Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Palota EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Palota EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Palota EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Palota EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Palota EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Palota EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Palota EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Palota EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Palota EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Assadar
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Blaide
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Syla Breeze
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Terax Inferno
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Issle Iumi
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Tira
Palota I_vote_lcapPalota I_voting_barPalota I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Palota

Go down 
+6
Deilla Satanael
Duran
Tira
Lighting Sebastian Jesse
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Palota   Palota EmptyHétf. Május 10, 2010 10:03 pm

Az egész város arannyal bevont, és a Palota az mind közül, mely kiemelkedik belőle. A városnak nincs királya, sőt vezére sem, a palota pedig mindenki otthonának mondható. Itt szállásolják el az érkező, jó lelkű vendégeket. A palotában mindennapi a gőzfürdő, s a lakók teljes kényeztetést kínálnak a vendégeiknek.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 8:09 pm

Nem is olyan rossz ez a hely. Nyugodt, csöndes. Pont amire most vágytam. Ennek már rég el kellett volna jönnie, hisz amióta előtört belőlem a vadállat, és akkor még csak enyhén fogalmaztam, azóta néhány démon felkeres és kérik hogy csatlakozzam hozzájuk. Akar a halál...
Cöh... Ha hasztalan nem kell az ember, aztán amint kiderül róla valami előnyös tulajdonság, ostromolják és nem hagyják békén. Remélhetőleg itt nem fognak zaklatni. Már ha az a vámpír fickó nem szól senkinek, de nem hiszem. Megbízható srácnak tűnik.
Az ablakpárkánynál megálltam és kikönyököltem. Az éjszaka világos volt, a csillagok csak úgy ragyogtak az égen, a hold is telin tündökölt, fényt vetítve arcomra, ahogy épp a lent békésen szunnyadó várost figyeltem. Itt az emberek többsége boldog. Mi lehet a város titka?
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 8:27 pm

Még kissé kómásan, de kikászálódtam az ágyból. Utálok felkelni, de ha nem teszem akkor nem bírok vadászni és hosszú távon vér nélkül én se bírom. Na szóval ott tartottam, hogy sikerült odáig eljutnom, hogy már a szoba közepén álltam. Rosszkedvűen körbenéztem, majd a hozzám legközelebb lévő nadrágot fölkaptam...Kerestem a felső testemre is valami ruhadarabot de egyet se találtam. Fölkutattam az egész szekrényemet, ami nem volt nehéz mivel szinte teljesen üres volt. Nem csoda, hisz mikor eljöttem nem hoztam magammal semmit, az akkor rajtam lévő ruhadarabok pedig eléggé megsínylették az utazást. A nadrágomon is több lyuk tanyázott, de az ingem még mindi
mindig nem volt meg. Csak ezt a fránya lyukas zsebkendőt találtam vagyis..Hé ez nem az én ingem darabjai? Remek..Ez se bírta sokáig, de félmeztelenül akkor se szaladgálhatok! Na de mire jó ha a szomszédodba egy újdonsült "barátod" lakik? Hát pont ezekre az alkalmakra! Mély levegőt vettem és átsétáltam (lyukas nadrágban) a szomszédos szobához. Nem kopogtam, csak egyszerűen benyitottam.
- Nicolas adj egy inget! - bevágtam magam mögött az ajtót és próbáltam nem tudomást venni a folyosón összesúgó hölgyekről.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 8:34 pm

Az öcsém hívott ide. Azt mondta valami irtó érdekeset akar mutatni. Persze vonakodva de idejöttem.
'-Tira! Tira! Ezt nem fogod elhinni!-Ordítozta az öcsém, úgy sietett oda hozzám majd mikor odaért megsimogatta Dhomurot, csodálatos nagymacskám. Egy grimasz kíséretében kérdő tekintettel bámultam az öcsémre.
'-Emlékszel Sharenre? Tudood...-Magyarázta az öcsénk. Bólintottam.
'-Állítólag van egy fia. De félig ember.-Mondta az öcsém idióta vigyorral. Hitetlenkedve bámultam rá, de azért nem mutattam ki az érdeklődésemet. A séta közben Sumho folyamatosan magyarázott.
'-Atyaaa.... ott a fickó.-Mondta Sumho vigyorogva és egyáltalán nem zavartatva magát a fiúra mutatott. Én teljesen érdektelen tekintettel néztem a fiúra. Dhomuro összeráncolta a homlokát és felborzolta a szőrét. Nem tetszett neki a fiú.
-Ő?-Kérdeztem. Valóban hasonlított Sharenre. Bizonyára azért nem ismertük a fiút mert mi a felsőbb rétegben éltünk és örökösök lévén nem érintkeztünk az alsóbb rendűekkel. Sharen is Mouhiro gyermeke volt, meg kellet vele küzdenem az erőért. Apánk úgy rendelkezett 6 gyermeke közül csak 3 kapja meg az általa összegyűjtött erőt. 2 férfi és egy nő. A harcok folyamán 2 lány ellenfelemet kellet legyőznöm...nem kell mondjam sikerült. Így a vesztesek az alsóbb rétegbe kerültek. Kitudja miért apánk még így is sokszor előnyben részesítette Sharent a másik vesztessel szemben. Valamiért szerette...de sosem tudtam meg miért.
'-Igen ő.-Mondta az öcsém vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 9:35 pm

A csöndnek lőttek. Néha bánom hogy a nyakamba szedtem ezt a vámpír srácot, ha teheti csak jár a szája. De rendes gyerek a maga módján, még ha néha bunkó is.
Megadóan sóhajtottam és előszedtem valamerről egy használható inget, ami talán még rá is passzolt. A ruhadarabot az ágyára hajítottam, én meg kimentem a szobából kicsit levegőzni a folyosóra. Jesse úgyis hamarosan vadászni megy. Nekem is kéne már? Fene tudja...
Idővel kezdtem bánni, hogy kijöttem. Két teljesen fura alak közeledett ugyanis felém, ami még magában nem gond. De a fiatalabbik, a fiú egyre csak rám mutogatott és valamit mondott a másiknak. Az ösztöneim is kezdték sugallni, vigyázzak velük. Ki tudja mit akarnak. Mostanság sok démon megkeresett különféle okokkal, de sosem lehet tudni mit akarnak épp. Ezeknek meg itt különösebben nagy erejük lehet, azért nem értem, mit akarhatnak tőlem. Mindenesetre úgyis közölni fogják a szándékukat, akár akarom, akár nem.
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 9:49 pm

- Kösz!- fölkaptam az ágyról a ruhadarabot és magamra dobtam. Nem gomboltam be, nem szerettem vesződni az ilyenekkel, és így általában a vadászat is jobban megy. Jogos, ha azt kérdezitek, hogy akkor minek veszek föl egyáltalán? a válasz is elég ésszerű: Csak. Na tehát magamra kaptam az inget, közben Nick kiment a folyosóra. Ezalatt az idő alatt alkalmam nyílt körülnézni. Az ő szobája ugyanolyan volt mint az enyém, csak egy fokkal nagyobb volt a kupi mint nálam. Bár ennek ahhoz is köze lehet, hogy nincs túl sok cuccom amit szét tudnék dobálni. A kilátást is megszemléltem, igazán szép volt, pont mint az enyém. Észrevettem, hogy a hold már magasan járt, elvigyorodtam majd megfordultam és kisétáltam a szobából.
- Hé Nick, gyere! Ma elviszlek vadászni, lassan már neked is kéne! - Torz vigyorral arcomon hátba veregettem a fiút, de egyszer csak idegen erőt éreztem, ami egyáltalán nem tetszett. Két démon közeledett felénk, egy nő és egy fiú. Mivel a vámpírokon kívül minden fajt gyűlölök, (Nick kivétel, de csak azért mert segített elintézni egy-két dolgot.) egyszerűen csak semmibe vettem őket, mint mindig. Éreztem viszont a mellettem álló félvér aggodalmát, ami úgy szint nem tetszett. Kezeimmel előrébb is toltam, ezzel kimondva, hogy nincs más választása, velem kell jönnie.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 9:59 pm

-Duchraht.-Suttogtam összeszorítva a fogaimat. A testvérem ijedten bámult rám aztán a fiúra. Épp felém akart kapni, de késő volt. Pillanatokon belül a fiú előtt termettem és torkához szorítottam egy kést.
-Szóval Sharennek született egy fia. Mindig is ilyen könnyű vérű volt. Nem értem, hogy tarthatott meg.-Mondtam ördögi vigyorral. Dhomuro a vámpírra üvöltött ezzel jelezve, hogy ehhez az ügyhöz semmi köze.
'-Tira Állj!-Kiabált az öcsém. Elindult felém de amint megmozdult már el is süvített mellette egy hihetetlenül éles penge, megvágva az arcát. Összeszűkült szemmel néztem rá mire ő azonnal megtorpant, majd újból visszafordultam a fiúhoz. Dühösen bámultam rá. Az anyja mindig is Mouhiro erejét akarta a fiának. Kiakart iktatni engem, és ezt sosem bocsátom meg.
'-Tira kérlek. Ez egy összeszűkült látásmód. Az anyja hibái nem az ő hibái!-Mondta az öcsém aggódva.
-Halgasss...-Sziszegtem a fogaim között.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyKedd Május 18, 2010 10:20 pm

A gyanúm beigazolódott, a nő egyre kevésbé tudta magát zabolázni és mikor Jesse próbált engem elráncigálni, a démon egy késsel a torkomnak ugrott. Ez már kicsit sem gyerekjáték, nagy nyugodtság kellett ahhoz, hogy ne veszítsem el a fejem. Ha előtörne a démoni énem, akkor nem tudom mi történne, de nem is akarom tudni. Talán még civilizáltan is el lehet intézni a dolgokat. De kezdjük ott, azt sem tudom mit vétettem ellenük.
Míg a nő a másik felé csapott a késsel, addig vettem egy jó mély lélegzetet és Jese-re sandítottam. Félő hogy ha nekiáll az egóját fényezni, nem ússza meg szárazon. De egyenlőre még a magam biztonságában sem voltam biztos. Nagy erőt észleltem ebben a nőben. Nagyobbat, mint valaha az anyámban.
Belenéztem a démon szemeibe, ugyanolyan határozottan, és a düh emlékeztetett valamire. Illetve valakire. Anyám volt néha ilyen, ha valaki az életére rontott. De mit csináltam én? Még mindig nem értem... De nem akartam a haragját még jobban szítani azzal, hogy ha nekiállok a késsel bíbelődni, jó az oda, amíg semmi nem történik. Úgysem tud tárggyal ártani. De más eszközzel is csak nagy megerőltetéssel.
Mikor a fiú mondandója félbeszakadt, pillanatnyi csönd állt be, amit kihasználtam egy kis "baráti csevejre".
- Mit akartok tőlem? Anyám már rég meghalt. - kérdeztem a hallottak alapján felmért információból.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 7:15 pm

'-Ne mozduljon.-Mondta az öcsém a fiúnak és lassan elindult felém. Az öcsém odaért hozzánk és a vállamra tette a kezét.
'-Tira nem fogod megölni. Sharen már halott. Nincs értelme. Kérlek.-Mondta az öcsém a végén már suttogva. A hangja nem remegett de éreztem a félelme bűzét. A kezem remegni kezdett, kis híja volt, hogy nem vágtam meg a fiút. Elvettem a torkától a kést és lehunytam a szemem. Nagyon tisztán emlékeztem Sharenre, ez a fiú hasonlított rá. A fájdalmas emlékek rohamát akartam elfojtani azzal, hogy lehunyom a szemem. Akkorra Dhomuro már nem szorította sarokba a vámpírt, a testtartás alázatossá vált. Az orrát a kezemhez nyomta, hogy megnyugtasson. Az öcsém a fiúhoz sétált így közénk állt.
'-Szerencséd van hallod e... Ezek a pengék simán levágták volna a fejed, az ezek okozta sebből már nincs gyógyulás.-Mondta az öcsém. Hibátlan arcbőrén még mindig ott éktelenkedett az a seb, amelyet az imént én okoztam a felé dobott késsel.
'-Bocs. Nem tudtam, hogy így reagál.-Mondta mentegetőzve.
'-Mellesleg...mi a neved?-Kérdezte tenyérbemászó vigyorral. A szemem már nyitva volt, de nem néztem a fiúra. Leguggoltam Dhomurohoz és átöleltem a nyakát. Előbb még fenyegető vad voltam, most pedig ártatlan megtört kislány ként viselkedtem.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 7:36 pm

Úgy látszik nem kell semmit sem tennem. A két démon figyelme egymásra irányult, a fiú folyton vagy kért, vagy magyarázott. Éljen, most ennek örüljek? Pár másodperccel meghosszabbodik az életem. Bár nem mintha nem éltem volna háromszor annyit mint egy ember, de még elég fiatal vagyok a halálhoz. Még ha az élet sokat egyenlőre nem ér. Na jó, ne legyünk ennyire pesszimisták, még a végén önként felajánlom magam egy kis gyakorlásra.
A fiú közben valahogy lebeszélte társát a gyilkolászás örömeiről, én is fellélegezhettem. Nem arról lenne szó, hogy félnék, ez egyfajta automatikus reakció. De jól esett ismét szabadon venni a levegőt.
A démon nő megnyugodott és az idővel meghunyászkodó nagymacskáját kezdte simogatni. Így már sokkal barátságosabb kinézetük volt, míg a fiú kezdett egyre bosszantóbbá válni. Hálásnak kéne lennem, így inkább lenyeltem a beszólást, amit a nyálas viselkedésére mondtam volna. Inkább kis mosolyszerűség jelent meg a szám sarkában, aztán válaszoltam.
- Nicolas.... Nicolas Wormer. - nem nyilvánítottam a nevemnek túl nagy figyelmet, így eképp folytattam - De ti tényleg ismertétek az anyám?
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 7:46 pm

Amint meghallottam a nevet úgy pattogott a koponyámban mintha szét akarná feszíteni. A szám kiszáradt, megpróbáltam nyelni egyet. Óhatatlanul kikerekedett szemekkel bámultam a fiúra. Nicolas Wormer.
-Nicolas...-Suttogtam alig hallhatóan. Az öcsém is levegő után kapkodva bámult a fiúra, eltartott amíg megbírt szólalni.
'-Te tényleg Nicolas Wormer vagy?-Kérdezte az öcsém hitetlenkedve.
'-Akkor te...te vagy...-Mondta az öcsém de felpattantam és félbeszakítottam.
-Nem!- Ordítottam dühösen.
'-Tira tudni...-Az öcsém próbált megnyugtatni de ez már tényleg sok volt.
-Akkor mond csak Nicolas, ismerősek ezek a nevek? Minou, Ahnet és Ghodu.-Mondtam egyenként kiemelve a neveket. Úgy ejtettem őket ahogy a démoni nyelvben beszélünk, pontosan azzal az akcentussal.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 7:53 pm

Hoppá, ennyire felkeltette volna a figyelmüket a nevem? Most kezdhetek töprengeni, miért is. Ugyanis gőzöm nem volt róla kik ők, talán csak néha láttam valamelyiküket, de mivel nem voltak annyira fontosak a számomra, így csak pillanatnyi képekké váltak a tömegben.
A fiú egyre csak hajtogatta, hogy én tényleg Nicolas Wormer lennék-e. De miért olyan nagy dobás ez? Nem szuperhős vagyok, akinek emlegetik a nevét. Én egyszerűen egy magányos vadász vagyok és kész.
A három uralkodói név már ismerősebb volt számomra. Emlékszem, mekkora hír volt, ha egyik-másik tett valami kis apróságot a népe számára, bár azt is csak az alattvalójuk intézte el, hisz őket nem érdekli semmi, csak saját maguk. Legalábbis szerintem.
- Igen, ismerem. Én is éltem a démonok közt egy ideig, míg nem száműztek onnét. De most mi olyan furcsa a nevemben? Elmondaná valamelyikőtök?
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 8:05 pm

-Te. Te nem tudod?-Kérdeztem továbbra is a döbbenetemmel küszködve.
'-Aha. Tanácsi titoktartás. Mekkora egy.-Mondta az öcsém. Esküszöm már majdnem káromkodott. Gratuláltam volna neki.
'-Én vagyok Minou.-Mondta az öcsém lelkesen és harsányan.
'-Ghodu első jegyese vagy. Téged jelölt ki a Tanács Ghodu domináns párjának. De amint kiderült, hogy nem vagy tiszta vérű démon, azonnal töröltek a listáról. Azóta Ghodunak 6 jegyese volt. Ebből 5-öt megölt, éppen járatja a hatodikat. -Mondta az öcsém egy torok köszörülést követve. Nem tudtam kimondani, nem akartam kimondani, hogy én vagyok Ghodu. Ő nem tudhatta, hiszen az alsóbb rendűek nem láthatták az uralkodó jelölteket. Csupán ezek az elnevezések mérhetetlen hatalommal bírtak fajtársaink körében. Ez elég volt nekik, hogy hidjenek bennünk, hisznek Mouhiro döntésében.
'-A bátyám pedig Ahnet.-Mondta továbbra is büszkén az öcsém. Tudtam, hogy amíg nem adok rá engedélyt nem árulja el, hogy én vagyok a középső testvér. Áldottam az isteneket, hogy eddig nem szólítottam öcsémnek. Ahogy Nicolast néztem megértettem miért őt választották első számú, domináns páromnak. Abszolút a zsánerem volt, az álmaimban szereplő férfi. Úgy halottam az erőink is hasonlítanak, túl sok mindent halottam.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 8:30 pm

- Mit nem tudok? - kérdeztem vissza kelletlen, de a srác félbeszakított és magyarázni kezdett. Előbb a tanácsukról beszélt majd magáról, hogy ő Minou. Valahogy kinéztem belőle. Ugyan nem való jellemileg egy irányítónak, mert kissé bohóc és komolytalan, de megteszi. Leggyengébb láncszemnek illik oda. Ha már az erejét vizsgálgatom, akkor jó egy fokkal gyengébb nálam, ha nem lenne különleges képessége, azt mondanám, könnyen legyűröm. De ahogy az előbb azt a nőt lenyugtatta, arra tippelek jó manipuláló.
Ahogy folytatta, elvonta a figyelmem egy aprócska dolog. A többi jegyes különösen nem érdekelt, azoknak úgyis annyi. Inkább az előbb elkezdett mondat eleje foglalkoztatott. Én jegyes voltam? És miért nem tudok erről? Még ha csak listás voltam is... Jó, nem mintha különösebben érdekelne, mert utána meg kidobtak mint valami rühes macskát...
Minou folytatta a bátyjával, de a további magyarázása nem kötött le. Inkább végig a nőt szuggeráltam. Valami őrült ötlet azt sugallta, hogy ő lesz a harmadik. És ezt nem is röstelltem megkérdezni.
- Ha már a testvéri kapcsolatoknál tartunk, akkor nem te vagy Ghodu? - kérdeztem egyenesen a szemébe nézve. Az öccséről egy pillanatra el is feledkeztem, lehet kicsit sértőn is... de ez van. Én választ akartam, méghozzá azonnal. Az is elég baj, hogy egy ilyen dolgot ennyi ideig eltussoljanak.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 8:38 pm

Most már tényleg bíznom kéne abban a nyomorult tanácsban. Az erőm és a tanács tökéletesen választott. Legalább is a lista elsőt biztosan. Jó észjárású fiú volt, egyre inkább meggyőződtem róla, hogy vezetőnek való. Jesszusom...mi van velem?! Biztos az öcsém szórakozik velem és manipulálja az érzéseim. Ha ő az nagyon meg fogja bánni. Vetettem rá egy pillantást, de még csak nem is rám nézett. Az ötlet elvetve, akkor csak rossz napom lehet.
-Én vagyok Ghodu.-Mondtam egy sóhaj kíséretében.
'-Biza. De jobban illet volna rád a Maghon név.-Mondta vigyorogva az öcsém. A vállába ütöttem egy kicsit jelezve, hogy igazán leállhatna. Maghon annyit tesz dühös. Oké, kicsit morcos vagyok ma de ez nem csoda. Jó, sokszor vagyok morcos de van rá okom. Ha egy ilyen hülyével járkál az ember óhatatlanul elkomorodik. Valaki oldalba bökött, az öcsém. Pontosan azt a tekintet vágta. Idiótán vigyorgott és húzogatta a szemöldökét. Csak azt akarhatta mondani, hogy na, milyen a pasi? Néha úgy éreztem az öcsém meleg...
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 8:54 pm

- Hát akkor engedj meg egy kérdést... - szólaltam meg mosolyogva. A többi öt jegyest elnézve vajon velem mi lett volna? - Engem is eltetettél volna láb alól? Mert a többi úgy végezte.
Ez a kérdés muszáj volt, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Most nagy azért nézett engem annyira mert szimpatikus vagyok, vagy pedig mert éppen azt nézi, hogyan használhatna céltáblának. De inkább az előző, ugyanis az öccse idétlen viselkedésére jó nagyot odavágott neki. De miért van az, hogy egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy ez a srác nem normális? Ha nekem lenne ilyen testvérem, már rég alulról szagolhatná az ibolyát. Csodálom hogy ennek a nőnek még van hozzá türelme.
Tényleg mi lett volna ha mégis megfelelek? Furcsa ezzel a gondolattal eljátszadozni. Akkor az a sorozatos balszerencse nem következett volna be, most még mindig ott élnék, ahol kiskorom óta egy ideig. Lehet egész jól kijönnénk. De az is lehet, hogy folyton veszekednénk. Elvégre elég szeszélyes. Kitudja... Ez már amúgy is csak egy ábránd marad.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 9:09 pm

-Nem hiszem. Akkor még naiv voltam. Talán letudta volna nyomni a tanács a torkomon, hogy a párom legyél. De miután eltűntél elhatároztam, hogy egyedül fogok uralkodni. Úgyhogy nem érdekel ha világ legszebb és leglenyűgözőbb erővel rendelkező démonát is állítják elém, ha nem áll magától odébb majd én segítek neki.-Mondtam komolyan.
'-Ja a hülye egyeduralmas terve. Nem értelek... semmi értelme. Nő egyedül nem uralkodhat. Hülyeség az egésznek semmi...-Mondta az öcsém de ebben a pillanatban már el is hallgatott. A könnyed beszélgetés helyét azonnal a feszültség vette át. Sumho azonnal kiengedte az erejét, én persze viszonoztam. Az öcskös néha igazán elfelejti, hogy az ő ereje negyed akkora sincs mint az enyém. Talán hozzájárult ehhez az is, hogy Sumho egyszerűen alig gyilkolt meg 1-2 embert életében. Nem szív el energiákat így nem növekszik az ereje. Sumhot hátralökte az erő hullám amit felé küldtem és megégette a kezét. Szó szerint harmad fokú égési sérülések keletkeztek a karján amivel eltakarta az arcát. Démon nyelven beszéltem hozzá, azt mondtam " soha többé ne merészelj ilyet mondani, különben esküszöm apró cafatokban tépem le rólad a bőröd!". Az öcsém azonnal felemelte a kezeit jelezve, hogy oké megértette. Amint a földre csöppent egy kis vér a karjáról ő eltűnt. Felszívódott. Hazament panaszkodni anyucinak. Megrántottam a vállam és Nicolasra néztem.
-Kár, hogy nem vagy teljesen démon.-Jelentettem ki nemes egyszerűséggel.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 9:28 pm

Az öcsi beszólása után egyre feszültebb lett a levegő. Mintha itt épp kitörne valami testvérháború, vagy legalábbis olyan volt. Tira, hisz már korábban emlegették a valódi nevét valósággal felnyársalta az öccsét a tekintetével.
De Sumho sem hagyta magát, igaz hasztalan próbálta fitogtatni az erejét, sokra nem ment vele. Tira kiterjesztette a saját erejét, amit én is éreztem, noha bennem nem tett kárt. Nocsak, nem is sokkal erősebb, mint én. Különben már úgy jártam volna, mint az öccse. de Jesse kénytelen volt valahogy védenie magát. Tényleg, róla teljesen megfeledkeztem.
De az események már megint elvonták a figyelmem. Sumho kisebb égési sérülésekkel eltűnt, így már csak hárman maradtunk és a "cica". De hogy tudjak már véleményt mondani Tira előbbi megjegyzésére...
- Látod, azt én is sajnálom. Bár van mikor nem hiányzik. Azért ha az erőm felülkerekedik rajtam, én magam sem tudom mi fog történnem. Nagy erőm van, érzem, csak irányítani nem tudom még. Magamtól nehéz.
Míg beszéltem, egy újabb gondolat ütött fel a fejemben, amit megint csak közzé is tettem.
- Szóval azt mondod csak belekényszerültél volna? Ha azt vallod, akkor miért bánod, hogy nem vagyok teljesen démon? Mégsem vagyok olyan csapnivaló? - egy kis önbizalom, az bőven van bennem.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 9:36 pm

-Milyen démon az akin felül kerekedik a saját ereje?-Kérdeztem egy grimasz kíséretében.
-Nem csak a Tanács választja ki a dominánst számomra hanem a spirituális energiám is. Azaz akár tetszik akár nem, az erőm bizony zsánert is választ.-Mondtam megrántva a vállam. Miért ne mondanám el, nem tudom miért irulnak-pirulnak ezeken a dolgokon a lányok. Megtanultam már, hogy mondjam ki a dolgokat úgy ahogy gondolom.
-De mielőtt még belelovalnád magad szólok, hogy ez fordítva is igaz. A te spirituális energiád is kiválasztott engem. Ha ez nem történt volna meg akkor bizony a tiltó listán lettél volna. Az elért helyed pedig az energiák vonzalmának mértékét határozza meg. Nem kell hozzá zseninek lenni, hogy kikövetkeztesd mekkora volt. -Mondtam majd sóhajtottam egyet. Dhomuro közben leheveredett a földre de azért figyelte mind a két férfit. Végül egy nagy ásításra telt tőle, ennyit a védelmezésről.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 9:46 pm

- Szégyen vagy nem, nekem senki nem mondta mit és hogyan csináljak. Magamtól pedig nehéz rájönni a spirituális energia kisze-kusza rejtelmeire. Fogadjunk te se tudsz mindent az erődről. Mert nagy, mint az enyém. Csak neked ott volt mindenki, segítettek ha kellett. Nem volt így nehéz rájönni mindenre. És akkor te még tisztában is voltál azzal a ténnyel kezdettől fogva, hogy milyen képességeid lesznek. Az én esetemben teljesen más volt. Anyám meghalt, a démonok kizártak a világukból, egy szimpla vadásszal meg sokra nem mentem. Ugyan nincs bennem tisztán emberi vér, mivel apám elvileg istenektől származik, mégsem tudom magam hova sorolni. Se ilyen nem vagyok, se olyan.
Tira magyarázására kicsit meglepetten reagáltam. Még hogy az én energiám? Ugyan már, akkor valamit csak tudnom kellett volna. Vagy az ilyen magától történik és észre se vesszük? Ez érdekes elmélet. De sokat nem is tudok róla. De az egész szokásuk kezdett érdekelni.
- Furcsa egy társválasztási szokás, én általában nem eszerint döntök. Ha egyszer nekem valaki nem kell, akkor nem kell, ha kell, akkor meg nem szoktam csak úgy meghátrálni. De van nekem még lehetőségem visszajutni oda? - és igen, még is csak megkérdeztem. Pedig rég elhatároztam, többet oda be nem teszem a lábam. Mégis, most hirtelen honvágyam lett.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 9:55 pm

-Először is Sharen annyira nagyra volt magával mindig is. Csodálom, hogy nem magyarázott el neked semmit, bár úgy vélem megrémíthette az erőd. Mivel ő egy senki volt.-Mondtam dühösen, de aztán inkább lecsillapodtam.
-Másodszor. Nem tudtam milyen erőm lesz, minden képességgel rendelkező Dansakanak más az ereje. Soha egy démonnak se volt még egyforma ereje. Így engem sem készítettek fel rá mi történik miután újraszületek. Na már ha feléledek és nem halok meg örökre. Szerinted?!-Magyaráztam.
-Tudod ha valaki uralkodó lesz az nem választhat. És ha valakit kiválasztanak egy uralkodó párjának az pedig csak röpdös az örömtől és természetesen készségesen a szolgálataimra áll.-Mondtam elégedetlen grimasszal.
-Elég kényelmetlen helyzet. De tudod mit? Segítek neked, megtanítom, hogyan tartsd kordában az erőd. Hogy legyél vele harmóniába. Hogy használj fel megfelelő energiát úgy, hogy ne pocsékolj. Hogy légy hatékony. Nagy erőd van igaz, de nyers. És ez talán veszélyesebb mintha valakinek nincs fegyvere.-Mondtam közben a kezemmel mutogatva. Aztán gyorsan abbahagytam, hiába az öcsém ilyen hatással van rám.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 10:15 pm

- Jól van értem. - válaszoltam nemes egyszerűséggel, mikor Tira kicsit kikelve magából mondta a szabályaikat. Fogjuk rá, én nem az uralkodói sorban éltem, nem tudom mik a szabályaim.
- De ha lehetne, az anyámat ne így emlegesd. Lehet hogy gonosz volt, de valamennyi ideig ő nevelt. Hogy az önfejűségében meghalt, az már nem az én bajom. De akiket szeretett, ahhoz jó volt. Az egy dolog hogy félt az erőmtől. Úgy látszik anyám nem kapott elég erőt Mouhirotól, de bennem valamilyen szinten megtalálható. - tényleg, Tirával még rokonok is lehetünk? Hisz ő is Mouhiro leszármazottja. Vagy én másképp vagyok?
- Mi nem vagyunk véletlenül rokonok? - ezt muszáj volt megkérdeznem, egyszerűen kíváncsivá tett ez a kusza családi vonal. Érdekes egy família.
- Máskülönben meg köszönöm, hogy segítséget ajánlasz, hisz ha nem is reménytelen eset az enyém, de elkél egy szakember. - nem tudom miért, de minél tovább érzékelem az erejét, annál rendesebb személynek látom. Ez csak az én benyomásom?
- A kezdeti letámadás óta egész jó kis beszélgetés alakult ki. - ezt kis mosollylj jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 10:26 pm

-Az anyád nem az apám gyereke. Nincs semmi közöm hozzá, bele is halnék ah így lenne. Mouhiro teremtett magának egy tökéletes gyermeket, mert a sajátjaival nem volt megelégedve. Még arra is esélyt adott, hogy ő uralkodjon a jogos örökösök helyett. Imádta. Folyton róla beszélt hiszen megteremtette magának az általa tökéletesnek tartott gyermeket. Sharen viszont kicsapongó volt, arrogáns, azt gondolta bárki felett ítélkezhet. Miután átestem a szertartáson Sharen nem tágított, folyton ő akart az utód lenni. Gyűlölöm.-Mondtam őszintén. Tényleg mérhetetlenül gyűlöltem. Ha tehettem volna én öltem volna meg.
-Nos..igen.-Mondtam egy halvány mosoly kíséretében. Ma ez volt az első mosolyom. Igen nem szoktam sokat mosolyogni de ennek meg van az az előnye, hogy az arcomon egy aprócska ránc sincs. Najó, ne túlozzunk, gesztikulálok én rendesen csak nem mosolygok annyit. Ennyi az egész.
-Ez is a kapocs oka...-Mondtam gondterhelten.
-Sajnálom, hogy megtámadtalak. Mostanában valahogy nehéz uralkodnom az indulataimon. Rátett még egy lapáttal, hogy megtudtam annak a fia vagy aki megkeserítette az életem. Sosem lehetett olyan apám mint neki. Sosem gondolta, hogy bocsánatot kéne kérnie. Annyira arrogáns volt. Tudom, hogy az anyád de egyszerűen ez az igazság. Tönkretette a gyermekkorom.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptySzer. Május 19, 2010 10:39 pm

- Szóval csak amolyan mestermű volt? Ahhoz képest egész jól visszaütközik apád erejének egy része bennem. Anyám majdnem annyi erőt kapott mint te, csak nem tudta még kibontakoztatni sem. Nálam ez már megvan, csak a rendes használatát nem sajátítottam el. De csak mert idáig azt se tudtam mi fán terem ez a féle energia.
Tira mosolygott. Jól láttam ezt? Egy ilyen morcos nőszemély mosolyog csak úgy? Hát elég nagy hatással lehet rá az az energia. Úgy látszik azért én nem fogok könnyen kilógni a képből. Még ha akarok sem. De most valahogy semmi kedvem. Olyan kényelmes ez így... Furcsán jó a hangulatom, talán ezt is a kapocs teszi? Még a végén kiderül, hogy muszáj visszamennem oda, ahonnét kiutáltak. Hmm... a sors fintora.
- Anyám a halálával az enyémet is tönkretette. Azóta valahogy nem találom a helyemet sem. Folyton csak probléma problémára halmozódik. Már jól esne egy kis felderülés, és akkor hol találom meg? Hát persze hogy itt. Valahogy az energiakapocs által vonz a közelséged. - gratulálok Nicolas, egy újabb őszinte bevallás.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota EmptyCsüt. Május 20, 2010 8:46 pm

Kissé meglepődtem Nicolas érzelem nyilvánításán főként, hogy jó magam is Gy éreztem. Persze ezt nem mutattam. Úgy hiszem túlságosan fájt volna.
-Akkor. Segítek neked kibontakoztatni az erőd.- Mondtam Nicolasnak, Dhomuro feltápászkodott a földről és Nicolas lábához sétált majd hozzádörgölőzött a fiúhoz. A nagymacskám mindig az én érzéseim alapján viszonyult az ismeretlenekhez. Reméltem, hogy ez azért nem árult el, mások számára csak nem olyan nyilvánvaló.
-Gyere Nicolas.-Mondtam a fiúnak és elindultam a palota kijárata felé. Jobb ha nem egy ilyen zzúfolt helyen edzünk.

//Sziklarengeteg//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota Empty

Vissza az elejére Go down
 
Palota
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: