozott életem legokosabb kérdései közé meg egyáltalán miért mondaná el? De akkor is kíváncsi voltam mivel ez a hely teljesen új volt nekem. De közben választ is kaptam a kérdésemre szóval fölösleges is volt de az ő dolga hogy válaszol-e még rá.
-Nagyon sok emléket... Ebben biztos vagyok és ha az lesz amit mondtál még több fájdalmat...
Mondtam sóhajtva a dolgon hiszen még mindig nem voltam talán tisztában azzal hogy mi is folyik most itt. De Közben következett egy kérdés ami kicsit szíven talált. Emberek között szinte mindig ezt a viseletet hordtam. Azért hogy az emberek ne lássák az arcomat másrészt senkit nem akartam magamhoz közel engedni mert féltem attól hogy belém látnak és ettől sebezhetővé válok. Eddig egy barátom sem olt az évek során mivel mind csak sebezhetővé tesznek. Ahogy mondják egy gyilkosnak nincsenek barátai csak célpontjai.
-Nem akarom hogy az emberek lássanak... Sőt senkinek nem akarom megmutatni az arcom... De neked Iumi talán most az egyszer levethetem...
Mondtam miközben először a szájelkötőt húztam le aztán a sisakot vettem le és előbukott a férfias vonalú arcom ami vetekedhetett egy elf szépségével is. Majd a hajam is előtűnt és ezután Iumira néztem a kezemben tartva a sisakom.
-Tessék de csak mert angyal vagy...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 9:54 pm

A kérdésére már nem igazán találtam válaszokat, mert hamarabb megadtam, mint azt gondolta volna. Bár kissé szomorúsággal töltött el az, amit mondott, mert igen, sok fájdalmat is magában hordoz ez a sok oszlop.
- Tulajdonképpen lehet, hogy egy egyszerű földinek csak egy oszlopot jelent, de ha én érintem meg, akkor érzem az oszlop lelkét. Mindent érzek, amint megérintek. Ahogy például ha hozzád érnék, ugyanúgy érzem a lélekjelenléted, a szíved dobogását, a lélegzetvételedet. Lehet, hogy a te emlékeidet már nem látnám meg, de megérezném, hogy azok kellemesek e számodra, vagy sem. Hiszen ez alapján választottak az őrangyalok mindig embertársat maguknak. Megfigyelték az életmódját, beleláttak a lelkükbe, s ha méltónak találták rá őket, akkor melléjük szegődtek - mesélem el neki. Bár én nem vagyok őrangyal, de rendelkezem ugyanazon képességekkel, mint ők, így érezhetem, amit ők is éreznek.
Amikor végül Zach arra vetemedik, hogy lehámozza magáról a sisakot és az arcát eltakaró anyagot, közelebb lépek hozzá és jól szemügyre veszem. A látvány, ami elém tárul, mosolyra késztet, majd nevetni kezdek.
- Nem értelek, esküszöm. Az emberek és mások nem úgy tesznek gyengévé, ha látják az arcod. Ahhoz nem az arcod kell látniuk, hanem gyenge pontokat találni rajtad. Az istenekre, Zach! Olyan szemrevaló vagy és ezt akarod megvonni? Mától, ha kérhetem... ha mellettem tartózkodsz, s esetleg senki más nincs a közelünkben, csak mi ketten vagyunk... fel ne merd tenni azt a maszkot, mert az istenekre mondom, elfenekellek! - elnevettem magam, próbáltam valami vicceset mondani, hogy lássam őt is egy jót nevetni. Ugyanis túl komolynak találtam, s az életben nem lehet mindenki ilyen... kell valami, ami szórakoztató, hiszen annyi sok jó van az életben. Én mindig is vidám voltam... életemben egyszer sírtam, azt is évtizedek után, most, Zach előtt.
- Gyere, elviszlek a szentélybe, te mufurc - még mindig jó kedvemben voltam. Megragadtam Zach kezét és húzni kezdtem magam után, hogy elvezessem a szentélybe.

//Innen ugyanúgy Tyropia - Éj szentélybe írj! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Angyalok fürdője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok fürdője   Angyalok fürdője Empty

Vissza az elejére Go down
 
Angyalok fürdője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A jövőbelátó angyalok laktanyája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Tyropia-
Ugrás: