Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Dombtető EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Dombtető EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Dombtető EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Dombtető EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Dombtető EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Dombtető EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Dombtető EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Dombtető EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Dombtető EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Assadar
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Blaide
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Syla Breeze
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Terax Inferno
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Issle Iumi
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Tira
Dombtető I_vote_lcapDombtető I_voting_barDombtető I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Dombtető

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Dombtető   Dombtető EmptyHétf. Május 10, 2010 10:02 pm

A városon belüli dombtető. Az itt élők csak A meditálás mennyországának nevezi ezt a helyet, mivel legtöbbjük csak azért jön ide, hogy felfrissítse magát a meditációkkal. Azért pont itt, mivel ez a város túlsó részén van, elzárva a zajoktól. Viszont az itt hallatott hangokat tisztán lehet odalent hallani akkor, ha kiabálnak, így figyelmeztetni is tudják az embereket, ha valami veszély fenyegeti őket. Néha a gyerekek játszadoznak el itt vidáman.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyPént. Júl. 09, 2010 4:21 pm

Duran leszállt a dombtetőn, s körbenézett. Határozottan érezte a lány illatát. Sőt mi több, mintha most is őt nézné. Körbenézett, s észrevette Naelt, aki a eléggé fenyegetően nézett rá.
*Uhh, apám, most megint miért néz már rám úgy, mint akit megölne, de nem teheti? * - nézett bambán a lányra, majd elindult felé.
- Figyelj, Nael, beszéljük ezt meg normális em.. angyalokként. Tedd el a kaszádat, és igérem és sem repítek beléd egy villámot sem. - mosolyodott el, majd még egy lépést tett a lány felé. Látta az arcán, hogy talán célba ért a kérése.
- Szóval... miért is jöttél a palotába? Hogy kicsalj onnan? - kérdezte nyugodtan és mégis határozottan.
- Miért nem ott öltél meg Nael? - nézett a lányra kiváncsian, miközben óvatosan közelebb ment hozzá. Emlékezett még a dühkitörésére, mikor megpróbált a közelébe férkőzni és mondhatni elég balul ütött ki. Még most is fájt a karja, s hát nem örülne neki, ha még egyet kapna.
Vissza az elejére Go down
Deilla Satanael

Deilla Satanael


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. May. 28.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:42 pm

A palotából egyenesen a dombtetőre vezetett az útja. Leült s kissé meditálni kezdett. A szemét lehunyva várt rá. Érezte, hogy jönni, fog, csak idő kérdése volt az egész.
Egy 10 perc elteltével meg is érkezett. Kinyitotta a szemét, s őt kezdte figyelni.
- Mire észre veszel, kipusztul a világ. - felkapta a kaszát, s elindult felé.
*Szóval angyal módjára akar beszélni? Oké. Akkor beszéljünk úgy. * - mosolyt erőltetett az arcára, de abból percek alatt valamiféle undorral teli fintor lett.
- Miért mentem oda? Mert arra jártam, és éreztem a te rothadó szagod. - köpködte felé a szavakat.
- Hogy miért? Mert a drága égiek nem engedik! - mondta kicsit élesebben. Nyugodt akart maradni, így hát vett egy nagy levegőt, majd szép lassan kifújta. Észre sem vette, hogy a fiú egyre közelebb jön hozzá.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyVas. Május 12, 2013 12:37 pm

- Ugyan, nem kell megmentened. Egyébként is kölcsönösen vigyázunk egymásra, nemde? Angyal vagyok, nem halandó, ha elfelejtenéd - magyarázom neki. Az angyalok egyébként is kevésbé sebezhetőbbek, mint egy halandó, bár attól függ, hogy kivel szemben. Nekem ellenségeim ugyanúgy a démonok és a lidércek; ugyan a démonok ellen tudnék is tenni valamit, de a lidércek kívülállók, nem tartoznak semmilyen szervezethez, csupán a maguk világát élik attól függően is, hogy Fraunak szolgálnak.
Megragadom Zach karját, majd lerepítem a földre, egyenesen Rebandirba, a dombtetőre. Azt mondják, ezen a dombon meditálnak a nagy mesterek is, s ezt a helyet használják a csaták kikiáltójaként, valamint a békefenntartásért és szónoklatokra is. Nem mintha olyan sokat kellene tenni a békéért, hiszen itt mindenki békés, náluk minden fél egyenlő, legyen az angyal vagy démon, ember vagy állat, mindenkit szívesen látnak, aki nem töri meg ezt a békét, s nem szándékozik kárt tenni birodalmukban.
- Most itt vagyunk az Ősök városában, Rebandirban. Nem tudom, hogy jártál e már erre. Fáradt vagy? Elvégre már egy teljes nap letűnt előttünk - mosolygok, majd újonnan megfogom Zach kezét, s levezetem a dombtetőről, bár itt a domb alján inkább átkarolom, hogy kedves, békeszerető kalandoroknak tüntessem fel magunkat, elvégre azok vagyunk. Egy öregember, pontosabban szerzetes felé vezetett utunk.
- Jó estét, atyám. Hogy van ma? - tulajdonképpen ismertem ezt az embert, mint ahogy majdnem mindenki mást, hiszen életem során sokszor megfordultam erre. Attól függetlenül, hogy bukott lettem, őket soha semmi aranyért, hatalomért nem sebeztem volna meg, olyan békeszeretőek, s ezt szeretném, ha így is maradna. Az öreg felnéz rám.
- Issle, leányom, te vagy az? - csodálkozik, majd gyengéd mosoly jelenik meg az arcán. Én ugyanilyen mosollyal a kezeim közé fogom ráncos kezeit, s egy apró csókot lehelek rá.
- Igen, atyám. Egy szívességet szeretnék kérni. Azt mondtad, atya, hogyha erre járok, szívesen fogadsz, s számomra mindig biztosítasz helyet - kezdem ezzel, ahogy elindul, s mellette haladok az ő tempójában.
- Igen, leányom, mint ahogy most is. Legyetek a város vendégei - mosolyodik el, majd elvezet minket az aranyozott úton végig a palota felé.
- Mesélj, atyám! Mi történt idele, míg nem láttam arcod? - érdekelt a történet, elvégre nem voltam itt egy jó ideje.
- Ó, leányom. A béke még mindig honol földünkön, ha látnád, milyen szorgalmasan építkezünk! Azonban már ide is elértek a sötétség karmai, gyermekem. S tudod jól, hogy nem alkalmazunk fegyvereket, s nem szeretjük az erőszakot. Frau a városon falain kívülre tűzlényeket állított, így nekünk meg kellett erősítenünk a falainkat. Már kevesebb vándor jár erre, de ha mégis találkozunk valakivel, azt elszállásoljuk, ha nem ártó lélek - szóval már itt is dulakodnak a sötétség erői. Sóhajtottam.
- Ne aggódj, atyám. Mellettünk mindenki biztonságban lesz - tovább vezetett minket, be a hatalmas aranyhomokszín palotába.
- Innen már tudod az utad - intett, majd tovább engedett.
- Gyere, Zach.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptySzer. Május 15, 2013 7:07 pm

-Nem terveztem hogy meg kellene hogy mentselek bár egyszer majd sort keríthetünk rá mert végül is ki tudja mit hoz a jövő. Nem felejtettem el hogy angyal vagy szóval még lehet hogy neked kell majd engem megmentened.
Mondtam neki miközben arra készültem hogy visszatérünk az emberek világába és már elkezdtem a sisakom és a szájelkötőmet is felvenni. Tudtam hogy nem szereti ha ezt viselem de csak is akkor veszem le ha kettesben leszünk máskor nem szándékozom. Majd amikor megfogta a kezem már tudtam hogy visszatérünk az emberekhez és egy dombtetőn találtam magunkat. A dombtető ismerős volt jártam már erre persze sok domb van a világon de ez ismerős volt mert már jártam itt de nem jutott eszembe a hely neve csak akkor amikor Issle kimondja hogy hol is vagyunk.
-Igen jártam már itt a vándorlásom során. Ez a hely mindig is tetszett hogy itt örökké a béke honol és az emberek inkább csak védekeznek minthogy támadjanak.
Mondtam neki miközben a városban gyönyörködtem és közben egy kicsit meglepett hogy átkarol és egyből oda is pillantottam de a pillantásomat egyből megpróbáltam elkapni mintha már hozzászoktam volna az ilyesmihez. Az igazság az hogy egyáltalán nem és szokatlan volt ez nekem annyira hogy el is akartam először kapni a kezemet. Nem értem hogy miért kellet ezt mivel biztos sok fura szerzet megfordult itt szóval minket se néztek volna ki ha nem így jövünk ide.
-Hát szó mi szó kimerített ez az ide oda ugrálás.
Mondtam miközben egyfolytában csak mellette mentem és csendben voltam mivel nem akartam semmibe se belebonyolódni. Igyekeztem ahhoz az énemhez visszatérni aki azelőtt voltam mielőtt megismertem volna Iumit. Persze csak azért mert mások is voltak a környéken és nem akartam hogy valaki is akár megismerjen vagy hasonlók. Amikor itt jártam némának hittek és igyekszem ehhez visszatérni. Miközben pedig Issle az atyával beszélget én kettőjük mögött haladok az ő tempójukban de mindig egy lépéssel lemaradva. Közben figyelmesen hallgatva őket miközben egy dolog megragadta a figyelmem. A tűzlények... Ezeket talán elintézhetem nekik némi haszonnal de ekkor beugrott hogy társam is van már. Szóval ezt meg kell hogy beszéljem Isslével is aki nagy valószínűséggel nem akar majd fizetséget elfogadni a város lakóitól szóval ki kell találnom valamit. Mivel egy angyalnak semmit nem jelent az arany vagy is nem sokat de nekünk muszáj hogy többet jelentsen de én lennék a legboldogabb ha nem kellene semmit sem jelentenie. Közben pedig követtem Isslét mikor szólt nekem hogy jöjjek után és mikor senki nem volt a közelben akkor kezdtem csak halkan beszélni.
-Itt vagyok de majd meg kellene beszélnünk pár dolgot...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptySzomb. Jún. 22, 2013 2:13 pm

Ahogy az atya eltűnt a látókörünkből, felvezettem Zachet egy széles aranyhomokkőből készült lépcsőn, majd egy képekkel kirakott folyosón, még egy lépcsőn, majd megálltunk egy ajtó előtt. Benyitottam. A rebandiri nép híres volt arról, hogy a palota minden szobája fényűző volt, ahogy ez is. A szoba közepén a fal mentén állt egy smaragdzöld baldachinos ágy, előtte egy hatalmas ládikóval, amelyben minden bizonnyal kelmék ékeskedtek; a szoba közepén egy ókori fürdő állt márványból, s vele szemben egy olyan hely, ahonnan kijuthattunk a szabadba az erkélyre, ahonnan leláthatunk a városra. Itt selyemfüggönyök díszítették az oszlopokat, párnázott ülőhelyek, ami akár fekvésre is alkalmas. Adódott még egy asztal egy kényelmes székkel, és még egy asztal, ahol előre kínált gyümölcsök szolgálták fel magukat az éhes vendégeknek, mellette borral és kupákkal.
Beléptem a szobába, s azonnal a borra vetettem magam: öntöttem belőle magamnak az egyik kupába, majd a másikba is, és Zach felé nyújtottam.
- Szomjas is lehetsz. No meg sokkal könnyebb lesz beszélned így. Mit szeretnél? A tűzlények? - valahogy kezdtem sejteni, hogy róluk lehet szó, elvégre Zach egy vadász, s nem lankadhat a figyelme, az ilyenekre meg különösképpen felkapja a fejét.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptySzomb. Jún. 22, 2013 3:35 pm

Követtem a szobába, de arra nem készülhettem fel ami elém tárult. Ilyen kényelemben még sosem tengettem a napjaimat, mondjuk szükségem sem volt rá sosem, én jobban szerettem a vadont vagy a kis falusi fogadókat. Nem utolsó sorban pedig az ilyen helyeket nem engedhettem meg magamnak, de nem is akartam. Közben már fel is értünk és ki is töltöttek nekem egy pohár bort. Sosem szerettem az alkoholt, mivel rontották a képességeim akár egy pohár bor is. Nemes gesztus volt a részéről de megfogtam a kupámat és visszaöntöttem a tartalmát a boros kancsóba.
-Nem szeretek inni és ez még nem az ünneplés ideje... A figyelmem sem lankadhat, ha a tűzlények fenyegetése valós.
Mondtam megmagyarázva a dolgot, amit reméltem nem vesz sértőnek miközben ledobtam a sisakom és a szájelkötőmet az asztalra és helyet foglaltam a széken, miközben kivettem egy almát a gyümölcsök közül. Amit méregettem egy ideig majd elkezdtem lassan megenni.
-Nem egészen a tűzlények zavarnak... Nekünk vadászoknak van egy eskünk amit a barátok tesznek egymásnak. Ez pedig így hangzik: A barátunk bűnét nem vágjuk a képébe, és tudni kell megbocsátani, nem csak kötelességből megmenteni. Ha pedig beszél hozzád, a szemébe nézel, hogy megígérd, többé nem hagyod el. Ha szégyelli a múltját, te nem hozod szégyenbe, ha ő nem adja el a barátságát, te sem árulod el az övét. Ha legörnyednek a vállai, nem háborgatod. Ha igaz barátra lelsz az életben, mindent megteszel, hogy kiérdemeld. Ha egyszer kinyújtja feléd a jobb kezét, azt a kezet többé nem engeded el.
Mondtam neki miközben végeztem az almával. Majd egy kicsit néztem őt mit szól ő mindehhez.
-Én ehhez fogom tartani magamat neked nem muszáj, mivel nem vagy vadász de ha gondolod te is megfogadhatod...
Majd kicsit elterelődött a gondolatom a kérdését illetően. Valóban érdekeltek  a tűzszörnyek mert ez volt a hivatásom és nem térhettem ki előle akárhogyan is a véremben volt ez.
-A szolgálatomat akarom teljesíteni ezeknek az embereknek... Mert így vagy úgy valamennyien szolgálunk, és ha kivívjuk, hogy igaz szívvel véshessék fel a sírkövünkre, hogy ezt hűséggel tettük, akkor mást már nem is kell hozzátenniük. Mert tudom hogy ezzel mindenkinek szolgálok itt... De mit szólnál hozzá hogyha levadásznánk azokat a szörnyeket? Talán még egy kis fizetséget is kapunk de nem ez amiért teszem ezt...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyHétf. Jún. 24, 2013 11:32 pm

A bort visszautasította, de csak vállat vontam, hogyha így állunk, akkor nem muszáj innia. Engem az ital általában csak erősebbé tesz, a szervezetem meg egyébként is olyan, hogy mindenféle méreganyagot kidob magából, hála az egeknek, így hát az alkohol sem hat rám úgy, mint az emberekre. Mivel ő visszautasította, én kiürítettem a poharam, aztán öntöttem magamnak még egyet, kortyolgattam, miközben végighallgattam, amit mond.
Sűrűn pislogtam, majd amikor minden mondandóját, még a tűzlényeket is befejezte, hogy nem a pénzért teszi, megálltam vele szemben komoly arckifejezéssel.
- Ha bűnt követsz el, megbocsátom neked. A szemedbe nézek mindig, ha beszélek hozzád, s nem hagylak el, még akkor sem, ha kérsz rá. Úgy fogok csüngeni rajtad, mint egy újszülött majom az anyján. Nem hozlak szégyenbe, nem adom el a barátságodat, nem árullak el, nem háborgatlak, és mindent megteszek érted. Ha felém nyújtod a kezed, ígérem, nem engedem el - ezt olyan komolysággal mondtam el, ahogy bárki más mondta volna egy eskütétel alatt. Egy hosszú pillanatig komoly maradtam, majd megittam a kupám tartalmát és rámosolyogtam. Aztán hirtelen ötlettől vezérelve Zach előtt levetettem a ruhámat - na nem azért! Nem mintha szégyellős lettem volna, mert nem volt mit szégyellnem. Hátat fordítottam neki, és besétáltam a fürdőbe, amiről azt mesélték, hogy mindig jó meleg benne a víz. Nem tudom, hogy mi a titok nyitja, de ez most is így volt. Végre, jó meleg víz.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptySzer. Jún. 26, 2013 10:39 am

Örültem neki, hogy nem sértődött meg azon, hogy visszautasítottam a bort. Ha legyőztük azokat a szörnyeket, akkor majd annyi bort iszok vele, amennyit csak tudok. Közben néztem őt és amikor elkezdte nekem letenni a fogadalmat, meglepődtem mert valahogy nem számítottam erre. Plusz kicsit a sajátos módját is belerakta ami mondjuk nem nagyon zavart, elvégre az idők változnak és nyugodtan beleteheti a saját részét, elvégre ettől majd személyessé válik a számára.
-Nos ennek örülök, hogy letetted ezt a fogadalma te is...
Mondtam neki miközben továbbra a széken ültem és néztem őt. Rágódhattam volna sokan még azon, hogy miért szegődött el mellém, de már nem is nagyon érdekelt. Örültem annak, hogy velem tart talán még az elején szokatlan lesz valaki társasága de nem is nagy gond. Ami kizökkentett a gondolatmenetemből, arra nem nagyon tudtam felkészülni. Meglepett-e az, hogy levetkőzött előttem? Most őszintén, kit nem lepett volna meg. De azt mondják Ha az egy nő felfedi a testét, fölnyitja egyben bizalmának ládikóját is. De most nem teljesen ez járt az eszemben, miközben azért végig szemmel követtem ahogy belép a fürdőbe. Nem tudtam sokat kezdeni a helyzettel, ebből semmilyen elmés megjegyzés vagy hasonlók nem menekítenek ki.
-Nos remélem jó meleg a víz... De még ne nagyon lazulj el elvégre még vár ránk egy feladat.
Nem tudtam mit mondani, olyan voltam mint egy kisfiú aki csak összevissza hebegett habogott.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptySzer. Jún. 26, 2013 12:25 pm

//XD//

Láttam rajta, hogy mennyire meglepődik, hogy levetkőzök előtte. Tulajdonképpen, ahogy mondtam, nem vagyok szégyellős, mivel nincs mit szégyellnem. Az angyaloknak egyébként sem volt szégyellnivalójuk, mivel a legfőbb istenek úgy adták, hogy tökéletes, gyönyörű testük legyen. Az évek során persze ők alakítják ki maguknak, ápolgatják testüket, s vagy elhanyagolják, vagy sem. Nos én az utóbbit mondhatom el magamról, én mindig is ápolt voltam. Hogy is volt?Nem egyszer mondták, hogy "Issle a legszebb angyal Tyropiában" - még most is cseng a fülemben. Persze ezek ma már annyira nem érdekelnek, de legalább tudom, hogy nem kell mindig ruhákba tekergetnem magam, elvégre mindenki - legyen az ember, vagy szörny - mesztelenül jött a világra, az évek során ez pedig egyre csak rosszabb lett.
- Ugyan, Zach! Mindig van idő, hogy ellazulj. Mellesleg rád is rádférne egy meleg fürdő - áttekintek rá a vállam felett (mint a képen), megengedve egy biztató mosolyt.
- Nem kell szégyellősnek lenned. Ahogy elnézlek, nem lenne mit takargatnod és pironkodnod, hm? - a 'hm' szócska végülis nem kérdés akart lenni, csak egyfajta megerősítés, hogy biztos vagyok benne, hogy nincs mit átallnia magán, hiszen jól néz ki.
- Aztán ellazulok majd a tűzlények után is. De ugye tudtál arról, hogy nem csak velük gyűlik meg a bajunk, hanem az élőholtakkal is? Szerencsére ők annyira belassultak, hogy nem tudnak ártani az ittlakóknak, a legnagyobb szerencsénkre. No nem baj, ha most nem jössz, a következő alkalommal beledoblak a vízbe - felnevetek.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 9:16 pm

Egyszerűen nem voltak szavak, amelyek kifejezték volna azt, hogy mit is éreztem ebben a pillanatban. Gyönyör, talán ez volt a legjobb szó arra amit éreztem, de még ez sem fedte le mindazt amit éreztem. Egyszerűen nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Még csak alig ismerkedtünk meg de már is  ilyen közel kerülne hozzám? Másrészt pedig azt sem kellene elfelejtenem, hogy ott van a kísértés is ami motoszkál bennem, hogy menjek bele de nem igazán akartam. Nekem ez még valahogy túl korai volt. Elvégre tudtam, hogy mit is kellene most tennem de ennek valahogy ellent kellene állnom, na de hogyan?
-Tudom, hogy mindig van idő de nekem nem gyakran adatik meg ez. De talán most kivételt tehetnék.
Közben mintha nem is én lettem volna, mert úgy mondtam az utolsó mondatot, hogy azt nem is akartam. Közben pedig önkénytelenül is elkezdtem levetkőzni. Ekkor futott át az agyamon az a híres mondat, hogy Uram Isten mit is művelek én most?
-Ki mondta, hogy takargatnom kellene valamit? Szóval nem hinném, hogy be kellene dobnod a vízbe...
Mondtam neki miközben oda sem figyeltem arra, amit csinálok. Már régen elbűvölt ez a nézés, ahogy engem nézett a válla fölül. Közben pedig már a fürdőben ülve találtam magam Isslével szemtől szemben. De közben azért még figyeltem arra amit mond.
-Hmm ez egyre csak izgalmasabbá válik. Nem nagyon volt részem eddig egy izgalmas kalandban. De ahogy látom, most egy pont itt van előttem...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 9:52 pm

Mosolyogtam, amikor azt mondta, hogy ez alkalommal kivételt tehetnénk, és hogy egyáltalán nem mondta, hogy van valami szégyellnivalója. Amikor hallottam a ruhája puffanását, magam elé néztem, egyenesen a fény felé ellazulva, s a szemem lehunyva, így amikor belépett elém a vízbe, nem láttam, hogy hogy is nézhetett ki. Amikor már testét a víz fedte, csak akkor nyitottam ki a szemem, ezzel egyúttal megmutatva neki, hogy nem akarom kihasználni vagy ilyesmi, hogy idecsalogatom, aztán elcsábítom. Bár talán egy picit... van benne annyi csel, hogy elcsábítsam... egy nagyon picikét, egy icuri-picurit.
- Mi lesz egyre izgalmasabb? - kérdezem tőle, mert kissé félreérthető az, hogy azt mondja, hogy előtte van egy kaland, elvégre most előtte én vagyok.
- Az, hogy élőholtakkal és tűzlényekkel fogsz küzdeni, vagy az, hogy én itt vagyok előtted semmiben? Elvégre szó szerint idézve azt mondtad, hogy "most egy pont itt van előttem". S ahogy elnézem, nincs más előtted, csak én - furcsa lenne, ha én lennék egy kaland. Mindennek ellenére megengedek magamnak egy mosolyt, majd magamhoz lebegtetem az asztalon hagyott kupát és bort, majd öntök magamnak, s iszok, miközben Zach-et nézem.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 11:46 pm

-Hát ez a kaland amibe bele vágunk. Tűzlények plusz még élőhalottak, ezek tudják mivel kell egy vadászt kényeztetni.
Most kicsit úgy tűnt mintha a megszállottja lennék a munkámnak, de ez volt az egyetlen dolog aminek úgy mond eddig éltem. Meg persze, hogy kétértelmű mondatokat használok, hogy tudjam mi volt a célja ezzel a kis akcióval. Azért még elcsábítva is tudok gondolkodni, nem mellesleg emiatt nem iszok semmit, hogy mindig a legjobb formámat hozzam e téren.Közben pedig láttam, hogy rákapott erre a kétértelműségre és most már csak ki kellett játsszam, ami nem is hiszem, hogy olyan könnyű lesz.
-Nos miért szerinted, hogy értettem ezt? Mert szerintem elég nyilvánvaló mire céloztam.
Mondtam neki egy kicsit élvezve már a dolgot, mivel már rég csináltam ilyet és most nagyon belejöttem és tetszett is. Plusz kiderülnek mik a céljai akkor én is úgy állok hozzá. Elvégre ez is megmutathatja, hogy mennyi féle képen is lehet értelmezni egy ember reakcióját mondandóját vagy hasonlók és valljuk be nem is ismerjük még egymást olyan jól, hogy én minden apró dologról tudjam mit jelent. Mondjuk ez, hogy előttem leöltözött tényleg nem apró dolog.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyPént. Jún. 28, 2013 12:11 am

- A vadászt kényeztetni? - nézek egyet kérdésem után, elvégre a tűzlények és élőholtak nem éppen arról híresek, hogy az őket elpusztító ellenfelet kényeztessék. Persze tudom, hogy értette, de akkor is ezen a megjegyzésén röhögnöm kellett. Annyira nevettem, hogy a már így is nőies hasizmaim csak többet szedhettek fel magukra; így sem voltam valami puha kislány. A kérdésére nem válaszoltam, csak egy vállhúzással.
- Már értem, hogy miért nem iszol bort. De ha így nem, majd iszol másképp. A bor csak megerősít, elvégre még senkit nem küldött a halálba. Veheted úgy is, hogy az őrangyalod vagyok... egyszerűen úgysem halhatok meg, mit nekem egy élőhalott vagy a tűzlények - egy játékos mosolyt engedek meg magamnak, majd belekortyolok a boromba, felállok és Zach háta mögé húzódok úgy, hogy szinte észre sem veszi. Nos, van az angyaloknak is ilyen képességük, majdnem mint a vámpíroknak, hogy egyik pillanatban itt, a másikban ott. Kezem szépen lassan felvándorol hasfalától egészen a mellkasáig masszírozva őt, hogy ellazuljon.
- Most nem egy élőhalott vagy egy tűzlény kényeztet - ujjaim gyengéden bánnak a mellkasán és a vállán is. Tulajdonképpen ezzel nem volt semmi szándékom sem, csak tényleg az, hogy ellazítsam őt. Ez tart pár percig, legalább kettőig, mikor aztán megint a semmiből előtte termek, egyenest az ölében. Rámosolygok.
- Most iszol bort - jegyzem meg, ami inkább hangzik egy parancsnak, vagy jótanácsnak. Belekortyolok a boromba, s ajkam óvatosan Zach ajkához érintem, hogy azzal egy kis bort öntsek át a szájába, hogy megízlelje, milyen finom is a rebandiri bor. Édes.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyHétf. Júl. 01, 2013 5:40 pm

-Tudod nagyon jól, hogy értettem. Nem mindig akad, egy ilyen jó kis feladat a számomra, vagy is most már a számunkra.
Fura volt, nem szoktam még hozzá ahhoz, hogy többesszámot használjak, mert eddig egyedül jártam "vadászni" és nem valakivel. Mondjuk ott egy teljesen más ember vagyok, csendes, halálos és gyors nem úgy mint a valóéletben. A vállhúzására nem mondtam semmit, mert nyilván tudta mire készülök.
-Hát nem egészen nem iszok. Mindössze addig nem, ameddig el nem végeztem a feladatom, aztán jöhet az ünneplés, ahol nem is kevés elfogy egy este. Hát igen mondhatjuk, hogy az őrangyalom vagy de te pont emiatt nem élvezheted úgy ezt a küldetést, mint én mivel neked nem kell félned a haláltól, ellentétben velem.
Mondtam neki mondjuk ez nem bántás akart lenni, persze jó az ha nem kell félni a haláltól, de az ki vesz egy izgalmat az életedből mert sosem tudhatja meg mi az amikor az életedért küzdesz egy nagyobb szörnnyel vagy ehhez hasonlók. Mondtam neki miközben azt vettem észre, hogy már valaki a mellkasomat masszírozza. Nos mondhatjuk ez váratlan fordulat volt és nem is készülhettem fel erre.
-Azt észrevettem, mivel az ő kezük vagy forró vagy kérges és foszló lenne.
Mondtam neki miközben próbáltam ellazulni, ami valljuk be jobban ment volna, ha nem játssza el velem mivel akkor valljuk be könnyebben ment volna.
-De nem ihatok tudod, hogy...
Mondtam és a végét már nem tudtam kimondani annak, amit akartam mivel már megcsókolt és megízleltem a bort a számban.
-Hmm ez édes volt...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:04 pm

Tudtam jól, hogy hogy érti azt, hogy nem minden napos dolog, ha szembetalálja magát egy kis kalanddal. Tényleg így van... mostanában nem a vadászok keresik a bajt, hanem a baj keresi a vadászokat. Enélkül tulajdonképpen már nem is akadna munkájuk, ha rájuk nem akadnának ezek a szörnyek, hiszen mindig a legváratlanabb pillanatban mutatkozik meg valami. Úgy érzem, hogy mellettem kiélheti a vadász hajlamait, mert végtelen bajt tudok a nyakamba zúdítani, ezzel talán rá is. Mivel angyal vagyok, így tudom, hogy merre találhatom meg a legelvetemültebb szörnyeket, és odavezethetem őt.
A borkóstolója után megjegyzi, hogy édes volt, ezen csak elmosolyodok.
- Mármint a bor, vagy ez? - mutatok ajkamra, hogy voltaképpen melyikre érti, hogy édes volt.
- Akkor ne is várakoztassuk meg a drágákat, meg az estét sem. Akkor több bort zúdíthatsz magadba, és megünnepelhetjük, hogy legyőztünk ki tudja hány förtelmet - a kóstoló pedig az én szertartásom megünneplése volt, vagy legalábbis a fogadalmamé. Zach előtt felállok a fürdőben, majd háttal neki kilépek, hogy megszárítkózzak és felöltözzek. A szárnyaim újra megmutatkoznak, hogy azzal szárítsam magam egy lágyabb szellőt kavarva magam körül, majd eltűnik, s magamra veszek egy tiszta, fehér térdig érő ruhát, amit az itteni gardróbban találok. A rebandiri emberek mindenre gondolnak!
- Nos? - fordulok meg Zach felé, várva, hogy mikor indulunk kalandunk után.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető EmptyVas. Júl. 07, 2013 11:14 pm

Szerettem ezt a kétértelmű fogalmazást, mert sokat meg lehet tudni az emberről vele. Például, hogy szándékában állt az, hogy elcsábítson engem mivel, minden kétértelmű dolgot magára akart vonatkoztatni. Talán ez volt az oka annak, hogy szerettem ezt a technikát mert megtudhattad az ember rejtett szándékát is. Ezek szerint vagy szeret engem, vagy csak így gyűjti az áldozatait, elvégre egy bukott, de nem hinném, hogy ez igaz lenne de számomra egy viccnek elment. Mondjuk végül úgy döntöttem, hogy azért még is csak jár neki valami, ha egészen idáig csak "szórakoztam" vele.
-Mindkettő az volt...
Mondtam neki egy kis mosoly után, elvégre megkapta most azt amit szeretett volna vagy is mondhatnám azt, hogy megkapta azt amire vágyott és komolyan is gondoltam.
-Igen jobb is, ha megtudják, hogy a város Zach Shadowstay és Issle Iumi védelme alatt áll.
Miközben végignéztem amit tesz, mivel nagyon tetszett főleg az, hogy angyal volt és a szárnyai oltalmában pedig gyönyörű volt. De közben én is kiszállok a fürdőből és igyekeztem megszárítkozni még ő háttal volt nekem. Majd elkezdtem én is felöltözni, mindent felvettem és ellenőriztem a fegyvereimet, egy dolgot még nem helyeztem fel az pedig a szájelkötő volt.
-Nos talán ez is egy jó módja lesz megünnepelni a fogadalmad. Ami pedig azt illeti már is indulhatunk, nem szeretném ha megvárakoztatnánk őket.
Mondtam neki majd a mondat végen, felhelyeztem a szájelkötőmet és még egyszer ellenőriztem a fegyvereimet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dombtető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dombtető   Dombtető Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dombtető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: